Mirelladue

Kod oferty: WAK665578
Kod oferty: WAK665578

Promocja

Skipass w cenieSkipass w cenie – szczegóły u konsultantów.

Opis oferty

Region: Adamello SkiOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK665578

Region

Ponte di Legno

Opis

Apartamenty Mirelladue oferuje apartamenty w miejscowości Ponte di Legno. Położony 550metrów od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Adamello Ski.

W okolicy znajduje się 100km tras narciarskich należących do stacji narciarskich w regionie Adamello Ski. Najbliższy wyciąg znajduje się 900metrów od obiektu.

Studio dla 3-4

Apartament dwupoziomowy z sypialnią dla dwóch osób na poddaszu. W mieszkaniu jest także salon z podwójna rozkładaną kanapą, aneks kuchenny oraz prywatna łazienka.

Apartament z jedną sypialnią dla 4

W mieszkaniu jest sypialnia dla 2 osób oraz salon z podwójną rozkładaną kanapą. Goście mogą także korzystać z pełni wyposażonego aneksu kuchennego oraz prywatnej łazienki.

Apartament z jedną sypialnią dla 4

1 oddzielna sypialnia

Apartament z jedną sypialnią dla 5-6

Apartament jest przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Rozkładana podwójna kanapa jest przeznaczona dla dwóch osób. W mieszkaniu jest także piętrowe łóżko oraz podwójne łóżko w sypialni.

Apartament z jedną sypialnią dla 5-6

1 oddzielna sypialnia

Apartament z dwiema sypialniami dla 7

Ten dwupoziomowy apartament rozlokowany jest na dwóch poziomach. Na wyższym jest sypialnia dla 2-3 osób a na parterze, salon z rozkładaną kanapą i aneksem kuchennym oraz sypialnia dla 2 osób. W mieszkaniu jest także prywatna łazienka.

Apartament z dwiema sypialniami dla 7

2 oddzielne sypialnie

W cenie

Pościel

Koszty prądu

Koszty ogrzewania

Parking

Ręczniki

Strefa Wi-Fi

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Cena zawiera również karnet narciarski Adamello Ski (100km). Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Łóżeczko dla dziecka - łóżeczko dla dziecka - 30 EUR/ za tydzień

Sprzątanie końcowe (nie dotyczy kuchni, kuchnia powinna być posprzątana przez gości, w innym wypadku zostanie naliczona dodatkowa opłata) - sprzątanie końcowe- studio - 45 EUR; apartament z jedna sypialnią - 60 EUR; apartament z dwiema sypialniami - 70 EUR

Zwierzęta - zwierzęta - 30 EUR za tydzień

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 557m.

Ski bus - 95m.

Wyciągi - 915m.

Parking

Parking niestrzeżony.

Usługi narciarskie i rowerowe

Schowek na narty i buty.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach, kącik internetowy.

Sport w hotelu

Ogród.

Usługi hotelowe

Pokój telewizyjny, pokoje dla niepalących, maszyna z napojami, winda, codzienne sprzątanie pokoju.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
27.11.2021

Wykwaterowanie

Sobota
04.12.2021
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Pogoda

16°C
9°C
18°C
4

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz Lokalizacji Pasażera (PLF)- należy przedstawić na lotnisku wygenerowany kod QR w wersji elektronicznej lub papierowej:zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci - patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR lub antygenowy maksymalnie na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech. Wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim). Dodatkowo podróżujący muszą wykonać drugi test przed wylotem z Włoch.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

Przełęcz Tonale na wysokości 1883 m n.p.m. położona na granicy Lombardii i Trydentu tworzy naturalną arenę narciarską otoczoną masywami Adamello 3554 m n.p.m. i Presanella 3558 m n.p.m.Tereny narciarskie Adamello Ski, w ramach Skirama Dolomiti, tworzą dwa połączone ośrodki, Tonale i Ponte di Legno położone na wysokości 1240 m n.p.m. Urocze, zabytkowe miasteczko Ponte di Legno leży kilkanaście kilometrów na zachód od Tonale.

Atrakcje turystyczne

Trasy narciarskie są szerokie (zwłaszcza w Tonale) i o zróżnicowanej trudności. Bardziej ambitni mogą wybrać się na słynną trasę Paradiso, jedna z trudniejszych tras we włoskich Alpach. Powyżej tej trasy znajdują się tereny narciarskie Lodowca Presena. Dwa wyciągi wożą narciarzy na wysokość 3016 m n.p.m. Na lodowcu można jeździć prawie przez cały rok. Na stokach w Passo Tonale jest również snowpark i halfpipe. Po nartach w Ponte di Legno jest lodowisko, basen i centrum sportowe. W obu miejscowościach liczne bary, restauracje, pizzerie i dyskoteka. Bezpłatnym skibusem, można dojechać do terenów narciarskich w Val di Sole - Marilleva 900, które połączone są systemem wyciągów i tras narciarskich ze słynną Madonną di Campiglio.

Mapa tras