Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Palace (Heviz)

Kod oferty: WAK606718
Last minute
Kod oferty: WAK606718
obiektbasenbasenpokójpokój, kuchnia / aneks kuchennydla dzieci, plac zabawrestauracja
obiekt
basen
basen
pokój
pokój, kuchnia / aneks kuchenny

Opis oferty

Region: BalatonOrganizator: NekeraKod oferty: WAK606718

Kraj

Wegry

Położenie

Ok. 50m. od centrum Heviz. W pobliżu hotelu sklepy, restauracje (ok. 100m). Jezioro termalne Hé vizer oddalone o ok. 500m.

Wyposażenie

Recepcja, hol powitalny, ogród zimowy, 2 windy, restauracja, bar, taras, bezpłatne leżaki (w miarę dostepności).

Dostęp do internetu

Kącik internetowy oraz Wi-Fi w lobby i w pokojach gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe (ok. 29m2): wanna lub prysznic, suszarka, klimatyzacja, ogrzewanie, mini bar (za opłatą), telefon, TV Sat, sejf. Pokoje na poddaszu ze świetlikiem (ok. 20m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe. Pokoje rodzinne (ok. 39m2): dla max. 4 osób, pomieszczenie dzienno-sypialne z rozkładana sofą (140x190 cm) oraz oddzielna sypialnia z łóżkiem małżeńskim.

Sport

Siłownia.

Wellnes

Basen kryty z podgrzewaną wodą (ok. 93m2), przy dobrej pogodzie można otworzyć dach, łaźnia parowa, sauna, sauna fińska, bio sauna, jacuzzi. Za opłatą: centrum urody, masaże.

Wyżywienie

Z dwoma posiłkami lub z dwoma posiłkami plus: śniadanie w formie bufetu z kącikeim zdrowej żywności, kolacja w formie bufetu. W przypadku dwóch posiłków plus: do kolacji 1 napój na osobę gratis (do wyboru: 0,2 l piwa lub 0,2 l wina lub 1 napój bezalkoholowy).

Dzieci

Pokój gier zabaw, filmy dla dzieci, wysokie krzesełka w restauracji.

Parkowanie

Za opłatą ok. garaż 7 EUR/dzień, max. wysokość 1,90m (w miarę dostępności miejsc). Hé viz oferuje publiczne miejsca parkingowe płatne na miejscu, w miare dostępności.

Zwierzęta domowe

Za opłatą 15 EUR/dzień, płatne na miejscu w hotelu.

Podatek turystyczny

1,80 EUR/dzień ( Goście powyżej 18 lat).

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Przyjazd od godz. 14:00, wyjazd do godz. 10:00.

Telefoniczna Opieka W Języku Polskim

Mocne strony

• naturalne jezioro termalne ok. 500m

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Poniedziałek
14.06.2021

Wykwaterowanie

Piątek
25.06.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

24°C
13°C
16°C
10

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerom nie wolno wjeżdżać na Węgry.
- Nie dotyczy to obywateli Węgier.
- Nie dotyczy to mieszkańców Węgier będących obywatelami państwa członkowskiego UE i posiadających kartę stałego pobytu wydaną przez Węgry.

WYJĄTKI:
Obywatele państw Grupy Wyszehradzkiej (Polska, Czechy, Słowacja), którzy przed wprowadzeniem ograniczeń wykupili usługi turystyczne na wrzesień 2020 mają prawo wjechać na terytorium Węgier i wykorzystać opłacone świadczenia do końca września 2020 Osoby takie muszą jednak przedstawić w języku węgierskim lub angielskim wynik jednorazowego testu biologii molekularnej - SARS-CoV-2 PCR test - wykonanego nie później niż 5 dni przed przyjazdem na Węgry, że w momencie wykonania badania w ich organizmie nie wykryto koronawirusa.

Cudzoziemcy w tranzytowym ruchu osobowym mogą wjechać na terytorium Węgier jeśli poddadzą się na granicy badaniu zdrowia i badanie to nie stwierdzi podejrzenia zarażenia COVID-19.

Dalszym warunkiem wjazdu w celu tranzytu jest:
- wiarygodne potwierdzenie celu podróży oraz kraj docelowego;
- aby gwarantowany był jego wjazd do kraju sąsiadującego z Węgrami i będącego na planowanej trasie jego podróży;
- spełnienie warunki kodeksu kontroli granicznej Schengen.

W ruchu osobowym tranzytowym przejechać przez terytorium Węgier można tylko wyznaczonymi trasami: zobacz więcej.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Węgier do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.