May Garden
Turcja / Riwiera Turecka / Mahmutlar

rabat do 35% tylko 15% zaliczki May Garden: basen

basen

Dodaj do schowka Wezyr
All Inclusive Plus samolotem

Nr WAK331686

First Minute 1 583 zł 7 dni / 1 osoba
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Blisko lotniska
 • Kurorty nadmorskie
 • Przedszkole
Atrakcje
 • Basen odkryty
 • Zjeżdżalnie wodne
 • Fitness / siłownia
 • Sport
 • Animacje dla dorosłych
 • Sporty wodne
7,6 / 10
Opinie klientów (42) 79% poleca ten hotel
Zalety wg klientów
 • Udogodnienia dla dzieci: miniklub (3-12 lat), plac zabaw, brodzik, krzesełka dla dzieci w restauracji głównej, animacje.
 • Tylko 50 m do wydzielonej części publicznej, piaszczysto-żwirkowej plaży.
 • Dla amatorów aktywnego wypoczynku: siłownia, animacje, tenis stołowy, siatkówka plażowa, aerobik, rzutki.
 • Różnorodne menu

Kod oferty

WAK331686

Region

Alanya

Bliskość pięknej plaży, całodzienne wyżywienie, wiele atrakcji dla dzieci to największe zalety hotelu May Garden Club. W hotelu jest także wielki basen gdzie codziennie animatorzy przeprowadzają różne konkursy i zawody. Dodatkowo udogodnienia dla osób lubiących korzystać z odnowy biologicznej.

Kategoria hotelu

4

Kategoria lokalna hotelu

Brak

Data otwarcia

1999 r. Odnowiony w 2005 r.

Na terenie znajdują się restauracja, 2 bary, sala konferencyjna, windy, basen odkryty, zjeżdżalnia wodna (czynna w godzinach 11:00-13:00;15:00-17:00).

Internet

Wi-Fi w pokojach bezpłatne

Plaża

50m od hotelu, wydzielona część plaży publicznej, piaszczysto-żwirowa, 50m długości. Dojście do plaży przejściem podziemnym. Parasole, leżaki, materace - bezpłatne, ręczniki - płatne. Beach Bar zawarty w All Inclusive.

Pokoje

Wyposażone są w klimatyzację indywidualną, TV, telefon, mini bar (bezpłatne uzupełnienie wodą w dniu przyjazdu), sejf (płatny ok. 12$/tydzień), łazienkę (WC, suszarka, prysznic), balkon.

Typy pokoi

W 6 pięciopiętrowych budynkach

Pokoje standardowe dla max 3 os. ,

Suity dla max 5 os.

Wyżywienie

Restauracja, 2 bary

All Inclusive

(24h, bar przy basenie 24h)

Formuła zawiera: śniadanie (07:30-09:30), późne śniadanie (09:30-10:00), obiad (12:30-14:00), kolacja (19:00-21:00) , późny posiłek (23:00-00:00) serwowane w restauracji głównej , podwieczorek (16:30-17:00) serwowane w wyznaczonym barze, lody, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe, pakiety dla nowożeńców (na zamówienie)

Formuła nie zawiera: napojów importowanych, świeżo wyciskanego soku pomarańczowego, napojów serwowanych w butelkach, napojów energetycznych, pakietów urodzinowych

Z myślą o dzieciach

Animacje i mini klub dla dzieci w wieku 3-12 lat, dzieci w wieku 1-3 lat mogą przebywać na terenie mini klubu tylko pod opieką rodzica/opiekuna, plac zabaw, brodzik , krzesełka dla dzieci w restauracji głównej, łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zamówienie przed przyjazdem)

W cenie

Siłownia, animacje, aerobik, tenis stołowy, rzutki, cymbergaj, siatkówka plażowa

Płatne

Sauna, łaźnia turecka, masaż, bilard

Aktualizacja opisu

27.10.2017 16:32

Usługi dostępne w hotelu

Wi-Fi

Siłownia

Mini Klub

All Inclusive 24H

Serwis plażowy

Zjeżdżalnie

Sale konferencyjne

Pokoje 5 osobowe

Warunki uczestnictwa

 
Opinie dodane przez          
Byłeś w tym hotelu? Dodaj opinię
Wszystkie opinie o
May Garden
 
