Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

The Shells Resort & Spa

Kod oferty: WAK597582
basen
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt, teren hotelu, basen
basenobiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, basenobiekt, basenobiekt, teren hotelu, basenobiekt, teren hotelu, basenobiekt, basenbudynek główny, basenobiekt, basen, plażaobiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, recepcja / lobby, teren hoteluobiekt, recepcja / lobby, teren hotelurecepcja / lobby, teren hotelupokójpokójpokójpokójłazienkaobiekt, budynek głównyteren hotelurestauracjateren hoteluSPAsport i rekreacja, SPAsale konferencyjneobiekt

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

420
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Wylot

03.12.2020 Czwartek
WAWWarszawa - Chopin
04.12.2020 Piątek
SGNHo Chi Minh City

Powrót

14.12.2020 Poniedziałek
SGNHo Chi Minh City
14.12.2020 Poniedziałek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK597582Region: Wyspa Phu QuocOrganizator: Rainbow

Opis oferty

Położenie:

Nowoczesny hotel o minimalistycznym wystroju położony jest w odległości ok. 4km od centrum Duong Dong, głównego miasta tropikalnej wyspy Phu Quoc. Ok. 1-1,5km od hotelu znajduje się kilka sklepów i restauracji, a ok. 5km dzieli obiekt od słynnego targu nocnego z różnorodnym, lokalnym jedzeniem. (Transfer z Sajgonu na Phu Quoc i z powrotem obejmuje przelot samolotem oraz przejazd autokarem. Klienci ostatnią noc przed powrotem do Polski spędzają w Sajgonie.)

Plaża:

Prywatna, piaszczysta plaża znajduje się tuż przy hotelu. Leżaki i parasole na plaży - bezpłatne.

Do dyspozycji gości:

Całodobowa recepcja, restauracja "Flow", bar w lobby, beach bar, bar "Liquid", 5 basenów (w tym 2 główne i 3mniejsze), sklep z pamiątkami, sale konferencyjne.

Pokoje:

Naszym Klientom oferujemy zakwaterowanie w luksusowo urządzonych pokojach typu Luxury Villa Garden View (pow. ok. 80m2) dla 2 osób z możliwością dostawki dla 1 osoby (w formie pojedynczego łóżka). Pokoje wyposażone są w łazienkę (wanna, prysznic, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków), sejf, TV-Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo), codzienna herbata, kawa i 2 butelki wody mineralnej, balkon/taras.

Wyżywienie:

Śniadanie w formie bufetu w restauracji Flow" (06:30-10:00). Ponadto za opłatą Klienci mogą skorzystać z restauracji w czasie lunchu lub kolacji (otwarta w godz. 11:00-22:00), a także z baru "Liquid", gdzie serwowane są napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostępne w godz. 11:00-22:00.

Program sportowy i animacyjny:

Hotel nie prowadzi animacji. Za dodatkową opłatą Klienci mogą zrelaksować się w centrum spa "Waves" (10:00-21:00), gdzie skorzystać można m.in. z centrum fitness, sauny, salonu piękności i fryzjera oraz różnorodnych zabiegów na twarz i ciało z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków.

Internet:

Bezpłatny Internet Wi-Fi w całym obiekcie (także w pokojach).

Kategoria lokalna:

Strona www:

Www.shellsresort.com

Naszym zdaniem:

Ten wyjątkowy hotel zaaranżowany w nowoczesnym stylu, z prywatną plażą będzie idealnym wyborem dla osób stawiających przede wszystkim wysoki standard usług i spokojny wypoczynek.

"

Program

Dzień pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka na 3 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp. Przedostatniego dnia wykwaterowanie, przelot do Sajgonu i zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym PLL LOT Dreamliner(rejs non stop), transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 10 lub 11 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg. opisu zakwaterowania, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku, opiekę polskiego rezydenta w Wietnamie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 220 zł/os.).

"

Inne

Przelot

Samolot PLL LOT typuDreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie LOT CHARTERS Economy catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem) oraz wodę mineralną dostępną przez cały czas trwania lotu. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo.

W klasie LOT CHARTERS Premium i LOT CHARTERS Business w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

Waluty

Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w bankach i kantorach oraz hotelach. Zalecamy zabranie banknotów w dobrym stanie: w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty zniszczone, naddarte, poplamione itp. - kantory i banki odmawiają ich wymiany. W przypadku dolarów amerykańskich należy zwrócić uwagę, żeby były to banknoty najnowszych emisji, po 2000r. (seria "kolorowa").

Telefony

Zalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.

"

Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza wietnamska

W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo:

• wysłać skan pierwszej strony paszportu (ze zdjęciem) na adres mailowy:

Wizy

Wiza wietnamska

W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo:

• wysłać skan pierwszej strony paszportu (ze zdjęciem) na adres mailowy:

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
31°C
Temperatura w nocy
22°C
Liczba godzin słonecznych
4

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Do przekroczenia granicy niezbędny jest ważny paszport.

Wizy

Obywatele polscy zamierzający odwiedzić Wietnam obowiązani są mieć ważny dokument podróży oraz wizę uprawniającą do wjazdu na terytorium tego kraju. W zależności od celu wjazdu wydawane są wizy jednokrotne lub wielokrotne, z okresem ważności również uzależnionym od rodzaju wizy. O wizę do Wietnamu można ubiegać się w urzędach konsularnych tego kraju. Możliwe jest otrzymanie jej na granicy państwa po uprzednim uzyskaniu promesy, którą oferują biura podróży i agencje turystyczne.

Pozwolenie na pobyt wystawia Urząd Kontroli Ruchu Granicznego na przejściu granicznym. Może ono zostać cofnięte lub jego termin ważności może zostać skrócony w razie naruszenia prawa lub niezgodności faktycznego celu pobytu z deklarowanym.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00