Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Club Tihany

Kod oferty: WAK579539
budynek główny, sport i rekreacja
budynek główny, brodzik, dla dzieci
basen
pokój
pokój
budynek główny, sport i rekreacjabudynek główny, brodzik, dla dziecibasenpokójpokójpokójteren hotelurestauracjateren hotelurestauracja
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK579539Region: BalatonOrganizator: Exim Tours
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
Temperatura w dzień
15°C
Temperatura w nocy
6°C
Temperatura wody
11°C
Liczba godzin słonecznych
5

Opinie

Opinie dodane przez

9.8
Remigiusz Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
Wszystkie pozytywne opinie opisane poniżej mogę potwierdzić. Super hotel - dzieci były zachwycone, większość gości była z Polski, więc dzieci nawiązały wiele nowych znajomości. Na urlopie minusów nie ma co się na siłę doszukiwać. Cisza, spokój, pełen relaks. Polecam !
ZaletyBardzo dobre posiłki, baseny z podgrzewana wodą, zjeżdżalnie dla dzieci, animacje, ciepły Balaton, dobrze wyposażone pokoje, hotel przy samej plaży, wystarczająca ilość leżaków, wypożyczalnie sprzętu wodnego, urocze miasteczko Tihany.
WadyPokój rodzinny czteroosobowy to tak naprawdę dwa osobne pokoje, nie połączone drzwiami wewnętrznymi, trzeba było się rozdzielić.

9.8
Krystyna Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2019Para
Lokalizacja dobra,ale ciężko trafić własnym samochodem.Kiepskie oznaczenia.Hotel czysty ,sprzątane codziennie pokoje,wymiana ręczników codzienna,Duży wybór dan.Do obiadokolacji nie ma herbaty ani soków,tylko paskudna woda .Trudno zjeśc na wieczór 2 posiłki a kanapkę czy owoc nie można zabrać do pokoju.Jak zjesz obiad to kolacja przepada i odwrotnie.Kierownik sali sugeruje nie zjedzony posiłek zabrać na wynos na fakturę i ponowną zapłatę za już zapłacony nie zjedzony posiłek.Zaznaczam że na miejscu można jeść do woli,ale nie każdy tak da radę.Obiadokolacja od 18 ej do 21.30 ,ale wychodzić i wracać nie moża
ZaletyPołożenie,czystość
Wadybrak wiadomości w języku polskim,kelnerzy też nie znają niemieckiego,angielskiego

10
Aleksandra Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2019Rodzina z dziećmi
Hotel bardzo czysty, zadbany, do dyspozycji dwa baseny, jacuzi oraz wiele atrakcji. Polecam zakupić pokój z widokiem na jezioro oraz balkonem.
ZaletyDuże i przestronne pokoje, czyste, dostępne dwa baseny oraz przepyszne jedzenie.
WadyBrak

8.2
Sabina Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zalety przewyższały wady. Dzieci były zachwycone - uwielbiają wode a tam miały jej pod dostatkiem
Zalety-bliskość jeziora -zdala od miasta cisza i spokój a zarazem blisko do większych miast -pyszne jedzenie
Wady-brudne rolety oraz sporo pajęczyn na basenie i jadalnia -prysznic - brak kabiny

8.3
Konrad
Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
Wybierając ten hotel trzeba mieć świadomość że oprócz hotelu nic nie ma w okolicy. W zasięgu spaceru jest stara część Tihany ale to ok 3 km pod górę. Jest też prom na drugą stronę jeziora ale po drugiej stronie nie ma już nic kompletnie. Autobus do Balatonfüred jest co pół godziny bilet kosztuje ok 5zł. Zatem wybierając ten hotel należy się z nim związać albo być samochodem. Ale nie ma co narzekać, linia brzegowa (uwaga w wodzie kamienie) jest tak zorganizowana że jest miejsce dla wszystkich od wędkarzy po dzieci na zjeżdżalni. Dobre jedzenie choć spore kolejki do dań ciepłych i rano do kawy. Ogólnie miejsce warte polecenia.
ZaletyHotel jest nad samym Balatonem z własną linią brzegową. Duży obszar z wieloma atrakcjami.
WadyNajwiększą wadą jest tłum ludzi podczas posiłków.

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Węgier do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty.

Wizy

Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerom nie wolno wjeżdżać na Węgry.
- Nie dotyczy to obywateli Węgier.
- Nie dotyczy to mieszkańców Węgier będących obywatelami państwa członkowskiego UE i posiadających kartę stałego pobytu wydaną przez Węgry.

WYJĄTKI:
Obywatele państw Grupy Wyszehradzkiej (Polska, Czechy, Słowacja), którzy przed wprowadzeniem ograniczeń wykupili usługi turystyczne na wrzesień br. mają prawo wjechać na terytorium Węgier i wykorzystać opłacone świadczenia do końca września br. Osoby takie muszą jednak przedstawić w języku węgierskim lub angielskim wynik jednorazowego testu biologii molekularnej - SARS-CoV-2 PCR test - wykonanego nie później niż 5 dni przed przyjazdem na Węgry, że w momencie wykonania badania w ich organizmie nie wykryto koronawirusa.

Cudzoziemcy w tranzytowym ruchu osobowym mogą wjechać na terytorium Węgier jeśli poddadzą się na granicy badaniu zdrowia i badanie to nie stwierdzi podejrzenia zarażenia COVID-19.

Dalszym warunkiem wjazdu w celu tranzytu jest:
- wiarygodne potwierdzenie celu podróży oraz kraj docelowego;
- aby gwarantowany był jego wjazd do kraju sąsiadującego z Węgrami i będącego na planowanej trasie jego podróży;
- spełnienie warunki kodeksu kontroli granicznej Schengen.

W ruchu osobowym tranzytowym przejechać przez terytorium Węgier można tylko wyznaczonymi trasami: http://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/hatarinfo

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00