Średnia temperatura25°Średnia temperatura w dzień
w wybranym terminie podróży

Sunis Elita Beach Resort (ex. Asteria Elita)
Turcja / Riwiera Turecka / Side

rabat do 30% tylko 29% zaliczki Sunis Elita Beach Resort (ex. Asteria Elita): basen

basen

Dodaj do schowka Wezyr
Ultra All Inclusive samolotem

Nr WAK359523

First Minute 2 368 zł 7 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Dostęp do internetu
 • Kurorty nadmorskie
Atrakcje
 • Basen odkryty
 • Fitness / siłownia
 • Animacje dla dorosłych
 • Sporty wodne
 • Tenis
 • Minigolf
9,2 / 10
Opinie klientów (20) 91% poleca ten hotel
Zalety wg klientów
 • Różnorodne menu
 • Bardzo smaczne posiłki
 • Świetna obsługa kelnerska
 • Obfite posiłki

Kod oferty

WAK359523

Region

Side

Położony wśród zieleni bezpośrednio przy piaszczysto-żwirowej plaży, hotel jest ciekawą ofertą zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla grupy znajomych. Szeroki wybór atrakcji na miejscu nie pozwoli się nudzić nikomu kto lubi aktywne wakacje. Smakoszy ucieszy bogata formuła Ultra All Inclusive 24h.

Kategoria hotelu

5

Kategoria lokalna hotelu

5

Data otwarcia

2004 r. Odnowiony w 2011 r.

Na terenie hotelu znajduje się 6 restauracji, 6 barów, 2 sale konferencyjne, pralnia (płatna), 3 windy (tylko w budynku głównym^2:00, 14:00-16:00).

Rabaty i zniżki

1. dziecko do 15 lat pobyt w hotelu gratis

Internet

Wi-Fi w lobby bezpłatne, Wi-Fi w pokojach bezpłatne

Plaża

Przy hotelu, prywatna, piaszczysto-żwirowa, 105m długości, odznaczona certyfikatem Błękitnej Flagi. Wspólne zadaszenie z materiału, leżaki, materace i ręczniki plażowe - bezpłatne. Do plaży kursuje płatny bus hotelowy. Bar na plaży serwuje napoje i przekąski.

Pokoje

Wyposażone w klimatyzację centralną (w zależności od warunków pogodowych), TV, telefon, sejf (bezpłatny), minibar (bezpłatne napoje bezalkoholowe, woda i piwo), łazienkę (WC, wanna, suszarka), balkon lub balkon francuski.

Typy pokoi

W sześciopiętrowym budynku głównym:

Pokoje standardowe dla max 3 os. ,

Pokoje standardowe z łóżkiem piętrowym dla max 4 os. ,

Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych dla max 3 os. (prysznic)

W 7 trzypiętrowych budynkach aneks:

Pokoje club dla max 3 os. ,

Pokoje rodzinne club dla max 5 os. (2 pokoje połączone drzwiami) ,

Pokoje club z łóżkiem piętrowym dla max 4 os. ,

Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych dla max 3 os. (prysznic)

Wyżywienie

Restauracja główna, 5 restauracji a la carte, 6 barów (m.in. lobby bar, bar przy basenie, bar w dyskotece), cukiernia

Ultra All Inclusive

(24h)

Formuła zawiera:śniadanie (07:00-10:00), późne śniadanie (10:00-11:00), obiad (12:30-14:30), kolacja (18:30-21:00), późny posiłek (22:30-07:00) serwowane w formie bufetu w restauracji głównej, przekąski (12:00-16:00), podwieczorek (10:00-23:00), lody (10:00-23:00) serwowane w wyznaczonych barach, świeżo wyciskany sok pomarańczowy do śniadania, lokalne oraz wybrane importowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe

Formuła nie zawiera

Świeżo wyciskanego soku pomarańczowego poza śniadaniem, wybranych importowanych napojów alkoholowych i bezalkoholowych, napojów serwowanych w butelkach, napojów energetycznych

Restauracje a la carte

• wymagana rezerwacja. Restauracje czynne są 6 dni w tygodniu w zależności od warunków pogodowych.turecka, włoska, rybna, chińska, meksykańska- jedna wizyta w trakcie pobytu w wybranej restauracji gratis

Z myślą o dzieciach

2 brodziki (1 kryty), animacje i miniklub dla dzieci w wieku 4-11 lat, dzieci w wieku 1-3 lat mogą przebywać na terenie miniklubu tylko pod opieką rodzica/opiekuna, klub dla nastolatków w wieku 12-16 lat (w szczycie sezonu)

Kryty plac zabaw, możliwość wypożyczenia wózka za opłatą i w miarę dostępności (wymagana rezerwacja), menu i krzesełka dla dzieci w restauracji, łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zamówienie przed przyjazdem)

W cenie

Siłownia, step aerobik, sauna, łaźnia turecka, tenis stołowy, rzutki, 2 korty tenisowe, rakiety i piłki do tenisa, siatkówka plażowa, animacje, dyskoteka (w wybrane dni tygodnia)

Płatne

Centrum SPA, masaż, salon piękności, oświetlenie kortów, lekcje tenisa (w miarę dostępności, wymagana rezerwacja), bilard

Aktualizacja opisu

15.02.2018 10:48

Usługi dostępne w hotelu

Niepełnosprawni

Wi-Fi

Przy plaży

SPA

Disco

Siłownia

Tenis

Mini Klub

All Inclusive 24H

Serwis plażowy

Zjeżdżalnie

Sale konferencyjne

Pokoje 4 osobowe

Błękitna Flaga

Warunki uczestnictwa

 
Opinie dodane przez        
Byłeś w tym hotelu? Dodaj opinię
 
ładowanie...

trwa ładowanie opinii
Pogoda w Turcji
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
15°
16°
18°
21°
25°
30°
34°
34°
31°
26°
21°
17°
Temperatura
wody °C
16° 16° 16° 17° 20° 23° 25° 27° 26° 23° 20° 18°
Temperatura
w nocy °C
11° 15° 19° 23° 23° 19° 15° 11°
Śr. liczba godzin
słonecznych
5 5 7 8 10 12 12 12 10 8 7 5

Paszporty

Do złożenia wniosku o wizę do Turcji podróżnym zaleca się posiadanie dokumentu podróży/paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu.
a) W przypadku wiz elektronicznych (dostępnych na stronie www.evisa.gov.tr) oraz wystawianych na lotnisku po przylocie do Turcji, podróżni muszą posiadać paszport ważny co najmniej 180 dni od daty wjazdu do Turcji, w przeciwnym razie wniosek o wizę zostanie odrzucony. Prosimy pamiętać, że posiadacze dokumentów podróży lub paszportów tymczasowych są uprawnieni do uzyskania wizy wyłącznie w tureckich placówkach dyplomatycznych znajdujący się na terenie Polski.
b) W przypadku wnioskowania o wizę w tureckich placówkach dyplomatycznych podróżni muszą posiadać dokument podróży/paszport ważny co najmniej 60 dni od daty opuszczenia Turcji
c) Paszport powinien posiadać co najmniej jedną wolną stronę (w celu umieszczenia na niej wizy). Brak wolnej strony w paszporcie powoduje automatyczną odmowę wjazdu do Turcji.

Wizy

Wiza turystyczna upoważnia do pobytu na terenie Turcji przez 90 dni w okresie 180 dni jej ważności (licząc od pierwszego wjazdu), bez prawa wykonywania pracy. Oznacza to, że po wykorzystaniu prawa do trzymiesięcznego pobytu nie można wjechać na teren Turcji do czasu wygaśnięcia nabytej wizy (tj. pół roku po terminie pierwszego przekroczenia granicy).

Wizę turystyczną można nabyć w dwojaki sposób:
1) za pośrednictwem platformy internetowej E-visa (https://www.evisa.gov.tr/pl/). Po otwarciu strony należy postępować według instrukcji: zarejestrować się, wypełnić formularz i za pomocą karty kredytowej dokonać opłaty w wysokości 20 USD. Potwierdzenie wydania wizy zostanie przesłane na adres e-mail wnioskodawcy (zaleca się wydrukowanie potwierdzenia i zabranie go ze sobą w celu okazania podczas kontroli granicznej). Uwaga: Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa. Muszą uzyskać ją w tureckiej placówce konsularnej za granicą.
2) po przyjeździe do Turcji - w punktach sprzedaży na przejściach granicznych (do odwołania) zakupimy wielokrotną wizę typu wklejka (wiza wydawana automatycznie na 180 dni ważności, łączny pobyt nie może przekroczyć 90 dni w ramach 180 dni). Opłatę w wysokości 30 USD, 25 EUR lub 20 GBP uiszcza się gotówką.

Szczepienia, służba zdrowia

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.