Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Vemara Club

Kod oferty: WAK650186
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Wylot

15.06.2021 Wtorek
WAWWarszawa - Chopin
15.06.2021 Wtorek
VARVarna

Powrót

22.06.2021 Wtorek
VARVarna
22.06.2021 Wtorek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK650186Region: Złote PiaskiOrganizator: Onholidays

Bułgaria/Złote Piaski

Opis

Kompleks Vemara Club znajduje się w obrębie nowo wybudowanej infrastruktury, wykonanej dla nowo odkrytego stanowiska archeologicznego. Restauracja główna z tarasami widokowymi, otworzyła swoje podwoje dla gości hotelowych. Ten wybudowany w 2010 r. 3+ gwiazdkowy kompleks położony jest w pobliżu miasta Biała, na pięknym przylądku zwanym Saint Atanas". Vemara Club znajduje się w granicach kompleksu archeologicznego, w którym znaleziono pozostałości antycznej osady i winnicy sprzed ponad 2000 lat. W odległości 200metrów od kompleksu znajduje się skansen z centrum informacji turystycznej. Na stanowisko archeologiczne prowadzi nowa promenada przed kompleksem.

Położenie

Odległość od plaży - 300m

Odległość od centrum miejscowości Biala - 2km

Odległośc od lotniska w Warnie - 65km

Plaża

Plaża publiczna, piaszczysta. Leżaki i parasole dodatkowo płatne.

Hotel udogodnienia

Kompleks składa się z budynku głównego i 13 willi z 70 pokojami.

Do dyspozycji Gości - recepcja, lobby, dwa baseny, jeden z częścią dla dzieci, plac zabaw, restauracja, bar w lobby, bar przy basenie, restauracja a la carte z barem na dachu, bezpłatne w-fi w częściach wspólnych, parking. Centrum SPA z bogatą ofertą zabiegów i masaży.

Check in od 14:00

Check out do 12:00

Hotel nie akceptuje zwierząt.

Pokoje

Na terenie kompleksu znajduje się łącznie 13 willi. Pokoje w willach wyposażone są w takie same meble, jak w głównym budynku. Pokoje w willach mają większe balkony. Dostępne pokoje z widokiem na park i morze.

Wyżywienie

All Inclusive

07:30 - 10:00 - śniadanie

12:00 - 14:00 - obiad

18:00 - 21:00 - kolacja

Wszystkie posiłki w formie buffetu serwowane w restauracji głównej.

15:00 - 17:00 - pizza i spaghetti

LOBBY BAR - 10:00 - 23:00

POOL BAR - 10:00 - 20:00

Roof Top

Restauracja a la carte - 20:00 - 23:00

W cenie lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe - lokalne piwo, wino, whisky, wódka, gin, brandy.

Dodatkowo płatne

Dodatkowo płatne: leżaki i parasole na plaży, usługa prania i prasowania, lekarz, sejf na recepcji, masaże.

Dodatkowe informacje

• Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy, a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej, w tym atrakcji, retauracji, barów, mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu.

Prezentowane w ofercie zdjęcia pokojów są zdjęciami przykładowymi. Pokoje mogą różnić się od tych prezentowanych w ofercie. Nie każdy pokój w danym hotelu wygląda tak samo jak ten prezentowany w ofercie. Zdjęcia pokojów nie stanowią części oferty.

Hotel zastrzega sobie prawo wymeldowania Klientów, którzy w sposób rażący naruszają zasady hotelu i ogólnie przyjęte dobre obyczaje.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
24°C
Temperatura w nocy
16°C
Temperatura wody
20°C
Liczba godzin słonecznych
9

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni (bez względu na wiek) udający się do Bułgarii mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19, wykonanego maksymalnie na 72 godz. przed wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do badania, do godziny planowanego startu samolotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.