Karos SPA

Kod oferty: WAK641920
Last minute
Kod oferty: WAK641920
1/17
obiekt, teren hotelu, basen
basen
basen
basen
SPA

Opis oferty

Region: ZalaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK641920

Kraj

Wegry

Położenie

Na obrzeżach miejscowości, do centrum Zalakaros ok. 400m. Hotel składa się z budynku głównego i bocznego połączonych tunelem podziemnym. Do basenów termalnych ok. 200m.

Wyposażenie

Recepcja, hol powitalny i lobby, sala śniadaniowa, restauracja, bar, kawiarnia, taras.

Dostęp do internetu

WiFi na terenie całego hotelu gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe economy (ok. 27m2): wanna lub prysznic, WC, suszarka, telefon, TV, WiFi, klimatyzacja, sejf, mini bar (za opłatą), balkon, widok na ogród. Pokoje dwuosobowe superior (ok. 27m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe economy. Pokoje rodzinne w budynku bocznym (ok. 45m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe economy, dodatkowe pomieszczenie mieszkalne.

Sport

Siłownia, tenis stołowy, piłkarzyki, bilard. Za opłatą: wypożyczalnia rowerów.

Wellnes

Strefa wellness o pow. 4000m2, kryty basen (ok. 245m2), basen zewnętrzny (ok. 450m2), leżaki i parasole w cenie, łaźnia parowa, sauna fińska, sauna, bio sauna, whirlpool, pokój relaksacyjny. Za opłatą: solarium, centrum urody, masaże.

Nekeraplus

15% zniżki na hotelowe centrum urody (nie dotyczy kuracji leczniczych), 1 x 20min gimnastyka w wodzie.

Wyżywienie

Z dwoma posiłkami w formie bufetu.

Dzieci

Pokój zabaw, plac zabaw, opieka nad dziećmi za opłatą.

Parking

Ok. 3 EUR/dzień (w miarę dostępności), garaż ok. 6 EUR/dzień (w miarę dostępności).

Zwierzęta domowe

Hotel nie akceptuje zwierząt.

Podatek turystyczny

Ok. 1,80 EUR/dzień (od 18 lat).

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki

Przyjazd od godz. 14:00, wyjazd do godz. 10:00.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https

//www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Mocne strony

• baseny termalne ok. 200m

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Środa
02.02.2022

Wykwaterowanie

Środa
09.02.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

3°C
-3°C
2°C
3

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Nie ma wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie dla dzieci do 18 roku życia będących pod opieką osób posiadających negatywny wynik testu, zaświadczenie o ozdrowieniu lub o szczepieniu (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR najwcześniej na 72 godziny przed przekroczeniem granicy. Osoby podróżujące drogą lądową nie muszą posiadać testu. Wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Węgier do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.