Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Veramar Beach

Kod oferty: WAK650182
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Wylot

15.06.2021 Wtorek
WAWWarszawa - Chopin
15.06.2021 Wtorek
VARVarna

Powrót

22.06.2021 Wtorek
VARVarna
22.06.2021 Wtorek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK650182Region: Złote PiaskiOrganizator: Onholidays

Bułgaria/Złote Piaski

Opis

VEMARA BEACH 4 nowy 4-gwiazdkowy hotel na plaży Kranevo - Albena Kranevo jest oddalone od Złotych Piasków o 8km, a plaża łączy go z kompleksem Albena Resort. Kranewo znajduje się pomiędzy dwoma kompleksami kurortów. W okolicy znajduje się około 40małych hoteli i 2 pięciogwiazdkowe. Przy głównej ulicy znajduje się wiele restauracji i klubów nocnych. Plaża ma szerokość 100-120mi rozciąga się aż do kompleksu Albena Resort.

Położenie

Odległość od plaży - 120m

Odległośc od centrum - 500m

Odległość od Albeny - 1,5km

Odległośc od Złotych Piasków - 8km

Odległośc od plaży - Odległość od lotniska Warna - 30km

Plaża

Plaża publiczna, piaszczysta. Leżaki i parasole dodatkowo płatne.

Hotel udogodnienia

Do dyspozycji Gości - recepcjia, lobby, restauracja, bar w lobby, bar przy basenie, wi-fi w lobby, animacje dla dzieci, plac zabaw, basen z wydzielonym brodzikiem dla dzieci, łóżeczka dla niemowlą (na zapytanie).

Check in od 14:00

Check out do 12:00

Hotel nie akceptuje zwierząt.

Pokoje

Pokój ekonomiczny - pokój na parterze, wyposażony w indywidualną klimatyzację, telefon, minilodówkę, telewizję satelitarną, łazienkę z wanną lub przysznicem, WC i suszarką do włosów.

Maksymalne zakwaterowanie 2 + 2

Pokój 2-osobowy DBL - pokój z widokiem na park, wszystkie pokoje posiadają indywidualną klimatyzację, balkon, telefon, minilodówkę, telewizję satelitarną, łazienkę z wanną lub przysznicem, WC i suszarką do włosów.

Maksymalne zakwaterowanie 2 + 2 lub 3 osoby dorosłe.

Dziecko w hotelu do 12,99 lat.

Wyżywienie

07:30 - 10:00 - Śniadanie

12:00 - 14:00 - Obiad + lody

18:00 - 21:00 - Kolacja

15:00 - 16:00 - pizza i spaghetti;

16:00 - 17:00 - słodki bufet, kawa, herbata + lody

Wszystkie posiłki serwowane w formie bufetu w restauracji głównej.

10:00 - 23:00 - Różnorodne lokalne napoje alkoholowe (bułgarskie piwo, whisky, wódka, gin, brandy, wino), napoje gorące, napoje bezalkoholowe, woda mineralna są oferowane bezpłatnie w barze w lobby i barze przy basenie.

Podczas śniadania, lunchu i kolacji w restauracji głównej serwowane są napoje bezalkoholowe, piwo i wino.

Po godzinie 23:00 wszystkie bułgarskie napoje alkoholowe i bezalkoholowe są dostępne w barze w lobby za opłatą.

Dodatkowo płatne

Dodatkowo płatne: leżaki i parasole na plaży, napoje alkoholowe po 23:00, wi-fi, telefon, sejf na recepcji, parking - konieczna wcześniejsza rezerwacja, wypożyczalnia aut, usługa prania i prasowania, masaże.

Dodatkowe informacje

• Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy, a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej, w tym atrakcji, retauracji, barów, mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu.

Prezentowane w ofercie zdjęcia pokojów są zdjęciami przykładowymi. Pokoje mogą różnić się od tych prezentowanych w ofercie. Nie każdy pokój w danym hotelu wygląda tak samo jak ten prezentowany w ofercie. Zdjęcia pokojów nie stanowią części oferty.

Hotel zastrzega sobie prawo wymeldowania Klientów, którzy w sposób rażący naruszają zasady hotelu i ogólnie przyjęte dobre obyczaje.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
24°C
Temperatura w nocy
16°C
Temperatura wody
20°C
Liczba godzin słonecznych
9

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni (bez względu na wiek) udający się do Bułgarii mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19, wykonanego maksymalnie na 72 godz. przed wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do badania, do godziny planowanego startu samolotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.