Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Valamar Tamaris Villas

Last minute
Kod oferty: WAK592986

Dostępne pokoje

Apartament czteroosobowy

balkon, z jedną sypialnią
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

26.09.2020 Sobota

Wykwaterowanie

03.10.2020 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK592986Region: IstriaOrganizator: Europe Mountains

Region

Tar bei Porec

Opis

Valamar Tamaris Resort - Tamaris Villas oferuje znakomite apartamenty w miejscowości Tar bei Porec. Położony 1.3km od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Istria.

Obiekt oferuje apartamenty, których wyposażenie to m.in. klimatyzacja, balkon oraz telewizja satelitarna. WI-FI w częściach wspólnych hotelu jest dostępny. Parking niestrzeżony daje możliwość pozostawienia samochodu.

W obiekcie Valamar Tamaris Resort - Tamaris Villas jest strefa wellness, a w niej m.in. jacuzzi, kąpiel parowa oraz sauna fińska. Warto z niej skorzystać po aktywnym dniu.

Apartament z jedną sypialnią dla 4 z balkonem

1 oddzielna sypialnia, balkon, czajnik elektryczny, część wypoczynkowa, klimatyzacja, kuchenka mikrofalowa, lodówka, Pokoje dla alergików dostępne, stół jadalny, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna, zmywarka

Apartament z trzema sypialniami dla 6 z balkonem

3 sypialnie, balkon, czajnik elektryczny, część wypoczynkowa, klimatyzacja, kuchenka mikrofalowa, lodówka, Pokoje dla alergików dostępne, stół jadalny, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna, zmywarka

W cenie

Klimatyzacja

Dostęp do internetu

Basen zewnętrzny

Parking

Pokój relaksacyjny

Sauna

Internet Wi-Fi

Strefa Wi-Fi

Piłkarzyki

Jacuzzi

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Łaźnia parowa z aromatycznymi olejkami

Łóżeczko dla dziecka

Masaże

Kort tenisowy

Zwierzęta mile widziane

Mini-golf

Szkoła nurkowania

Trampolina

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 1.3km.

Parking

Parking niestrzeżony.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

Usługi spa i wellness

Salon piękności, jacuzzi, basen zewnętrzny, kąpiel parowa, cichy pokój do medytacji i relaksu, sauna fińska, masaże.

Rekreacja i sport

Wynajem rowerów, tenis stołowy, kort tenisowy, ogród, taras, piłkarzyki, schowek na rowery.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka, pokój zabaw dla dzieci, plac zabaw dla dzieci, menu dla dzieci, trampolina.

Usługi hotelowe

Butik, przechowalnia bagaży, pokoje dla niepalących, leżaki, winda, recepcja.

Wyposażenie pokoi

Klimatyzacja, balkon, lodówka, telewizja satelitarna, telefon, wanna, suszarka do włosów, zmywarka, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, toaleta, stół jadalny, pokoje dla alergików dostępne, część wypoczynkowa.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
23°C
Temperatura w nocy
13°C
Temperatura wody
22°C
Liczba godzin słonecznych
8

Przed podróżą

Paszporty

Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.

Wizy

W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Chorwacja w pełni otworzyła granice dla obywateli RP - zniesione zostały wszelkie obostrzenia oraz obowiązek odbywania kwarantanny po wjeździe do Chorwacji. Obywatele RP nie muszą na granicy okazywać żadnych dodatkowych dokumentów potwierdzających zasadność wjazdu do Chorwacji. Władze Chorwacji nie wymagają okazania testów na COVID 19 przy przekraczaniu granicy.

Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną.
Podróżujący mogą skorzystać z aplikacji https://entercroatia.mup.hr/ w celu dokonania rejestracji przyjazdu, co przyspieszy procedury podczas odprawy granicznej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.

Dodatkowe opłaty

W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00