Aphrodite

Kod oferty: WAK639749
Last minute
Kod oferty: WAK639749
1/9
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen
basen, SPA
basen
pokój

Opis oferty

Region: ZalaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK639749

Kraj

Wegry

Położenie

W centrum Zalakaros, do basenów termalnych ok. 150m.

Wyposażenie

Zbudowany w 2011 roku z zachowaniem wytycznych dotyczących ekologii i geotermii. Recepcja, przechowalnia bagażu, hol powitalny i lobby, pomieszczenie do wypoczynku z TV., winda, jadalnia, restauracja, taras, ogród z bezpłatnymi leżakami i parasolami.

Dostęp do internetu

Wi-Fi na terenie całego hotelu gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe superior (ok. 24m2): 2-3 łóżka, klimatyzacja / ogrzewanie, minibar (za opłatą), TV-sat., telefon, sejf, balkon, wanna lub prysznic, WC, suszarka. Pokoje rodzinne (ok. 38m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe superior, dwa połączone pokoje dwuosobowe.

Sport

Siłownia, tenis stołowy. Za opłatą: kort do squasha, piłkarzyki, bilard, wypożyczalnia rowerów, degustacja wina, przejażdżka bryczką do hotelowej farmy mini zoo, nauka jazdy na koniach, quady.

Wellnes

Kryty basen z wodą termalną (ok. 26m2), basen z wodą z własnego źródła (ok. 58m2), basen zewnętrzny ze słodką wodą (ok. 40m2), łaźnia parowa, sauna fińska, kabina na podczerwień. Za opłatą: solarium, centrum urody, masaże.

Wyżywienie

Ze śniadaniami lub z dwoma posiłkami w formie bufetu. All inclusive light, dodatkowo przekąski w godz. 12:00 - 13:00, kawa, herbata, ciasto w godz. 15:00 - 16:00, napoje bezalkoholowe, piwo, wino w godz. 10:00 - 21:00.

Dzieci

Pokój zabaw, plac zabaw.

Parking

Ok. 3 EUR/dzień (w miarę dostępności), garaż ok. 5 EUR/dzień (w miarę dostępności).

Zwierzęta domowe

Ok. 15 EUR/dzień.

Podatek turystyczny

1,80 EUR za osobę / dzień (+ 18 lat).

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki

Przyjazd od godz. 14:00, wyjazd do godz. 10:00.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https

//www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Mocne strony

• kryty basen z wodą termalną

• degustacje wina

• hotelowe mini zoo

• all inclusive light

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Środa
26.01.2022

Wykwaterowanie

Niedziela
06.02.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

1°C
-5°C
1°C
2

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Nie ma wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie dla dzieci do 18 roku życia będących pod opieką osób posiadających negatywny wynik testu, zaświadczenie o ozdrowieniu lub o szczepieniu (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR najwcześniej na 72 godziny przed przekroczeniem granicy. Osoby podróżujące drogą lądową nie muszą posiadać testu. Wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Węgier do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.