Aktualizujemy parametry oferty
Wspaniały3 opinie100% poleceń
8,8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Smartline Sunlight Garden

First Minute

Promocja

First Minutezniżka do 60%rabat dla przyjaciół

Neckermann - ZIMA 2019/2020

First Minutezniżka do 60%rabat dla przyjaciół
Oferta promocyjna z rabatem do 60% (wliczony w cenę). Dodatkowo Gwarancja Niezmienności Ceny GRATIS oraz rabat dla przyjaciół - szczegółowe informacje u naszych Konsultantów.

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

prysznic, balkon, rodzinny, WC (2 pomieszczenia)
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

174
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
2600
za wycieczkę
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK353164Region: Riwiera TureckaOrganizator: neckermann

Hotel wyróżniony ze względu na

Kameralna, niska zabudowa w pięknym ogrodzie. Blisko centrum Side.

Położenie

Do centrum Side ok. 2km, lotnisko w Antalyi oddalone o ok. 65km.

Plaża

Piaszczysta, łagodnie opadająca do morza plaża oddalona ok. 500m. Parasole, leżaki, materace na plaży i przy basenie w cenie. Transfer na plażę rano i wieczorem w cenie.

Wyposażenie

Hotel dysponuje 126 pokojami rozmieszczonymi w wielu budynkach, posiada lobby z recepcją, restaurację, bar. Na terenie obiektu znajdują się dwa baseny, bar przy basenie.

Dostęp do internetu

WiFi w całym hotelu w cenie.

Kategoria lokalna

3 gwiazdki.

Zakwaterowanie

Pokoje rodzinne (A2-3B) ok. 35m2, dwie sypialnie, łazienka z prysznicem, WC, suszarka do włosów, telefon, lodówka, sejf (za opłatą), klimatyzacja indywidualna, balkon z widokiem na ogród. Pokoje rodzinne (A3-6D) ok. 52m2, dwie sypialnie i pokój dzienny, poza tym wyposażone jak A2-3B.

Sport

Rzutki, tenis stołowy, aerobik. Za opłatą sporty wodne na plaży.

Wellness

Łaźnia turecka, łaźnia parowa. Za opłatą masaże i zabiegi w centrum spa.

Dzieci

Miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat (w określonych godzinach), dwa oddzielne brodziki, plac zabaw.

All Inclusive

Śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Po południu kawa, herbata, lody i przekąski w barze przy basenie. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godzinach 10:00-23:00 do posiłków i w barach.

Dla dzieci

2-6 lat: pobyt gratis, 7-12 lat: zniżka procentowa.

Tech info

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Warunki uczestnictwa
Zobacz szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
21°C
Temperatura w nocy
11°C
Temperatura wody
17°C
Liczba godzin słonecznych
8

Opinie

Opinie dodane przez

Przed podróżą

Paszporty

Do Turcji Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument powinien być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Turcji oraz musi być w dobrym stanie. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Wizy

W Turcji dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Turcji lub przez internet na stronie www.evisa.gov.tr/pl/. Wizy turystyczne upoważniają do pobytu na terenie Turcji przez 90 dni w okresie 180 dni ich ważności, licząc od pierwszego wjazdu). Oznacza to, że po wykorzystaniu prawa do trzymiesięcznego pobytu, nie można wjechać na teren Turcji do czasu wygaśnięcia nabytej wizy. Wiza elektroniczna kosztuje 20 USD, a tradycyjna kupiona na granicy 30 USD, 25 EUR lub 20 GBP.

Uwaga! Posiadacze paszportów tymczasowych mogą starać się o wizę wyłącznie w placówkach dyplomatycznych Turcji na terenie Polski.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 300 16 66

Administratorem danych jest Wakacje.pl S.A. z siedzibą w Gdańsku (dalej „Wakacje.pl”), która udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu (dalej „Usługa”). Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań,zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności.