Atlantique Holiday Club

Kod oferty: WAK412339
Kod oferty: WAK412339

Opis oferty

Region: Wybrzeże EgejskieOrganizator: ItakaKod oferty: WAK412339
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

9.6
Michał Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2019Rodzina z dziećmi
Hotel bardzo dobry. Największą zaletą jest aquapark który jest praktycznie częścią hotelu. Obawiałem się że będzie to głośne miejsce a okazało się że niepotrzebnie, aquapark to rewelacja. Hotel leży tuz przy bardzi ładnej plaży z darmowymi leżakami, nigdy nie brakło dla nas miejsca. Plaża jest piaszczysta z łagodnym zejściem do morza które dosyć daleko jest płytkie, świetne miejsce do zabaw z dziećmi. Jedzenie jest bardzo dobre choć po dwóch tygodniach każdy zatęskni za domową kuchnią. W pieszym dystansie od hotelu znajduje się centrum handlowe (nie bazar) gdzie można zapoznać się z ofertą lokalnych marek lub wypłacić pieniądze z bankomatu. Polecam serdecznie. Michał
ZaletyAquapark! Bardzo ładna plaża Zawsze dostępne leżaki Dobre jedzenie Czystość Miła obsługa
WadyBardzo głośna muzyka przy basenie hotelowym (w aquaparku ok).

9.7
Artur
Pobyt - Październik 2018Para
Byliśmy pod koniec września (2018r.) z narzeczoną, hotel bardzo miło nas zaskoczył. Ogromny teren hotelu na którym obsługa zapewnia gościom atrakcje, codziennie inne animacje w hotelowym amfiteatrze. Dla smakoszy napojów wysoko procentowych jest raj gdyż drinki są przepyszne i robione według gustu klienta. Duży wybór pysznego jedzenia, każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje codziennie sprzątane. Hotel posiada również wydzieloną plaże dla gości. Do centrum Kusadasi jest blisko, 15 minut dolmuszem. Polecam hotel wszystkim. Pozdrawiam Janusz i Grażyna
ZaletyDobre dostęp do plaży Świetne jedzenie Mnóstwo atrakcji Miła obsługa
Wady+ 5 kg

9.8
Maria
Pobyt - Lipiec 2015Rodzina z dziećmi
Byliśmy w hotelu dwa tygodnie na przełomie czerwca i lipca 2015. Bardzo miła i pomocna obsługa, wszędzie czysto, piękny ogród, bardzo dobre jedzenie, dwa baseny i cudowny aquapark Tortuga z bezpłatnym wejściem na kartę. Bardzo dobry internet na terenie obiektu i w wielu pokojach. Zdjęcia hotelu nieaktualne. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Byłam 9 razy w Turcji i niektóre hotele pięciogwiazdkowe otrzymały ode mnie niższe oceny. W 2016 roku znowu wypoczywamy w Atlantique Holiday Club w sierpniu. Polecam wszystkim ten hotel .
ZaletyHotel przy piaszczystej plaży, piękny ogród, bardzo dobre jedzenie, wspaniały aquapark Tortuga, czysto
Wadybrak

9.4
Izabela Górska
Pobyt - Czerwiec 2015Rodzina z dziećmi
Wakacje wraz z mężem i córką ( 3 lata ) spędzaliśmy na początku czerwca 2015r.( brak dzikich tłumów ).Dużą zaletą hotelu jest duży aquapark z wieloma zjeżdżalniami dla dzieci ,młodzieży i dorosłych oraz basenik dla najmłodszych z różnymi atrakcjami.Na terenie aquaparku znajduje się punk opiekuńczy, gdzie można się pobawić z dziećmi w klimatyzowanych salka a nawet nakarmić czy przewinąć niemowlaki.Wokół hotelu znajduje się bar,kawiarenka i fast food ładnie wtopiony w ogród.Wieczorem odbywało się mini disco a później różne show dla dorosłych.Z hotelu można było sobie dojechać do centrum Kusadasi ( ok 20 min).POLECAM hotel rodziną z dziećmi .Minusem tej strony lub hotelu jest brak aktualnych zdjęć jak obecnie wygląda tej obiekt -DUŻO na tym traci.Pozdrawiam
ZaletyAquapark na terenie hotelu.Dużo zieleni i piękny ogród ( wieczorem ładnie podświetlony )Przyjazne nastawienie animatorów do dzieci.Hotel położony przy samej plaży.
WadyTransport z lotniska do hotelu ( ok 120 km )

8.9
JOANNA
Pobyt - Czerwiec 2014Para
PRZEBYWALIŚMY W TYM HOTELU W CZERWCU 2014 , POBYT UWAŻAMY ZA BARDZO UDANY. HOTEL GODNY POLECENIA
ZaletyHOTEL ŁADNIE POŁOŻONY , DOBRZE UTRZYMANY ,TEREN BARDZO ZADBANY, WYŻYWIENIE BARDZO DOBRE
WadyODLEGŁOŚĆ DO CENTRUM MIEJSCOWOŚCI

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
23°C
14°C
22°C
8

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR wykonany najwcześniej 72 h przed przylotem lub antygenowy wykonany najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY
Elektroniczny formularz zgłoszenia podróżnego (Traveler Entry Form), który należy wypełnić na 72 h przed wylotem następnie wydrukować, bądź posiadać przy sobie wersję elektroniczną zobacz więcej

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Turcji Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument powinien być ważny minimum 150 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji oraz musi być w dobrym stanie. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.
Od 2 marca 2020 r. w Turcji dla Polaków wizy zostały zniesione. Zwolnienie z obowiązku posiadania wizy turystycznej obowiązuje do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane.