Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Xeno Eftalia Resort

Kod oferty: WAK724476
Kod oferty: WAK724476
1/25
obiekt, teren hotelu
obiekt, basen
obiekt, basen
basen, zjeżdżalnia
aquapark, zjeżdżalnia

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: Click&GoKod oferty: WAK724476
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Małgorzata
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 28.09.2022
7.0
Pierwsze wrażenie tragiczne. Pokój do remontu, jak i cały kompleks. Jednak obsługa i zaangażowanie pracowników hotelu jest perfekcyjnie, 10/10. Super baseny, łaźnia turecka i sauna. Przeszkadzać może głośna muzyka, która huczy do godziny 23.00, nie ma mowy o spaniu, jeżeli balkon jest od strony basenów. Bardzo blisko morza, jednak widok zasłania inny hotel. Na plaży bar, gdzie od 10.00 -16.00 serwowano arbuzy, melony, hamburgery, nugettsy w ramach All inclusive. Z powodu długiego transferu z lotniska, ok. 3 godziny z przerwą, nie wrócimy do tego hotelu.
Zalety6 basenów, w tym dwa kryte. Dobra obsługa. Blisko plaży.
WadyStara łazienka, powtarzalne jedzenie i długi transfer z lotniska ok. 3 godziny z przerwą.

Dawid
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 26.08.2022
4.0
Nie polecam tego hotelu zawyżona ocena i to o dużo . Brak wody pod prysznicem lub zimna… strasznie śmierdzi zero dbania o czystość i porządek. Hotel oceniam na 2 gwiazdki…
ZaletyDuzo jedzenia.

Beata
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 02.08.2022
3.0
Hotel dla niewymagających gości. To jeden z najgorszych hoteli w jakim spędziliśmy zagraniczne wakacje. Wszystko jest zbyt małe na tak dużą ilość osób. W basenie człowiek na człowieku i w restauracji również. Walka i czekanie na stolik. Hotel oblężony przez Tureckich gości. Głośna turecka muzyka przez cały dzień. Animacje w ciągu dnia to porażka - animatorzy nie rozmawiają po angielsku i obsługa również. Odrażający standard pokoi i brudna restauracja. Plaża okropna i kamienista. Jedzenie mi i mężowi nie smakowało, synom bardziej bo zapychały się hamburgerami. Dodam, że nie jesteśmy bardzo wymagający i rzadko wystawiamy negatywne opinie, ale płacąc tak duże pieniądze za 2 osoby dorosłe i 3 nastolatków które nie mogły dopchać się żeby zagrać np.; w wodną piłkę czy siatkówkę przez cały pobyt - to pomyłka. Lody w hotelu zjedliśmy 2 razy bo przerażała nas kolejka po nie. Nie polecamy tego hotelu i naszym zdaniem nie zasługuje na 4 gwiazdki.
ZaletyDługo otwarty bar przy recepcji i wydawane drinki do późnych godzin nocnych. Nocna zupa ok. godz. 24 i wczesne śniadania od 1.30 w nocy. Tylko wtedy w spokoju można było coś zjeść. Woda w butelkach bez limitu co prawda rzadko była zimna bo lodówki nie nadążały jej chłodzić ale jednak na plus że była.
WadyHotel, basen i restauracja są zbyt małe na tak dużą ilość osób. Brudno w restauracji i brak w niej klimatyzacji. Ograniczona ilość rodzaju alkoholi i drinków. Brak kontaktu z animatorami którzy nie rozmawiali po angielsku.

Wacław
Maj 2022 ·
Dodano: 06.06.2022
7.0
Witam,hotel na dobrym poziomie,obsługa bardzo miła i uczynna,menu bardzo dobre-polecam.
Zaletyzadbany czysty,codziennie sprzątany,organizowane zajęcia w postaci animacji dla dzieci oraz dorosłych.

Monika
Czerwiec 2021 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 01.07.2021
7.8
Hotel jest w porządku ale na plażę trzeba przedzierać się przez plac budowy. Na zdjęciach w internecie widać, że hotel leży przy samej plaży i jest widok na morze co jest nieprawdą. Na miejscu okazało się ,że przed hotelem wyrósł nowy hotel, w którym trwają intensywne prace budowlane nawet w niedzielę, był jeden huk i hałas. Pierwsze wrażenie było niemiłe.

Mapa

Jaskinia Damlatas 11 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas
Kanion Koprulu 93 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Wodospady Kursunlu 105 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
26°C
15°C
23°C
8

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.