Sea Planet Resort & Spa
Turcja / Riwiera Turecka / Side

zniżka do 40% zaliczka od 5 do 25% Sea Planet Resort & Spa: teren hotelu

teren hotelu

Dodaj
do schowka
Neckermann alert-bell Nowość
Ustaw alert
Otrzymuj bieżące informacje ​​​o zmianie ceny i liczbie dostępnych pokoi
Wszystko w cenie samolotem

Nr WAK203976

First Minute 2 160 zł 7 dni / 1 osoba
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych
 • Kurorty nadmorskie
 • Przedszkole
 • Spa & Wellness
Atrakcje
 • Basen kryty
 • Basen odkryty
 • Zjeżdżalnie wodne
 • Fitness / siłownia
 • Sport
 • Animacje dla dorosłych
 • Tenis
8,1 / 10
Opinie klientów (60) 80% poleca ten hotel
Zalety wg klientów
 • Bogaty program animacji dla dzieci i młodzieży.
 • Imponujący aquapark z 3 basenami i 13 zjeżdżalniami.
 • Bezpośrednio przy hotelu piaszczysto-żwirowa plaża.
 • Doskonała infrastruktura (na terenie hotelu znajdują się sklepy, punkty usługowe, sala TV, restauracja z tarasem).

Kod oferty

WAK203976

Hotel wyróżniony ze względu na

• hotel należący do sieci Seaden Hotels

• aquapark ze zjeżdżalniami dla dorosłych, duża zjeżdżalnia w basenie dla dzieci 

Położenie

Hotel położony ok. 17km od centrum Side, ok. 72km od lotniska w Antalyi.

Plaża

Obiekt znajduje się bezpośrednio przy piaszczysto – żwirowej plaży. Opalanie i kąpiel w morzu umożliwia też platforma (od 15.05). Leżaki, parasole, ręczniki na plaży i przy basenie – bezpłatne.

Wyposażenie

Dziesięciopiętrowy budynek posiada łącznie 480 pokoi. Został otwarty w 2013 roku. Na terenie obiektu znajduje się okazałe lobby z recepcją sklepiki i punkty usługowe, kącik TV, restauracja z tarasem, bary, 4 restauracje à la carte (raz na tydzień możliwość kolacji w jednej z restauracji w cenie, wymagana rezerwacja), 2 baseny w tym jeden z 6 zjeżdżalniami (czynne w określonych godzinach, uzależnione od warunków atmosferycznych). www.seadenhotels.com

Dostęp do internetu

WiFi w lobby i w pokojach bezpłatny, kawiarenka internetowa płatna.

Kategoria lokalna

5 gwiazdek.

Zakwaterowanie

Pokoje Dwuosobowe (A1–3A, E2-3A, A1–3B, A1–3K, A2T) ok. 28m2, telefon, minibar (codziennie woda, raz w tygodniu napoje bezalkoholowe), sejf (płatny), TV/SAT, klimatyzacja indywidualna, łazienka z wanną i prysznicem, suszarka do włosów, WC, balkon, boczny widok na morze. A1–3B z widokiem na morze. A1–3K z widokiem na morze, na wyższych piętrach. A2Y specjalna oferta rodzinna. Pokoje Ekonomiczne (A2–3S) wyposażone podobnie jak A2A, widok na ląd. Pokoje Rodzinne (A2–4C, A2Y, A2–4E) ok. 48m2, 2 sypialnie, łazienka, balkon, wyposażone podobnie jak A2A. A2Y specjalna oferta rodzinna. A2–4E z widokiem na morze.

Sport

Tenis stołowy, siatkówka plażowa, siłownia, aerobik, gimnastyka, boccia. Za opłatą sporty wodne na plaży.

Wellness

Łaźnia turecka, łaźnia parowa i sauna w cenie. Masaże i centrum spa za opłatą.

Dzieci

Miniklub w wieku 4–12 lat, bufet dla dzieci, oddzielny basen, plac zabaw, aquapark, opiekunka dla dzieci (za opłatą), wysokie krzesełka w restauracji. Polski animator w klubie Lollo & Bernie Kids Club dla dzieci 3-11 lat w terminie 15.06-15.09.

Rozrywka

Animacje w ciągu dnia i wieczorem, dyskoteka (napoje za opłatą), raz w tygodniu wieczór turecki.

All Inclusive

Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Śniadania dla śpiochów. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne 24 godziny na dobę (w jednym z barów po północy w cenie). Po południu kawa, herbata, ciasto. Lody w określonych godzinach.

Dla dzieci

2–13 lat: pobyt gratis.

