Artemis Princess

Kod oferty: WAK630890
Kod oferty: WAK630890

Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: Orex TravelKod oferty: WAK630890
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

5.9
Zbyszek Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2019Para
Lokalizacja hotelu bardzo dobra jako punkt wypadowy. Plaża żwirkowa zaledwie 5 min od hotelu. Jeśli nie mamy zbyt wielu wymagań a o wszystkim decyduje cena- to polecam. Ogólnie pokoje są do remontu, klima działa cały czas tak samo bez względu na ustawienia temperatury.Leżaki na plaży w i strefie płatne 7,50 Euro /szt w drugiej 5 Euro. Bardzo wąskie zejście do morza, bez ratownika. Jeśli wychodzimy rano i wracamy wieczorem po to by się tylko przespać to polecam
ZaletyBardzo dobre położenie. Z dala od zgiełku, ale możliwość szybkiego dotarcia do centrum jeśli komuś brak rozrywek i hałasu. W pobliżu hotelu wiele knajpek i bazarów. Nie trzeba jeżdzić daleko bo to samo jest wszędzie.Dobre jedzenie jak na warunki pogodowe, a na kolację najwięcej.
WadyPokoje sprzątane po łebkach . Panie sprzątające ograniczają się do posłania łózka, wymiany ręczników i przyborów higieny.Zapominają że w pokojach są narożniki i meble. Hotel zasługuje na 3 gwiazdki. Zupełnie nie wygłuszone ściany. W toalecie można porozmawiać z sąsiadem, łazienka do remontu.mieszkając na 4 piętrze słychać przestawianie krzeseł w restauracji.Śmierdzi jakby ktoś rozlał kwas mlekowy w pobliżu basenu. Smród daje się odczuć już w hotelu wysiadając z windy. Chyba że komuś nie przeszkadza zapach szamba

10
Ania
Pobyt - Kwiecień 2019Grupa przyjaciół
Super wakacje ,wspaniała obsługa na stołówce, w barze i w całym hotelu . Bawiliśmy się z koleżanką znakomicie dzięki pracującym tam osobą ????????????????????????????????????????????????
ZaletyUprzejmość ,uśmiech i dobre słowo pracujących ludzi
WadyBrak

8.5
Monika
Pobyt - Kwiecień 2019Para
Pobyt tygodniowy pod koniec kwietnia 2019. Hotel kameralny, w spokojnym miejscu, pokój z widokiem na basen i morze. Przyjemny zawsze wyczyszczony basen. Na plażę spacerkiem mniej niż 5 minut. Do centrum miasta 10 minut autobusem lub 45 minut szybkim spacerem wzdłuż plaży. Pokoje z balkonami. Standard wystarczający. Mogłoby być lepiej posprzątane, ale nie ma tragedii. WiFi dostępne w lobby, czasem w pokoju. Miła i życzliwa obsługa, zwłaszcza w restauracji. Różnorodne, świeże i smaczne jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam dla osób, które cenią sobie spokój, bez głośnych imprez.
ZaletyBardzo miła i uśmiechnięta obsługa, pyszne posiłki, duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie, spokojny hotel dla ludzi, którzy chcą odpocząć.
WadyMały minus za brak odpowiedniej wentylacji w restauracji, jednak wybierając salę dla palących (a rzadko ktoś palił) nie było z tym problemu.

9.4
Krystyna Klient Wakacje.pl
Pobyt - Styczeń 2019Grupa przyjaciół
Chętnie skorzystamy z podobnej oferty. Bardzo miła obsługa, smaczne posiłki, dobra lokalizacja, blisko do morza.
ZaletyBardzo miło spędziliśmy czas w Alanii i w hotelu Artemis Princess.
WadyNie było.

3.1
Krzysztof Klient Wakacje.pl
Pobyt - Październik 2018Para
Wszystko: posiłki, pokoje, basen.. nigdy więcej. Nigdy nie zapomnę widoku śmieci w basenie które pływały pół dnia zanim ktoś raczył je wyciągnąć..
ZaletyDwie zalety, 1. hotel jest w Turcji.. 2. All Inclusive..
WadyBrak zalet

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
26°C
15°C
23°C
8

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR wykonany najwcześniej 72 h przed przylotem lub antygenowy wykonany najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY
Elektroniczny formularz zgłoszenia podróżnego (Traveler Entry Form), który należy wypełnić na 72 h przed wylotem następnie wydrukować, bądź posiadać przy sobie wersję elektroniczną zobacz więcej

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Turcji Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument powinien być ważny minimum 150 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji oraz musi być w dobrym stanie. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.
Od 2 marca 2020 r. w Turcji dla Polaków wizy zostały zniesione. Zwolnienie z obowiązku posiadania wizy turystycznej obowiązuje do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane.