Średnia temperatura25°Średnia temperatura w dzień
w wybranym terminie podróży

Palmeras Beach (ex. Club Insula)
Turcja / Riwiera Turecka / Konakli

Palmeras Beach (ex. Club Insula): obiekt, basen

obiekt, basen

Dodaj do schowka Wezyr
Ultra All Inclusive samolotem

Nr WAK440534

2 035 zł 7 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
  • Kurorty nadmorskie
9,3 / 10
Opinie klientów (44) 95% poleca ten hotel
Zalety wg klientów
  • Internet bezprzewodowy w lobby (bezpłatnie)
  • Piaszczysto-kamienista, bezpośrednio przy hotelu, leżaki i parasole (bezpłatnie), łagodne wejście do morza
  • W strefie SPA bezpłatnie: sauna, łaźnia turecka
  • Bardzo smaczne posiłki

Kod oferty

WAK440534

Region

Alanya

Idealna propozycja dla osób aktywnych, którym nie przeszkadza wakacyjny zgiełk. Bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna sprawia, że jest to doskonała propozycja również dla rodzin z dziećmi. Różnorodna opcja wyżywienia Ultra All Inclusive oraz zajęcia animacyjne gwarantują udany wypoczynek każdemu, bez względu na wiek. Bezpośrednie położenie przy plaży, lokalne sklepy i basen ze zjeżdżalniami dopełnią całości.

Kategoria hotelu

5

Kategoria lokalna hotelu

5

Data otwarcia

1995 r. Odnowiony w 2011 r.

Na terenie hotelu znajduje się restauracja, 4 bary, basen kryty, basen odkryty, 2 zjeżdżalnie wodne (działają w godzinach: 10:30-12:00, 15:00-17:00), sejf w recepcji (płatny ok. 2$/doba), pralnia (płatna), windy, sala konferencyjna.

Rabaty i zniżki

1. dziecko do 13 lat pobyt w hotelu gratis

Internet

Wi-Fi w lobby bezpłatne, Kawiarenka internetowa płatna

Plaża

Przy hotelu, prywatna, piaszczysto-żwirowa, 100m długości. Parasole, leżaki, materace i ręczniki plażowe - bezpłatne.

Pokoje

Wyposażone w klimatyzację indywidualną, TV, telefon, sejf (bezpłatny), mini bar (bezpłatne uzupełnienie wodą i sokiem w dniu przyjazdu), łazienkę (wanna, WC, suszarka), balkon.

Typy pokoi

W 2 pięciopiętrowych budynkach

Pokoje standardowe dla max 3 os. ,

Pokoje rodzinne dla max 4 os. (2 pokoje) ,

Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Wyżywienie

Restauracja główna, 4 bary (lobby bar, bar przy basenie, bar z przekąskami)

Ultra All Inclusive

(10:00-03:00)

Formuła zawiera:śniadanie (07:00-10:00), późne śniadanie (10:00-11:00), obiad (12:30-14:00), kolacja (19:00-21:00) serwowane w restauracji głównej , przekąski (11:00-17:00), podwieczorek (17:00-17:30), lody (15:00-17:00), późny posiłek (00:00-01:00) serwowane w wyznaczonym barze, lokalne i wybrane importowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe, pakiety dla nowożeńców i urodzinowe (na życzenie)

Formuła nie zawiera: wybranych importowanych napojów alkoholowych i bezalkoholowych, świeżo wyciskanych soków owocowych

Z myślą o dzieciach

Brodzik, animacje i zajęcia w miniklubie dla dzieci w wieku 4-12 lat, dzieci w wieku 1-3 lat mogą przebywać na terenie miniklubu tylko pod opieką rodzica/opiekuna, plac zabaw

Możliwość wypożyczenia wózka za opłatą i w miarę dostępności, menu i krzesełka dla dzieci w restauracji, łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zamówienie przed przyjazdem)

W cenie

Siłownia, aerobik, sauna, łaźnia turecka, tenis stołowy, szachy, rzutki, kort tenisowy, koszykówka, siatkówka plażowa, animacje

Płatne

Centrum SPA i talasoterapii , salon piękności, standardowe boisko do piłki nożnej, oświetlenie kortu, rakietki i piłki do tenisa - płatne ok.10$/h, bilard, dyskoteka, sporty wodne na plaży, centrum nurkowe

