Dobry1 opinia90% poleceń
5.5
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Repce Gold

Kod oferty: WAK606717
Last minute
Kod oferty: WAK606717
obiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, budynek główny, teren hoteluteren hotelu, zjeżdżalniadla dzieci, plac zabawpokójrestauracjabasen, brodzikbasenbasen
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
teren hotelu, zjeżdżalnia
dla dzieci, plac zabaw
pokój

Opis oferty

Region: VasOrganizator: NekeraKod oferty: WAK606717

Kraj

Wegry

Położenie

Centrum miejscowości Bü kfü rdö oddalone o ok. 300m. Sklepy, restauracje, bary w pobliżu (ok. 300m.). Publiczne Spa Bü kfü rdö oddalone o ok. 100m., dojscie zadaszonym korytarzem łączącym. Stacja kolejowa Bü k 3km.

Wyposażenie

Hol powitalny z recepcją, winda, pomieszczenie do wypoczynku z TV, restauracja, bar, kawiarnia, ogród, bezpłatne leżaki i parasole słoneczne (w miarę dostępności).

Dostęp do internetu

WiFi na terenie hotelu i w pokojach gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe (ok. 20m2): wanna lub prysznic, WC, suszarka, telefon, TV, WiFi, klimatyzacja, sejf, ogrzewanie, mini bar (za opłatą), balkon.

Sport

Siłownia, bilard (gratis w okresie 03.01-01.04.21 oraz 01.11-23.12.21, w pozostałych terminach za opłatą), wypożyczalnia rowerów (gratis w okresie 01.04 - 01.11.21, w miarę dostepności), wycieczki rowerowe, nordic walking.

Wellnes

Strefa wellness: wstęp dzieci do 14 lat dozwolone pod nadzorem osoby dorosłej. Kryty basen (ok. 600m2), łaźnia parowa, kabina podczerwieni, sauna, sauna fińska, jacuzzi.

Nekeraplus

Wstęp do spa (z wyjątkiem saun) i do kąpieliska Bü k (niebieska strefa); dojście poprzez zadaszony korytarz łączący. 15 basenów, większe pokoje rekreacyjne, kryty basen przygodowy, kryte jacuzzi, kryty basen dla dzieci, 3 zjeżdżalnie, jaskinia rekina - basen dla dzieci, 4 odkryte częściowo zadaszone baseny (2 z wodą leczniczą), na zewnątrz basen z wodą leczniczą (czynny w zależności od pogody). 10% zniżki na wszystkie zabiegi hotelowe w salonie piękności (bez pedicure i manicure).

Wyżywienie

Z dwoma posiłkami: drink powitalny, śniadanie w formie bufetu, kolacja w formie bufetu. Do kolacji woda niegazowana 0,25 l. / os.

Dzieci

Pokój zabaw, menu dla dzieci, wysokie krzesełka w restauracji.

Parkowanie

Parking gratis (1miejsce parkingowe/pobyt)

Zwierzęta domowe

Hotel nie akceptuje zwierząt domowych.

Opłata klimatyczna

Ok.600 HUF/dzień, od 18 lat.

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki

Przyjazd od godz. 14:00, wyjazd do godz. 10:00

Telefoniczna Opieka W Języku Polskim

Mocne strony

• kryty basen

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Poniedziałek
14.06.2021

Wykwaterowanie

Poniedziałek
21.06.2021

Opinie

Opinie dodane przez

5.5
Andrzej Jazłowiecki Klient Wakacje.pl
Pobyt - Listopad 2018Para
Brak uchylnych okien i zaduch Niespodziewana dodatkowa opłata przy wyjeździe - 6000 forintów
WadyBrak basenu , brudne ściany , popękane w pokojach

Mapa

Pogoda

24°C
13°C
16°C
10

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerom nie wolno wjeżdżać na Węgry.
- Nie dotyczy to obywateli Węgier.
- Nie dotyczy to mieszkańców Węgier będących obywatelami państwa członkowskiego UE i posiadających kartę stałego pobytu wydaną przez Węgry.

WYJĄTKI:
Obywatele państw Grupy Wyszehradzkiej (Polska, Czechy, Słowacja), którzy przed wprowadzeniem ograniczeń wykupili usługi turystyczne na wrzesień 2020 mają prawo wjechać na terytorium Węgier i wykorzystać opłacone świadczenia do końca września 2020 Osoby takie muszą jednak przedstawić w języku węgierskim lub angielskim wynik jednorazowego testu biologii molekularnej - SARS-CoV-2 PCR test - wykonanego nie później niż 5 dni przed przyjazdem na Węgry, że w momencie wykonania badania w ich organizmie nie wykryto koronawirusa.

Cudzoziemcy w tranzytowym ruchu osobowym mogą wjechać na terytorium Węgier jeśli poddadzą się na granicy badaniu zdrowia i badanie to nie stwierdzi podejrzenia zarażenia COVID-19.

Dalszym warunkiem wjazdu w celu tranzytu jest:
- wiarygodne potwierdzenie celu podróży oraz kraj docelowego;
- aby gwarantowany był jego wjazd do kraju sąsiadującego z Węgrami i będącego na planowanej trasie jego podróży;
- spełnienie warunki kodeksu kontroli granicznej Schengen.

W ruchu osobowym tranzytowym przejechać przez terytorium Węgier można tylko wyznaczonymi trasami: zobacz więcej.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Węgier do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.