Bardzo dobry78 opinii84% poleceń
8,2

3 469

za osobę
ZAREZERWUJ

Sea Planet Resort & Spa

Last minute

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

prysznic, balkon, klimatyzacja, rodzinny, WC (2 pomieszczenia)
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

prysznic, balkon, widok na morze, rodzinny, WC (2 pomieszczenia)
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
6280
za wycieczkę
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK203976Region: Riwiera TureckaOrganizator: neckermann

Hotel wyróżniony ze względu na

Hotel należący do sieci Seaden Hotels posiada dwa aquaparki – dla dorosłych i dla dzieci.

Położenie

Hotel położony ok. 17km od centrum Side, ok. 72km od lotniska w Antalyi.

Plaża

Obiekt znajduje się bezpośrednio przy piaszczysto – żwirowej plaży. Leżaki, parasole, ręczniki na plaży i przy basenie – bezpłatne.

Wyposażenie

Dziesięciopiętro­wy budynek posiada łącznie 480 pokoi. Na terenie obiektu znajduje się okazałe lobby z recepcją sklepiki i punkty usługowe, restauracja z tarasem, bary, 5 restauracji à la carte (meksykańska, turecka, azjatycka, włoska, rybna, raz na tydzień możliwość kolacji w jednej z restauracji w cenie, wymagana rezerwacja), 2 baseny w tym jeden z 6 zjeżdżalniami (czynne w określonych godzinach, uzależnione od warunków atmosferycznych).

Dostęp do internetu

WiFi w całym hotelu w cenie, kawiarenka internetowa płatna.

Kategoria lokalna

5 gwiazdek.

Zakwaterowanie

Pokoje Dwuosobowe (A1–3A, A1–3B) ok. 28m2, telefon, minibar (codziennie woda, raz w tygodniu napoje bezalkoholowe i piwo), sejf (płatny), TV/SAT, klimatyzacja indywidualna, łazienka z wanną i prysznicem, suszarka do włosów, WC, balkon, boczny widok na morze. A1–3B z widokiem na morze i basen. Pokoje Ekonomiczne (A2–3S) bez balkonu, wyposażone podobnie jak A1-3A, widok na ląd. Pokoje Rodzinne (A2–4C, A2–4E) ok. 48m2, 2 sypialnie, łazienka, balkon, wyposażone podobnie jak A1-3A. A2–4E z widokiem na morze. A2-4C z widokiem na ląd. UWAGA: możliwość przedłużenia doby hotelowej do 18:00 (L40869).

Sport

Tenis stołowy, siatkówka plażowa, siłownia, aerobik, gimnastyka, boccia, rzutki. Za opłatą sporty wodne na plaży.

Wellness

Łaźnia turecka, łaźnia parowa i sauna w cenie. Masaże i centrum spa za opłatą.

Dzieci

Miniklub w wieku 4–12 lat, bufet dla dzieci, oddzielny basen, plac zabaw, aquapark, opiekunka dla dzieci (za opłatą), wysokie krzesełka w restauracji. Polski animator w klubie Lollo & Bernie Kids Club dla dzieci 3-11 lat w terminie 15.06.-15.09.

Rozrywka

Animacje w ciągu dnia i wieczorem, dyskoteka, raz w tygodniu wieczór turecki.

All Inclusive

Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Śniadania dla śpiochów. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne 24 godziny na dobę (w jednym z barów po północy w cenie). Po południu kawa, herbata, ciasto. Lody w określonych godzinach.

Dla dzieci

2–13 lat: pobyt gratis.

Tech info

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Warunki uczestnictwa
Zobacz szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
34°C
Temperatura w nocy
23°C
Temperatura wody
27°C
Liczba godzin słonecznych
12

Dla dzieci

81%

Hotel polecany

dla rodzin z dziećmi

Polskie animacje dla Twojego dziecka

Wakacje w Sea Planet Resort & Spa, w terminie od 15.06.2019 r. do 15.09.2019 r., to moc atrakcji dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat. Zespół pomysłowych, polskich animatorów zapewni Twojemu dziecku doskonałą rozrywkę w ramach precyzyjnie przygotowanego programu animacyjnego. Dodatkowe udogodnienia: plac zabaw, opiekunka (za opłatą), bufet dla dzieci, wysokie krzesełka w restauracji.
 • Gry i zabawy plastyczne, muzyczne oraz taneczne.
 • Mini disco z lubianą przez dzieci maskotką lwem LeoNeckiem.
 • Wspólne czytanie bajek.
 • Miniklub dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.
 • Aquaparki

  Imponujących rozmiarów aquapark posiada aż 13 zjeżdżalni. Wodnym rajem dla najmłodszych gości hotelowych jest kolorowy zamek ze zjeżdżalniami, a dopełnieniem wodnej oferty dla dzieci są liczne fontanny i grzybki wodne.
  Liczba zjeżdżalni dużych6
  Liczba zjeżdżalni małych7
  Liczba basenów3
  Dostępność6
  Brodzik1

  Opinie

  Opinie dodane przez

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Turcji Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument powinien być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Turcji oraz musi być w dobrym stanie. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

  Wizy

  W Turcji dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Turcji lub przez internet na stronie www.evisa.gov.tr/pl/. Wizy turystyczne upoważniają do pobytu na terenie Turcji przez 90 dni w okresie 180 dni ich ważności, licząc od pierwszego wjazdu). Oznacza to, że po wykorzystaniu prawa do trzymiesięcznego pobytu, nie można wjechać na teren Turcji do czasu wygaśnięcia nabytej wizy. Wiza elektroniczna kosztuje 20 USD, a tradycyjna kupiona na granicy 30 USD, 25 EUR lub 20 GBP.

  Uwaga! Posiadacze paszportów tymczasowych mogą starać się o wizę wyłącznie w placówkach dyplomatycznych Turcji na terenie Polski.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 300 16 61