Aktualizacja opisu

01.02.2018 14:05

Usługi dostępne w hotelu

Hotel rodzinny

Niepełnosprawni

Wi-Fi

Przy plaży

SPA

Disco

Siłownia

Tenis

Mini Klub

All Inclusive

Serwis plażowy

Sporty wodne

Zjeżdżalnie

Sale konferencyjne

Pokoje 4 osobowe

Warunki uczestnictwa

 
Opinie dodane przez          
Byłeś w tym hotelu? Dodaj opinię
 
ładowanie...

trwa ładowanie opinii
Pogoda w Turcji
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
15°
16°
18°
21°
25°
30°
34°
34°
31°
26°
21°
17°
Temperatura
wody °C
16° 16° 16° 17° 20° 23° 25° 27° 26° 23° 20° 18°
Temperatura
w nocy °C
11° 15° 19° 23° 23° 19° 15° 11°
Śr. liczba godzin
słonecznych
5 5 7 8 10 12 12 12 10 8 7 5

Paszporty

Do złożenia wniosku o wizę do Turcji podróżnym zaleca się posiadanie dokumentu podróży/paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu.
a) W przypadku wiz elektronicznych (dostępnych na stronie www.evisa.gov.tr) oraz wystawianych na lotnisku po przylocie do Turcji, podróżni muszą posiadać paszport ważny co najmniej 180 dni od daty wjazdu do Turcji, w przeciwnym razie wniosek o wizę zostanie odrzucony. Prosimy pamiętać, że posiadacze dokumentów podróży lub paszportów tymczasowych są uprawnieni do uzyskania wizy wyłącznie w tureckich placówkach dyplomatycznych znajdujący się na terenie Polski.
b) W przypadku wnioskowania o wizę w tureckich placówkach dyplomatycznych podróżni muszą posiadać dokument podróży/paszport ważny co najmniej 60 dni od daty opuszczenia Turcji
c) Paszport powinien posiadać co najmniej jedną wolną stronę (w celu umieszczenia na niej wizy). Brak wolnej strony w paszporcie powoduje automatyczną odmowę wjazdu do Turcji.

Wizy

Wiza turystyczna upoważnia do pobytu na terenie Turcji przez 90 dni w okresie 180 dni jej ważności (licząc od pierwszego wjazdu), bez prawa wykonywania pracy. Oznacza to, że po wykorzystaniu prawa do trzymiesięcznego pobytu nie można wjechać na teren Turcji do czasu wygaśnięcia nabytej wizy (tj. pół roku po terminie pierwszego przekroczenia granicy).

Wizę turystyczną można nabyć w dwojaki sposób:
1) za pośrednictwem platformy internetowej E-visa (https://www.evisa.gov.tr/pl/). Po otwarciu strony należy postępować według instrukcji: zarejestrować się, wypełnić formularz i za pomocą karty kredytowej dokonać opłaty w wysokości 20 USD. Potwierdzenie wydania wizy zostanie przesłane na adres e-mail wnioskodawcy (zaleca się wydrukowanie potwierdzenia i zabranie go ze sobą w celu okazania podczas kontroli granicznej). Uwaga: Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa. Muszą uzyskać ją w tureckiej placówce konsularnej za granicą.
2) po przyjeździe do Turcji - w punktach sprzedaży na przejściach granicznych (do odwołania) zakupimy wielokrotną wizę typu wklejka (wiza wydawana automatycznie na 180 dni ważności, łączny pobyt nie może przekroczyć 90 dni w ramach 180 dni). Opłatę w wysokości 30 USD, 25 EUR lub 20 GBP uiszcza się gotówką.

Szczepienia, służba zdrowia

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.

Waluta

Walutą obowiązującą w Turcji jest lira turecka (TRY). Najbardziej dogodne jest zabranie ze sobą dolarów amerykańskich (USD) lub euro (EUR) i zakup na miejscu lokalnej waluty.

Pamiętaj jednak, że podróżując w krajach, w których akceptowaną walutą jest EUR, USD lub GBP, możesz płacić kartą bez dodatkowych opłat.

Z kartą Visa zbliżeniową ING Banku Śląskiego z funkcją wielowalutową możesz płacić za granicą bez prowizji*.

Dowiedz się więcej>>>>>

*Brak prowizji dotyczy transakcji bezgotówkowej rozliczonej na koncie prowadzonym w walucie transakcji (EUR, USD, GBP). Brak wystarczających środków na tym koncie spowoduje obciążenie konta złotówkowego kwotą transakcji i prowizją za przewalutowanie - 3% kwoty transakcji.