Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

The Shells Resort & Spa

Kod oferty: WAK597582
basen
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt, teren hotelu, basen
basenobiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, basenobiekt, basenobiekt, teren hotelu, basenobiekt, teren hotelu, basenobiekt, basenbudynek główny, basenobiekt, basen, plażaobiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, recepcja / lobby, teren hoteluobiekt, recepcja / lobby, teren hotelurecepcja / lobby, teren hotelupokójpokójpokójpokójłazienkaobiekt, budynek głównyteren hotelurestauracjateren hoteluSPAsport i rekreacja, SPAsale konferencyjneobiekt
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

zmiana rezerwacji GRATIS do 30 dni przed wyjazdemtylko 20% zaliczki

Rainbow - EGZOTYKA 2021

zmiana rezerwacji GRATIS do 30 dni przed wyjazdemtylko 20% zaliczki
Oferta promocyjna z bezpłatną zmianą rezerwacji - aż do 30 dni przed wyjazdem możesz zmienić: termin, rodzaj imprezy turystycznej, kierunek lub hotel bez ponoszenia dodatkowych kosztów! Dodatkowo tylko 20% zaliczki i zniżka aż do 600 zł (wliczona w cenę).

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

455
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę

Informacje o podróży

Wylot

07.03.2021 Niedziela
WAWWarszawa - Chopin
08.03.2021 Poniedziałek
SGNHo Chi Minh City

Powrót

19.03.2021 Piątek
SGNHo Chi Minh City
19.03.2021 Piątek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK597582Region: Wyspa Phu QuocOrganizator: Rainbow

Opis oferty

Położenie:

Nowoczesny hotel o minimalistycznym wystroju położony jest w odległości ok. 4km od centrum Duong Dong, głównego miasta tropikalnej wyspy Phu Quoc. Ok. 1-1,5km od hotelu znajduje się kilka sklepów i restauracji, a ok. 5km dzieli obiekt od słynnego targu nocnego z różnorodnym, lokalnym jedzeniem. (Transfer z Sajgonu na Phu Quoc i z powrotem obejmuje przelot samolotem oraz przejazd autokarem. Klienci ostatnią noc przed powrotem do Polski spędzają w Sajgonie.)

Plaża:

Prywatna, piaszczysta plaża znajduje się tuż przy hotelu. Leżaki i parasole na plaży - bezpłatne.

Do dyspozycji gości:

Całodobowa recepcja, restauracja "Flow", bar w lobby, beach bar, bar "Liquid", 5 basenów (w tym 2 główne i 3mniejsze), sklep z pamiątkami, sale konferencyjne.

Pokoje:

Naszym Klientom oferujemy zakwaterowanie w luksusowo urządzonych pokojach typu Luxury Villa Garden View (pow. ok. 80m2) dla 2 osób z możliwością dostawki dla 1 osoby (w formie pojedynczego łóżka). Pokoje wyposażone są w łazienkę (wanna, prysznic, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków), sejf, TV-Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo), codzienna herbata, kawa i 2 butelki wody mineralnej, balkon/taras.

Wyżywienie:

Śniadanie w formie bufetu w restauracji Flow" (06:30-10:00). Ponadto za opłatą Klienci mogą skorzystać z restauracji w czasie lunchu lub kolacji (otwarta w godz. 11:00-22:00), a także z baru "Liquid", gdzie serwowane są napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostępne w godz. 11:00-22:00.

Program sportowy i animacyjny:

Hotel nie prowadzi animacji. Za dodatkową opłatą Klienci mogą zrelaksować się w centrum spa "Waves" (10:00-21:00), gdzie skorzystać można m.in. z centrum fitness, sauny, salonu piękności i fryzjera oraz różnorodnych zabiegów na twarz i ciało z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków.

Internet:

Bezpłatny Internet Wi-Fi w całym obiekcie (także w pokojach).

Kategoria lokalna:

Strona www:

Www.shellsresort.com

Naszym zdaniem:

Ten wyjątkowy hotel zaaranżowany w nowoczesnym stylu, z prywatną plażą będzie idealnym wyborem dla osób stawiających przede wszystkim wysoki standard usług i spokojny wypoczynek.

"

Program

Dzień pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka na 3 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp. Przedostatniego dnia wykwaterowanie, przelot do Sajgonu i zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym z przesiadką, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 10 lub 11 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg. opisu zakwaterowania, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku, opiekę polskiego rezydenta w Wietnamie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 220 zł/os.).

Inne

Przelot

Samolot rejsowy z przesiadką.

Waluty

Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w bankach i kantorach oraz hotelach. Zalecamy zabranie banknotów w dobrym stanie: w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty zniszczone, naddarte, poplamione itp. - kantory i banki odmawiają ich wymiany. W przypadku dolarów amerykańskich należy zwrócić uwagę, żeby były to banknoty najnowszych emisji, po 2000r. (seria "kolorowa").

Telefony

Zalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.

Wizy

Wiza wietnamska

W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo:

• wysłać skan pierwszej strony paszportu (ze zdjęciem) na adres mailowy:

Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza wietnamska

W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo:

• wysłać skan pierwszej strony paszportu (ze zdjęciem) na adres mailowy:

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
34°C
Temperatura w nocy
23°C
Liczba godzin słonecznych
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerom nie wolno wjeżdżać do Wietnamu.
- Nie dotyczy to obywateli Wietnamu.
- Nie dotyczy to pasażerów dyplomatycznych lub urzędowych. Będą podlegać obowiązkowej deklaracji medycznej i samodzielnej izolacji
- Nie dotyczy to pasażerów, którzy są ekspertami, kierownikami przedsiębiorstw lub wysoko wykwalifikowanymi pracownikami. Będą podlegać obowiązkowej deklaracji medycznej i do samodzielnej izolacji.
Wizy wydawane dla wszystkich kwalifikujących się obywateli zostały zawieszone.
Decyzja pozostaje w mocy do odwołania.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.
Do przekroczenia granicy niezbędny jest ważny paszport.
Obywatele polscy zamierzający odwiedzić Wietnam obowiązani są mieć ważny dokument podróży oraz wizę uprawniającą do wjazdu na terytorium tego kraju. W zależności od celu wjazdu wydawane są wizy jednokrotne lub wielokrotne, z okresem ważności również uzależnionym od rodzaju wizy. O wizę do Wietnamu można ubiegać się w urzędach konsularnych tego kraju. Możliwe jest otrzymanie jej na granicy państwa po uprzednim uzyskaniu promesy, którą oferują biura podróży i agencje turystyczne.

Pozwolenie na pobyt wystawia Urząd Kontroli Ruchu Granicznego na przejściu granicznym. Może ono zostać cofnięte lub jego termin ważności może zostać skrócony w razie naruszenia prawa lub niezgodności faktycznego celu pobytu z deklarowanym.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review