Cristallo Club

Kod oferty: WAK608223
Kod oferty: WAK608223
1/7
obiekt
obiekt
restauracja
recepcja / lobby

Opis oferty

Region: Alta ValtellinaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK608223

Kraj

Wlochy

Położenie

Na wysokości 1.180m. n.p.m, ok. 0,8km. od centrum miasteczka Aprica. Najbliższy wyciąg narciarski Baradello oddalony o ok. 100. Kompleks narciarski Campetti San Pietro oddalony o 300m. Przystanek skibusa przy hotelu (ok. 50m). Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego ok. 500m. (10% zniżki dla Gości hotelowych).

Wyposażenie

Hotel oferuje 51 pokoi, rozmieszczonych na 4 piętrach. Do dyspozycji Gości: nowoczesny hol powitalny z recepcją, miejsca do wypoczynku z kominkiem, czytelnia, pokój gier, winda, restauracja, lounge bar, taras słoneczny.

Dostęp do internetu

Wi-Fi na terenie hotelu i w pokojach gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe (DBL): ok. 25m2, ogrzewanie, TV-sat., telefon, sejf (za opłatą), minibar (za opłatą), balkon, prysznic, WC, suszarka. Pokoje czteroosobowe (QUADRUPLE): ok. 24m2, z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem piętrowym. Dla min./max. 4 osób. Przy maksymalnym obłożeniu w pokojach nie ma możliwości zakwaterowania infanta. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zapytanie, gratis.

Sport i wellness

Siłownia, tenis stołowy. Za opłatą ok. 10 EUR / os. wstęp do centrum Wellness (dla Gości powyżej 18 lat): basen kryty, whirlpool, sauna, łaźnia parowa. Wstęp na basen kryty dla dzieci w godz. 10-12:00 w towarzystwie dorosłych - gratis.

Dzieci

Miniklub dla dzieci 4-12 lat (w okresie 22.12-13.03).

Wyżywienie

Z dwoma posiłkami: śniadanie w formie bufetu. Kolacja w formie 2-daniowego menu, dodatkowo bufet sałatkowy i deserowy. Raz w tygodniu uroczysta kolacja. W dniu przyjazdu woda i butelka wina / pokój.

święta/sylwester

Menu świąteczne 24.12 i sylwestrowe 31.12 w cenie.

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Narciarnia

Przechowalnia sprzętu narciarskiego, suszarnia butów narciarskich w hotelu.

Skibus

Gratis, przystanek przy hotelu (ok. 50m).

Parkowanie

Miejsca parkingowe przy hotelu gratis. Garaż za opłatą 8 EUR / dzień.

Zwierzęta domowe

Do 10 kg, za opłatą ok. 10 EUR / dzień.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https

//www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem

Mocne strony

• Region narciarski Aprica

• Hotel i pokoje po remoncie

• Przytulna sala kominkowa

• W dniu przyjazdu butelka wina i wody

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
26.02.2022

Wykwaterowanie

Sobota
05.03.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

9°C
4°C
9°C
4

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz Lokalizacji Pasażera (PLF)- należy przedstawić na lotnisku wygenerowany kod QR w wersji elektronicznej lub papierowej:zobacz więcej.
Od 1 lutego 2022 certyfikat szczepień ważny tylko 6 miesięcy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, antygenowy najwcześniej na 24 godziny przed lądowaniem we Włoszech lub PCR najwcześniej na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech. Dodatkowo należy posiadać unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, antygenowy najwcześniej na 24 godziny przed lądowaniem we Włoszech lub PCR najwcześniej na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech. Dodatkowo należy posiadać unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i podróżuje z zaszczepionym rodzicem jest zwolnione z kwarantanny. Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i nie podróżuje z zaszczepionym rodzicem (np. z innym krewnym, z opiekunem wycieczki, z niezaszczepionym rodzicem) musi odbyć 5 dniową kwarantannę.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci - patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, antygenowy najwcześniej na 24 godziny przed lądowaniem we Włoszech lub PCR najwcześniej na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech. Dodatkowo należy posiadać unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim). Dodatkowo podróżujący muszą wykonać drugi test na zakończenie kwarantanny.
Kwarantanna na miejscu: tak, obowiązkowa 5-dniowa.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

Aprica znajduje się w Valtelinie, między prowincjami Sondrio i Brescia. Sa to świetnie świetnie przygotowane tereny narciarskie, które doceniła również kadra włoskich alpejczyków, dla których przez długi czas były to tereny treningowe.
Strategiczne położenie w połowie drogi między Passo Tonale a przełęczą Bernina pozwala na skorzystanie również z uroków jazdy w Sant Moritz oraz w Tonale. Do Bormio około 80 km natomiast do St. Moritz około 70 km.

Atrakcje turystyczne

Aprica oferuje także zaplecze rekreacyjne z basenem, lodowiskiem, barami, pubami i pizzeriami. Popularne są również konne przejażdżki oraz piesze wędrówki po rozległej dolinie.

Mapa tras