Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

39
obiekt, plaża
obiekt, plaża
basen, plaża
teren hotelu, basen
basen, plaża

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: Coral TravelKod oferty: WAK182850
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Lidia
Październik 2021 ·

Para

Dodano: 16.10.2021
8.6
Bardzo polecam dla wszystkich. Animacje dla dzieci , programy rozrywkowe dla doroslłych. Bary i restauracje pierwsza klasa. Ogólnie hotel i personel oceniam na 10, ale pokoje muszą zostać odnowione .
ZaletyPołożenie hotelu. Obsługa na najwyższym poziomie. Jedzenie przepyszne i bardzo duży wybór.
WadyPokoje potrzebują remontu.

Jędrzej
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2019 ·

Para

Dodano: 29.09.2019
9.6
Hotel pomimo sporych rozmiarów bardzo przyjemny. Dużo zieleni i przyjazna atmosfera. Plaża przylega do hotelu. Bar hotelowy przy plaży więc to co trzeba pod ręką ;-). Jedzenie pyszne i urozmaicone. Nie stolowalismy się w żadnej restauracji na mieście bo nie było potrzeby. Blisko antycznego Side więc można się wybrać na krótki wypad przed południem. Dostaliśmy bez proszenia upgrade pokoju na studio z widokiem na morze więc trudno narzekać. Ogólnie polecam.
ZaletyPołożenie przy plaży. Tarasowa architektura. Pyszne i urozmaicone jedzenie. All inclusive działa bez zarzutów.
WadyTrudno sie przyczepic.

Małgorzata
Klient Wakacje.pl
Październik 2018 ·

Grupa znajomych

Dodano: 30.10.2018
9.4
Pobyt okazał sie być bardzo dobrym aktywnym wypoczynkiem.Pięknie zlokalizowana plaża.Wejście do wody niestety kamieniste.Pobyt rozpoczął sie niestety nieotrzymaniem załaconego pokoju.Po perturbacjach zgodziłam się na tańszy bez roszczenia sobie praw do zwrotu gotówki. Brak pomocy rezydenta.

ireneusz
Klient Wakacje.pl
Lipiec 2018 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 12.09.2018
8.4
Nigdy więcej z tui. Biuro rezerwuje dla Polaków pokoje w piwnicy z ogromną, ogromną pleśnią. Nie rozumiem jak tak może być w 5 gwiazdkowym hotelu. Zwykli oszuści ,samemu trzeba było zmienić pokój , hotel twierdził, że tui zaakceptowało te pokoje bez zarzutu
Zaletyhotel super

Robert
Klient Wakacje.pl
Luty 2018 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 04.03.2018
9.2
Hotel robi bardzo pozytywne wrażenie. I choć widać że najlepsze lata ma już za soba wciąż jest bardzo dobrze utrzymany a to co oferuje jest adekwatne zaróno do ceny jak i statusu hotelu. Z uwagi na pobyt w lutym oczywistym było że nie wszystkie atrakcje w hotelu były dostępne. Jednak nawet to co było całkowicie się sprawdziło. Należą się także słowa uznania dla TUI, a w szczególności dla rezydentki Pani Edyty. Świetny kontakt, super podejście do klienta, pomocna i profejonalna. Natychmiast podołała nawet super nietypowemu problemowi a jej pomoc okała się niezbędna.
ZaletyPołożenie. Świetne posiłki. Infrastruktura hotelowa.
WadyTu i ówdzie wymagany lekki remont. Ogromne ilości wałęsajacych się kotów, które zostawiają \\\"ślady zapachowe\\\"

Mapa

Kanion Koprulu 50 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Wodospady Kursunlu 55 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu
Jaskinia Damlatas 61 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas

Pogoda

16°C
7°C
16°C
5

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.