ładowanie...

trwa ładowanie opinii
Średnia pogoda w ciągu roku
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
15°
16°
18°
21°
25°
30°
34°
34°
31°
26°
21°
17°
Temperatura
wody °C
16° 16° 16° 17° 20° 23° 25° 27° 26° 23° 20° 18°
Temperatura
w nocy °C
11° 15° 19° 23° 23° 19° 15° 11°
Śr. liczba godzin
słonecznych
5 5 7 8 10 12 12 12 10 8 7 5

Paszporty

Do złożenia wniosku o wizę do Turcji podróżnym zaleca się posiadanie dokumentu podróży/paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu.
a) W przypadku wiz elektronicznych (dostępnych na stronie www.evisa.gov.tr) oraz wystawianych na lotnisku po przylocie do Turcji, podróżni muszą posiadać paszport ważny co najmniej 180 dni od daty wjazdu do Turcji, w przeciwnym razie wniosek o wizę zostanie odrzucony. Prosimy pamiętać, że posiadacze dokumentów podróży lub paszportów tymczasowych są uprawnieni do uzyskania wizy wyłącznie w tureckich placówkach dyplomatycznych znajdujący się na terenie Polski.
b) W przypadku wnioskowania o wizę w tureckich placówkach dyplomatycznych podróżni muszą posiadać dokument podróży/paszport ważny co najmniej 60 dni od daty opuszczenia Turcji
c) Paszport powinien posiadać co najmniej jedną wolną stronę (w celu umieszczenia na niej wizy). Brak wolnej strony w paszporcie powoduje automatyczną odmowę wjazdu do Turcji.

Wizy

Wiza turystyczna upoważnia do pobytu na terenie Turcji przez 90 dni w okresie 180 dni jej ważności (licząc od pierwszego wjazdu), bez prawa wykonywania pracy. Oznacza to, że po wykorzystaniu prawa do trzymiesięcznego pobytu nie można wjechać na teren Turcji do czasu wygaśnięcia nabytej wizy (tj. pół roku po terminie pierwszego przekroczenia granicy).

Wizę turystyczną można nabyć w dwojaki sposób:
1) za pośrednictwem platformy internetowej E-visa (https://www.evisa.gov.tr/pl/). Po otwarciu strony należy postępować według instrukcji: zarejestrować się, wypełnić formularz i za pomocą karty kredytowej dokonać opłaty w wysokości 20 USD. Potwierdzenie wydania wizy zostanie przesłane na adres e-mail wnioskodawcy (zaleca się wydrukowanie potwierdzenia i zabranie go ze sobą w celu okazania podczas kontroli granicznej). Uwaga: Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa. Muszą uzyskać ją w tureckiej placówce konsularnej za granicą.
2) po przyjeździe do Turcji - w punktach sprzedaży na przejściach granicznych (do odwołania) zakupimy wielokrotną wizę typu wklejka (wiza wydawana automatycznie na 180 dni ważności, łączny pobyt nie może przekroczyć 90 dni w ramach 180 dni). Opłatę w wysokości 30 USD, 25 EUR lub 20 GBP uiszcza się gotówką.

Szczepienia, służba zdrowia

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.

Waluta

Walutą obowiązującą w Turcji jest lira turecka (TRY). Najbardziej dogodne jest zabranie ze sobą dolarów amerykańskich (USD) lub euro (EUR) i zakup na miejscu lokalnej waluty.

Pamiętaj jednak, że podróżując w krajach, w których akceptowaną walutą jest EUR, USD lub GBP, możesz płacić kartą bez dodatkowych opłat.

Z kartą Visa zbliżeniową ING Banku Śląskiego z funkcją wielowalutową możesz płacić za granicą bez prowizji*.

Dowiedz się więcej>>>>>

*Brak prowizji dotyczy transakcji bezgotówkowej rozliczonej na koncie prowadzonym w walucie transakcji (EUR, USD, GBP). Brak wystarczających środków na tym koncie spowoduje obciążenie konta złotówkowego kwotą transakcji i prowizją za przewalutowanie - 3% kwoty transakcji.