Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Willa Świt

Kod oferty: WAK606069
Last minute
Kod oferty: WAK606069

Opis oferty

Region: BeskidyOrganizator: Tourist PolskaKod oferty: WAK606069

Kraj

Polska Wczasy

Program

Oferta RQ - (oferta na zapytanie)

Rabka Zdrój to miejscowość uzdrowiskowa położona w rejonie bioklimatycznym VI „ podgórskim i górskim”, odznaczającym się dużym zróżnicowaniem warunków bioklimatycznych, o typie umiarkowanym i silnie bodźcowym. Klimat Rabki cechuje korzystny stopień nasłonecznienia i niewielką ilość odpadów, a położenie w górskiej kotlinie zapewnia osłonę od silnych wiatrów. Dobre warunki solarne, brak nadmiernych upałów i ostrych mrozów sprzyjają leczeniu klimatycznemu, które może być tu prowadzone przez cały rok. Do bogactw naturalnych Rabki-Zdroju należą wody mineralne. Są to silne solanki chlorkowo-sodkowo-jodkowe, które stosuje się w kuracjach kąpielowych, pitnych i wziewnych. Podstawowy profil leczenia rabczańskiego uzdrowiska to choroby układu oddechowego, krążenia, niedokrwistości, choroby alergiczne, astma oskrzelowa, skaza wysiękowa, reumatyzm, cukrzyca, choroby przemiany materii, miażdżyca i nerwice.

Zakwaterowanie

Willa Świt to kameralny ośrodek położony w samym sercu Rabki-Zdroju. Oferuje swoim gościom miłą i profesjonalną obsługę w połączeniu z domową atmosferą. "Willa Świt" przygotowana jest na przyjęcie gości w ramach pobytów indywidualnych, rodzinnych oraz zorganizowanych wycieczek. Atutami ośrodka jest bezpośrednia bliskość Parku Zdrojowego. Kuchnia Willi Świt serwuje na miejscu smaczne dania kuchni tradycyjnej, według menu ustalanego ze specjalistami żywienia.

Ośrodek dysponuje 40miejscami noclegowymi w komfortowych pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor, radio i czajnik.

Do dyspozycji Gości

Duży ogród z miejsce na grilla

Minisiłownia

Świetlica

Jadalnia

WiFi

Wypożyczalnia Nordic Walking

Parking

Pakiet leczniczy zawiera w cenie 10 zabiegów, m.in. 5x kuracja pitna, masaż mechaniczny w fotelu , masaż wirowy rąk, inhalacje solankowe.

Uwagi praktyczne

• Turnusy 7-dniowe i dłuższe z wyżywieniem rozpoczynają się kolacją a kończą śniadaniem.

• Doba hotelowa od godziny 17.00 do godziny 10.00 (w dniu wyjazdu pokój należy opuścić do godziny 10.00).

• Pobyty 7 dniowe odbywają się od niedzieli do niedzieli.

• Dostawka – dodatkowe miejsce do spania w postaci dostawki hotelowej, wysuwanego tapczanu, rozkładanego fotela, rozkładanego łóżka z materacem.

• Prezentowane na stronie internetowej zdjęcia pokoi są zdjęciami przykładowymi. Oznacza to, że nie każdy pokój w ośrodku wygląda identycznie jak prezentowany na zdjęciu.

• W obiekcie dostępne jest WIFI (w pokojach lub w holu recepcji).

• Na miejscu pobierana jest meldunkowa opłata klimatyczna i opłata za parking.

• Usługi dodatkowe typu; wypożyczalnia rowerów, sprzętu wodnego / narciarskiego, korty tenisowe i inne – cenniki dostępne w recepcji obiektów.

• Ceny zawierają podatek VAT.

Zgodnie z Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku Art. 5 ust. 2 do niniejszej usługi turystycznej nie stosuje się przepisów Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku.

Cena zawiera

Cena zawiera

• noclegi w pokoju 2 osobowym przy zakwaterowaniu 2 osób

• wyżywienie według wybranej opcji (opcja FB - śniadania, obiady, kolacje (możliwość diet)

• ubezpieczenie NNW (TUIR AXA S. A. - 5000 PLN)

Cena nie zawiera

Cena nie zawiera

• opłaty klimatycznej - płatnej na miejscu

• dojazdu do obiektu

• opłaty parkingowej

• opieki pilota / rezydenta

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
02.10.2021

Wykwaterowanie

Sobota
09.10.2021

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
13°C
2°C
5