Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

25
obiekt, basen
obiekt, teren hotelu, basen
teren hotelu, basen, zjeżdżalnia
basen, zjeżdżalnia
recepcja / lobby

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: Orex TravelKod oferty: WAK710733
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Hanna
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 23.09.2022
2.0
Nigdy więcej, brud, zimne jedzenie i uklejone talerze.
ZaletyBlisko do głównej drogi przy której zatrzymują się autobusy .
WadyBasen od północy (zimna woda), leżaki jeden na drugim, zimne jedzenie (nawet zaraz po rozpoczęciu posiłku), brudne talerze, brak donoszenia ciast, stoły z brudnymi obrusami...tragedia, z pewnością to nie 4 gwiazdki, może dwie.

Martyna
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 26.09.2022
3.0
Zacznijmy od początku. Na pewno nie jest to hotel 3 gwiazdkowy, o 4. gwiazdkach mogą sobie pomarzyć. Braki alkoholu w ofercie ALL INCLUSIVE, drinki na bazie kolorowych syropów i sprite (aby poczuć LEKKO alkohol należy siedzieć przy barze od godziny 10 do 23 przez 2 dni) W momencie poproszenia o większą ilość alkoholu barman broni się tym, że „NIE MOGĘ, BO PATRZĄ NA MNIE”. Braki w jedzeniu, gdzie lunch podawany jest w godzinach 12-14 a o 13:30 zostają RESZTKI a posiłków które są jadalne NIE MA. Występują też braki w zastawie, tj. brakowało filiżanek do kawy/herbaty. Pozostawały jedynie papierowe kubeczki. Wi-fi w hotelu to jedna wielka porażka. Niby jest, ale go nie ma. Jeśli chodzi o porządek w hotelu oceniam 5/10. W naszym pokoju był brudny prysznic oraz brakowało szyby, przez co przy kąpieli woda pryskała na podłogę. Pokój był „sprzątany codziennie” (czy. przejechanie podłogi mopem, gdzie nic nie leży). Zmiana pościeli co drugi dzień - ŚMIECH NA SALI. Wymiana ręczników graniczyła z cudem. W tym hotelu wymiana ręczników nie polega na pozostawieniu ich w łazience na podłodze, czy tuż przy samych drzwiach od pokoju, należy pójść do opryskliwego recepcjonisty poprosić o nie. Po czym przychodzi uciągnięta obsługa hotelu i podaje ręczniki nie reagując na słowa „hello” i „thank you”. W momencie spotkanie chłopaka z obsługi hotelu i poproszenie go o czyste ręczniki ten odpowiada, że za godzinę. Świeżych ręczników nie widziałam do końca pobytu. Jeśli chodzi o jedzenie, tak jak w poprzednich opiniach-jedzenie strasznie monotonne. Frytki na obiad - OK. Frytki na kolacje (ODPAROWANE) - NIE KONIECZNIE OK. Zazwyczaj to co nie zostało zjedzone w danym dniu na śniadanie było podawane przy lunchu oraz kolacji. Na kolejny dzień też się coś znalazło ;) Barman, który pracował na pierwszej zmianie - TOTALNA PORAŻKA. Prosząc go o drinka typu „pina colada” przy którym należało wykonać więcej czynności niż nalanie syropu do szklanki odpowiadał „nie ma”. Uważam, że nawet za cenę podaną w ofercie standard hotelu jest zbyt niski.
ZaletyDo zalet hotelu można zaliczyć fakt, iż manager hotelu pozwalał włączać gościom muzykę.

BK
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2022 ·

50+

Dodano: 28.09.2022
2.0
Omijać szerokim łukiem!!!! Jestem w Turcji 6 raz i nawet w hotelach 3*** czegoś takiego nie widziałam. Nie sprząta nigdzie nikt. Basen jak woda z lodowca. Stołówka!!! U nas lepszy był bar SMAKOSZ za PRL
ZaletyDostaliśmy w miarę pokój w którym prawie wcale się nie przebywa .
WadyZepsuty express, zepsuta co chwilę winda. Cały czas zimne jedzenie .

M i R
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 28.09.2022
2.0
Nie wiem od czego zacząć. Na pewno Hotel Nie spełnia wymogu 4 gwiazdek. Jedzenie cały czas takie same i do tego zimne. Brudne nie domyte talerze. O drinkach już nie wspomnę sok nie drink. Pokoje sprzątane na odwal się. O wymianie ręcznika nie ma co myśleć. A pościel nie zmieniana przez cały pobyt. Nie polecam.
ZaletyMiłe osoby które spotkaliśmy.
WadyCały hotel to wady.

M i R
Wrzesień 2022 ·

50+

Dodano: 29.09.2022
1.0
Brak słów. Nawet nie wiem od czego zacząć. Napewno nie polecam. Dla mnie istne 0. Zimne jedzenie, brak jedzenia przed końcem czasu obiadu. Drinki bez alkoholu tylko sok zwany alkoholem. Kelner z pierwszej zmiany masakra. Dla mnie h..... . Pokoje sprzątane po łebkach. O zmianę ręczników trzeba się prosić i tak nic z tego. Jednym słowem beznadziejny hotel. Plaża daleko a ta 800m brudna nawet mie ma gdzie ręczników położyć. A co do pościeli to nawet 1 raz nie była zmieniona jak piszą na stronie że co 2 dni. Masakra
ZaletyMiłe osoby które poznaliśmy. Pozdrawiamy serdecznie.
WadyZa dużo pisania. Same wady tam są.

Mapa

Kanion Koprulu 50 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Wodospady Kursunlu 55 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu
Jaskinia Damlatas 61 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas

Pogoda

15°C
6°C
16°C
5

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.