Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Brenta

Kod oferty: WAK597138
obiekt, budynek główny, teren hotelu
budynek główny
obiekt, teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
recepcja / lobby, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelubudynek głównyobiekt, teren hotelu, basenteren hotelu, basenrecepcja / lobby, teren hotelupokójpokójrestauracjarestauracjadrink bar, kawiarnia

Promocja

test na Covid-19 GRATIS jeśli będzie wymagany przed podróżą

Rainbow - EGZOTYKA 2020/2021

test na Covid-19 GRATIS jeśli będzie wymagany przed podróżą
Oferta ze zniżką do 600 zł (wliczona w cenę) i niską zaliczką - tylko 20%. Dodatkowo test na Covid-19 GRATIS jeśli będzie wymagany przed podróżą - szczegóły u naszych Konsultantów.

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

widok na park/ogród, de lux
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

widok na morze, de lux
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

420
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Wylot

03.12.2020 Czwartek
WAWWarszawa - Chopin
04.12.2020 Piątek
SGNHo Chi Minh City

Powrót

14.12.2020 Poniedziałek
SGNHo Chi Minh City
14.12.2020 Poniedziałek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK597138Region: Wyspa Phu QuocOrganizator: Rainbow

Opis oferty

Położenie:

Hotel położony na zachodnim wybrzeżu urokliwej wyspy Phu Quoc, w mieście Duong Dong, ok. 7km od lotniska. W niedalekim sąsiedztwie hotelu kilka restauracji i barów. Krótka przejażdżka taksówką lub spacer może zaprowadzić nas do Muzeum Coi Nguon (ok. 2km), które przybliży odwiedzającym historię Wyspy lub do farmy pereł Phu Quoc (ok. 2,5km), gdzie m.in. organizowane są pokazy wydobywania pereł z muszli. (Transfer z Sajgonu na Phu Quoc i z powrotem obejmuje przelot samolotem oraz przejazd autokarem. Klienci ostatnią noc przed powrotem do Polski spędzają w Sajgonie.)

Plaża:

Piaszczysta, publiczna plaża ok. 600m od hotelu, dostępne leżaki - płatne dodatkowo.

Do dyspozycji gości:

Całodobowa recepcja, winda, restauracja, sky bar (wieczorami zmieniający się w restaurację francuską), 2 bary (w tym 1 przy basenie), basen (leżaki i parasole), taras słoneczny, przechowalnia bagażu, parking. Dodatkowo płatne: room service, punkt wymiany walut, wypożyczalnia rowerów, pralnia, sklep z pamiątkami.

Pokoje:

Hotel dysponuje przyjemnie urządzonymi pokojami różnego typu. W naszej ofercie znajdują się pokoje typu Deluxe z widokiem na ogród lub morze o pow. ok 28m2. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę (wanna lub prysznic, suszarka do włosów, ręczniki), klimatyzację, TV-sat, telefon, minibar (konsumpcja dodatkowo płatna), sejf, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty oraz balkon/taras.

Wyżywienie:

Śniadania w formie bufetu. Za dodatkową opłatą możliwość skosztowania pysznych dań serwowanych w restauracji hotelowej, a wbarach na terenie hotelu goście mogą ugasić pragnienie orzeźwiającymi drinkami.

Program sportowy i animacyjny:

Hotel nie prowadzi animacji. Do dyspozycji Klientów centrum fitness, siłownia, jacuzzi, sauna, a za dodatkową opłatą zabiegi i masaże w hotelowym Spa. Dla dzieci - mały plac zabaw.

Internet:

Bezpłatny Internet Wi-Fi na terenie całego hotelu (także w pokojach).

Kategoria lokalna:

Strona www:

Program

Dzień pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka na 3 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp. Przedostatniego dnia wykwaterowanie, przelot do Sajgonu i zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym z przesiadką, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 10 lub 11 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg. opisu zakwaterowania, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku, opiekę polskiego rezydenta w Wietnamie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 220 zł/os.).

Inne

Przelot

Samolot rejsowy z przesiadką.

Waluty

Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w bankach i kantorach oraz hotelach. Zalecamy zabranie banknotów w dobrym stanie: w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty zniszczone, naddarte, poplamione itp. - kantory i banki odmawiają ich wymiany. W przypadku dolarów amerykańskich należy zwrócić uwagę, żeby były to banknoty najnowszych emisji, po 2000r. (seria "kolorowa").

Telefony

Zalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.

Wizy

Wiza wietnamska

W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo:

• wysłać skan pierwszej strony paszportu (ze zdjęciem) na adres mailowy:

Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza wietnamska

W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo:

• wysłać skan pierwszej strony paszportu (ze zdjęciem) na adres mailowy:

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
31°C
Temperatura w nocy
22°C
Liczba godzin słonecznych
4

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Do przekroczenia granicy niezbędny jest ważny paszport.

Wizy

Obywatele polscy zamierzający odwiedzić Wietnam obowiązani są mieć ważny dokument podróży oraz wizę uprawniającą do wjazdu na terytorium tego kraju. W zależności od celu wjazdu wydawane są wizy jednokrotne lub wielokrotne, z okresem ważności również uzależnionym od rodzaju wizy. O wizę do Wietnamu można ubiegać się w urzędach konsularnych tego kraju. Możliwe jest otrzymanie jej na granicy państwa po uprzednim uzyskaniu promesy, którą oferują biura podróży i agencje turystyczne.

Pozwolenie na pobyt wystawia Urząd Kontroli Ruchu Granicznego na przejściu granicznym. Może ono zostać cofnięte lub jego termin ważności może zostać skrócony w razie naruszenia prawa lub niezgodności faktycznego celu pobytu z deklarowanym.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00