Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyTajlandiaWakacje Pod Palmami! Phuket

Wakacje Pod Palmami! Phuket

Wycieczka objazdowa
Kod oferty: WAK662441
Last minute
Kod oferty: WAK662441
1/12

Opis oferty

Organizator: ItakaKod oferty: WAK662441

Region

Tajlandia /

Opis oferty:

Wat Chalong • wzgórze Rang • Rawai Beach • Phuket Town • zatoka Phang Nga • Koh Tapoo Zapraszamy na wyjazdy z cyklu egzotycznych podróży „Wakacje pod palmami”, łączące zwiedzanie i wypoczynek w najodleglejszych zakątkach świata. Wakacyjny raj – wyspa Phuket – to nie tylko egzotyczny azjatycki klimat, ponad 20 plaż, mnóstwo sklepów i restauracji, nocne życie, ale także przyroda, spokój, raj dla amatorów pływania i snurkowania w krystalicznej wodzie. W relaksującym i ciekawym programie zaplanowano zwiedzanie najsłynniejszej świątyni wyspy oraz zbytkowej stolicy Phuket Town, rejsy na wyspę Jamesa Bonda i do zatoki Phang Nga, aby odkryć piękno niezwykłych wysepek, a także pływanie łodzią kanoe pośród urokliwych lagun i fantastycznych jaskiń.

1. dzień.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. dzień. phuket

Przylot na Phuket. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny na plażowanie, nocleg.

3. dzień. wat chalong – wzgórze rang – rawai beach – phuket town

Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji Phuket. Na trasie buddyjska świątynia WAT CHALONG, która jest najważniejszym sanktuarium wyspy. Lokalni mieszkańcy wierzą, że posiada ona niezwykłą uzdrawiającą moc. Przejazd na WZGÓRZE RANG do punktu widokowego, z którego rozpościera się panorama plaż: Kata Noi, Kata Karon oraz wyspy Koh Poo. Wizyta na plaży RAWAI BEACH, na której znajduje się słynna wioska Cyganów Morskich. Następnie spacer po stolicy wyspy – PHUKET TOWN, gdzie zachowały się ciekawe przykłady kolonialnej architektury w stylu łączącym cechy portugalskie i chińskie. Na zakończenie lunch w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.

4. dzień. zatoka phang nga – koh tapoo

Śniadanie. Przejazd do przystani. Rejs łodzią motorową pośród krasowych formacji skalnych i soczyście zielonych wysp to doskonały początek odkrywania tajemnic ZATOKI PHANG NGA. Czas wolny na pływanie przy jednej z malowniczych wysepek. Przystanek na słynnej KOH TAPOO – wyspie Jamesa Bonda, gdzie został nakręcony film "Człowiek ze złotym pistoletem". Następnie pływanie łodzią kanoe pośród lagun i jaskiń, czyli doskonałe połączenie relaksu z aktywnym wypoczynkiem. Dzień zwieńczy tradycyjny tajski lunch w niezwykłej muzułmańskiej wiosce Koh Panyi, zbudowanej na palach zanurzonych w morzu. Powrót do hotelu, nocleg.

5. dzień. wypoczynek

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Powrót do hotelu, nocleg.

6. dzień. wypoczynek

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Powrót do hotelu, nocleg.

7. dzień. wypoczynek

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Powrót do hotelu, nocleg.

8. dzień. wypoczynek

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Po południu: wykwaterowanie, transfer na lotnisko i wylot do Polski.

9. dzień.

Przylot do Polski.

świadczenia:

6 noclegów w hotelu Kata Palm Resort & Spa; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 6 śniadań, 2 lunche • przelot • przejazd autokarem • opieka pilota podczas zwiedzania, podczas wypoczynku na Phuket: opieka telefoniczna • ubezpieczenie KL i NW

Uwagi:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, wynajem łodzi, lokalni przewodnicy: ok. 50 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os. Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r. Dopłata do hotelu Centara Grand Beach Resort Phuket, pokój deluxe: 1500 PLN/os. Dopłata do hotelu Centara Grand Beach Resort Phuket, pokój deluxe sea view: 1700 PLN/os.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Pok. 2 os.

2 dorosłych

Wyżywienie zgodnie z programem
WylotEmirates, EK 180
15:00
12:30
WAW · 25.08 (Czw.)Warszawa - Chopin
HKT · 26.08 (Pt.)Phuket
PrzylotEmirates, EK 378/379/
00:10
12:15
HKT · 02.09 (Pt.)Phuket
WAW · 02.09 (Pt.)Warszawa - Chopin
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Pogoda

30°C
25°C
28°C
5

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak obowiązkowych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje o ile podróżujący przedstawi stosowne zaświadczenie o wyzdrowieniu oraz zostanie zaszczepiony przynajmniej jedną dawką szczepionki.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie o ile dzieci do lat 18 podróżują pod opieką zaszczepionego rodzica. W innym przypadku patrz POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak PCR najwcześniej na 72 godziny przed przylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Przy wjeździe w ruchu bezwizowym wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest wymóg co najmniej 6-miesięcznego okresu ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii), posiadanie biletu powrotnego oraz środków finansowych (10.000 THB na osobę).

Urzędnicy imigracyjni mogą wymagać dodatkowych dokumentów potwierdzających turystyczny charakter wizyty (np. rezerwacja hotelowa, plan podróży). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu, a tym samym pasażer zawracany jest do portu macierzystego. Osoby o niedbałym i nieestetycznym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd.

Polacy, którzy podróżują do Tajlandii w celu turystycznym na okres do 30 dni, nie muszą mieć wizy.

W przypadku wizyt o innym charakterze lub wizyt turystycznych przekraczających 30 dni konieczne jest ubieganie się o wizę w przedstawicielstwie dyplomatycznym Królestwa Tajlandii. Szczegółowe informacje na temat zasad wydawania wiz znajdują się na stronie MSZ Tajlandii oraz Ambasady Królestwa Tajlandii w Warszawie.otniczym przejściem granicznym lub 15 dni w przypadku wjazdu przejściem lądowym (z Kambodży, Laosu, Malezji). Ruch bezwizowy dotyczy jedynie wizyt o charakterze turystycznym.
Opłata lotniskowa wynosi 700 THB na trasach międzynarodowych oraz od 50 do 200 THB na krajowych i wliczana jest w cenę biletu. W przypadku lotów transferowych opłata nie jest doliczana do kosztów zakupu biletu, decydując się zatem na opuszczenie lotniska nawet na kilka godzin, niezbędnym jest uiszczenie opłaty przy przekraczaniu granicy.