Wspaniały7 opinii100% poleceń
8.9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Karos SPA

Kod oferty: WAK641920
Last minute
Kod oferty: WAK641920
basenbasenpokójrestauracja
basen
basen

Opis oferty

Region: ZalaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK641920

Kraj

Wegry

Położenie

Na obrzeżach miejscowości, do centrum Zalakaros ok. 400m. Hotel składa się z budynku głównego i bocznego połączonych tunelem podziemnym. Do basenów termalnych ok. 200m.

Wyposażenie

Recepcja, hol powitalny i lobby, sala śniadaniowa, restauracja, bar, kawiarnia, taras.

Dostęp do internetu

WiFi na terenie całego hotelu gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe economy (ok. 27m2): wanna lub prysznic, WC, suszarka, telefon, TV, WiFi, klimatyzacja, sejf, mini bar (za opłatą), balkon, widok na ogród. Pokoje dwuosobowe superior (ok. 27m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe economy. Pokoje rodzinne w budynku bocznym (ok. 45m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe economy, dodatkowe pomieszczenie mieszkalne.

Sport

Siłownia, tenis stołowy, piłkarzyki, bilard. Za opłatą: wypożyczalnia rowerów.

Wellnes

Strefa wellness o pow. 4000m2, kryty basen (ok. 245m2), basen zewnętrzny (ok. 450m2), leżaki i parasole w cenie, łaźnia parowa, sauna fińska, sauna, bio sauna, whirlpool, pokój relaksacyjny. Za opłatą: solarium, centrum urody, masaże.

Nekeraplus

15% zniżki na hotelowe centrum urody (nie dotyczy kuracji leczniczych), 1 x 20min gimnastyka w wodzie.

Wyżywienie

Z dwoma posiłkami w formie bufetu.

Dzieci

Pokój zabaw, plac zabaw, opieka nad dziećmi za opłatą.

Parking

Ok. 3 EUR/dzień (w miarę dostępności), garaż ok. 6 EUR/dzień (w miarę dostępności).

Zwierzęta domowe

Hotel nie akceptuje zwierząt.

Podatek turystyczny

Ok. 1,80 EUR/dzień (od 18 lat).

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki

Przyjazd od godz. 14:00, wyjazd do godz. 10:00.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Mocne strony

• baseny termalne ok. 200m

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Środa
16.06.2021

Wykwaterowanie

Niedziela
27.06.2021

Opinie

Opinie dodane przez

8.0
Mariusz Klient Wakacje.pl

9.6
Beata i Darek
Pobyt - Maj 2010Para
Super hotel dla rodzin z dziećmi i osób szukających ciszy i spokoju. Baseny termalne ekstra.Po drugiej stronie ulicy aquapark z basenami termalnymi(wstęp 1700 forintów).
8.0
Karolcia
Programy animacyjne dla dzieci tylko i wyłącznie w języku węgierskim, na plus baseny zew, wew. Możliwość korzystania z sauny, parking zew bez opłat, garaże za opłata. Minus zbyt duża odległość do balatonu. Miejscowość hm.. typowo uzdrowiskowa, dużo hoteli, aqua park, kilka małych knajpek. Jeżeli chcesz odpocząc od zgiełku dużych aglomeracji to polecam. Jak dla mnie to za " duża wiocha" przepraszam za wyrażenie :-) Ważne: zapytac w biurze podróży o dokładną date rozpoczęcia i zakończenia pobytu. 7 dni to np - od niedzieli 14.00 h w południe do następnej soboty 10.00 h rano, więc teoretycznie to 6 dni.
8.4
Suszek
Pobyt - Lipiec 2009Rodzina z dziećmi
Idealny dla rodzin z dziećmi. Baseny na zewnątrz płyciutkie. Troche tłoczno ale ok. SPA OK. Polecam
9.6
ela

Mapa

Pogoda

24°C
13°C
16°C
10

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerom nie wolno wjeżdżać na Węgry.
- Nie dotyczy to obywateli Węgier.
- Nie dotyczy to mieszkańców Węgier będących obywatelami państwa członkowskiego UE i posiadających kartę stałego pobytu wydaną przez Węgry.

WYJĄTKI:
Obywatele państw Grupy Wyszehradzkiej (Polska, Czechy, Słowacja), którzy przed wprowadzeniem ograniczeń wykupili usługi turystyczne na wrzesień 2020 mają prawo wjechać na terytorium Węgier i wykorzystać opłacone świadczenia do końca września 2020 Osoby takie muszą jednak przedstawić w języku węgierskim lub angielskim wynik jednorazowego testu biologii molekularnej - SARS-CoV-2 PCR test - wykonanego nie później niż 5 dni przed przyjazdem na Węgry, że w momencie wykonania badania w ich organizmie nie wykryto koronawirusa.

Cudzoziemcy w tranzytowym ruchu osobowym mogą wjechać na terytorium Węgier jeśli poddadzą się na granicy badaniu zdrowia i badanie to nie stwierdzi podejrzenia zarażenia COVID-19.

Dalszym warunkiem wjazdu w celu tranzytu jest:
- wiarygodne potwierdzenie celu podróży oraz kraj docelowego;
- aby gwarantowany był jego wjazd do kraju sąsiadującego z Węgrami i będącego na planowanej trasie jego podróży;
- spełnienie warunki kodeksu kontroli granicznej Schengen.

W ruchu osobowym tranzytowym przejechać przez terytorium Węgier można tylko wyznaczonymi trasami: zobacz więcej.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Węgier do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.