Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Royal Taj Mahal

Kod oferty: WAK710815
Kod oferty: WAK710815
26
obiekt, basen
obiekt, aquapark
basen, aquapark
teren hotelu, basen
basen

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: Orex TravelKod oferty: WAK710815
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Katarzyna
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 14.07.2022
9.0
Zdecydowanie polecam! Jest to mój -nasty wyjazd do Turcji i hotel godny polecenia. Mnogość atrakcji (dla dzieci RAJ - karuzele, aquapark, animacje), ilość basenów, ilość leżaków (brak walki o miejsce - są baseny z większym spokojem, a są też takie przy których gra muzyka),jedzenie (dostępność i ilość owoców w szczególności zwróciła na mnie uwagę), czystość, jakość usług, obsługa, położenie hotelu (promenada - na popołudniowe spacery z pięknym widokiem na morze i hotele, po drugiej stronie hotelu bazary - jeśli kogoś interesują zakupy). Napotkani Rodacy również wypowiadali się o hotelu w superlatywach.
ZaletyCały hotel na duży plus!!
WadyBrak

Agnieszka
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 29.07.2022
10
Fantastyczny hotel. Cos dla osób bez dzieci i z rodzina - oddzielona strefa ze zjezdzalniami i wesolym miasteczkiem to genialny pomysł. Hotel zasługuje na 5+. Obsługa i animatorzy świetni - polecam każdemu nie wyrzucicie pieniędzy w błoto .
Zaletywszystko na najwyzszym poziomie
Wadyjedyny minus to słaby net

Paweł
Czerwiec 2019 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 26.08.2022
8.0
Moloch, ale dobrze zorganizowany, wystarczająco dużo miejsca ba basenach dla wszystkich .
ZaletyDobry park rozrywki.
WadyBrak w pakiecie kolacji ala carte .

Damian
Maj 2019 ·

Para

Dodano: 12.05.2019
10
Wspaniały hotel bardzo dla zadbany czysty obsługa doskonała po śmiech nięta żartobliwa bardzo blisko do plaży byłem tam w tamtym roku byłem tam w tym roku i zapewne jeszcze tam wrócę polecam serdecznie
ZaletyWspaniały hotel bardzo dla zadbany czysty obsługa doskonała po śmiech nięta żartobliwa bardzo blisko do plaży byłem tam w tamtym roku byłem tam w tym roku i zapewne jeszcze tam wrócę polecam serdecznie

Bartosz
Maj 2019 ·

Singiel

Dodano: 18.07.2019
10
Royal Tay Mahal to najwyzsza możliwa liga jeśli chodzi o Turcje ? mamy tutaj wszystko ? od lunaparku, Aquaparku dla najmłodszych po strefy ciszy , importowane alkohole i wieczory muzyczne dla dorosłych. Nie będę kopiowal opisu oferty ? powiem tylko ze wszystko co jest tam napisane pokrywa się na zywo. I sam hotel na zywo robi naprawde spore wrazenie a troche ich widziałem. WARTO!
ZaletyUAI z importowanymi alkoholami Codzienna muzyka na zywo Relax basen dla doroslych Blisko Side
WadyBrak choc jednej wizyty alacarte

Mapa

Kanion Koprulu 47 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Wodospady Kursunlu 52 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu
Jaskinia Damlatas 64 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas

Pogoda

21°C
11°C
20°C
7

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.