Warunki uczestnictwa

 
Opinie dodane przez        
Byłeś w tym hotelu? Dodaj opinię
Wszystkie opinie o
Sea Planet Resort & Spa
 
ładowanie...

trwa ładowanie opinii

Polskie animacje dla Twojego dziecka

Wakacje w Sea Planet Resort & Spa, w terminie od 15.06.2018 r. do 15.09.2018 r., to moc atrakcji dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat. Zespół pomysłowych, polskich animatorów zapewni Twojemu dziecku doskonałą rozrywkę w ramach precyzyjnie przygotowanego programu animacyjnego. Dodatkowe udogodnienia: plac zabaw, opiekunka (za opłatą), bufet dla dzieci, wysokie krzesełka w restauracji.
 • Gry i zabawy plastyczne, muzyczne oraz taneczne.
 • Mini disco z lubianą przez dzieci maskotką lwem LeoNeckiem.
 • Wspólne czytanie bajek.
 • Miniklub dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Aquaparki

Imponujących rozmiarów aquapark posiada aż 13 zjeżdżalni. Wodnym rajem dla najmłodszych gości hotelowych jest kolorowy zamek ze zjeżdżalniami, a dopełnieniem wodnej oferty dla dzieci są liczne fontanny i grzybki wodne.

 • Liczba zjeżdżalni dużych: 6
 • Liczba zjeżdżalni małych: 7
 • Liczba basenów: 3
 • Dostępność: 6
 • Brodzik: 1
 • Hotel polecany przez 79% rodzin z dziećmi jako idealny
Średnia pogoda w ciągu roku
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
15°
16°
18°
21°
25°
30°
34°
34°
31°
26°
21°
17°
Temperatura
wody °C
16° 16° 16° 17° 20° 23° 25° 27° 26° 23° 20° 18°
Temperatura
w nocy °C
11° 15° 19° 23° 23° 19° 15° 11°
Śr. liczba godzin
słonecznych
5 5 7 8 10 12 12 12 10 8 7 5

Paszporty

Do złożenia wniosku o wizę do Turcji podróżnym zaleca się posiadanie dokumentu podróży/paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu.
a) W przypadku wiz elektronicznych (dostępnych na stronie www.evisa.gov.tr) oraz wystawianych na lotnisku po przylocie do Turcji, podróżni muszą posiadać paszport ważny co najmniej 180 dni od daty wjazdu do Turcji, w przeciwnym razie wniosek o wizę zostanie odrzucony. Prosimy pamiętać, że posiadacze dokumentów podróży lub paszportów tymczasowych są uprawnieni do uzyskania wizy wyłącznie w tureckich placówkach dyplomatycznych znajdujący się na terenie Polski.
b) W przypadku wnioskowania o wizę w tureckich placówkach dyplomatycznych podróżni muszą posiadać dokument podróży/paszport ważny co najmniej 60 dni od daty opuszczenia Turcji
c) Paszport powinien posiadać co najmniej jedną wolną stronę (w celu umieszczenia na niej wizy). Brak wolnej strony w paszporcie powoduje automatyczną odmowę wjazdu do Turcji.

Wizy

Wiza turystyczna upoważnia do pobytu na terenie Turcji przez 90 dni w okresie 180 dni jej ważności (licząc od pierwszego wjazdu), bez prawa wykonywania pracy. Oznacza to, że po wykorzystaniu prawa do trzymiesięcznego pobytu nie można wjechać na teren Turcji do czasu wygaśnięcia nabytej wizy (tj. pół roku po terminie pierwszego przekroczenia granicy).

Wizę turystyczną można nabyć w dwojaki sposób:
1) za pośrednictwem platformy internetowej E-visa (https://www.evisa.gov.tr/pl/). Po otwarciu strony należy postępować według instrukcji: zarejestrować się, wypełnić formularz i za pomocą karty kredytowej dokonać opłaty w wysokości 20 USD. Potwierdzenie wydania wizy zostanie przesłane na adres e-mail wnioskodawcy (zaleca się wydrukowanie potwierdzenia i zabranie go ze sobą w celu okazania podczas kontroli granicznej). Uwaga: Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa. Muszą uzyskać ją w tureckiej placówce konsularnej za granicą.
2) po przyjeździe do Turcji - w punktach sprzedaży na przejściach granicznych (do odwołania) zakupimy wielokrotną wizę typu wklejka (wiza wydawana automatycznie na 180 dni ważności, łączny pobyt nie może przekroczyć 90 dni w ramach 180 dni). Opłatę w wysokości 30 USD, 25 EUR lub 20 GBP uiszcza się gotówką.

Szczepienia, służba zdrowia

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.

Waluta

Walutą obowiązującą w Turcji jest lira turecka (TRY). Najbardziej dogodne jest zabranie ze sobą dolarów amerykańskich (USD) lub euro (EUR) i zakup na miejscu lokalnej waluty.

Pamiętaj jednak, że podróżując w krajach, w których akceptowaną walutą jest EUR, USD lub GBP, możesz płacić kartą bez dodatkowych opłat.

Z kartą Visa zbliżeniową ING Banku Śląskiego z funkcją wielowalutową możesz płacić za granicą bez prowizji*.

Dowiedz się więcej>>>>>

*Brak prowizji dotyczy transakcji bezgotówkowej rozliczonej na koncie prowadzonym w walucie transakcji (EUR, USD, GBP). Brak wystarczających środków na tym koncie spowoduje obciążenie konta złotówkowego kwotą transakcji i prowizją za przewalutowanie - 3% kwoty transakcji.