Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Malcesine

Kod oferty: WAK477248
Last minute
Kod oferty: WAK477248
obiektotoczenie hotelupokójpokójpokójapartamentapartamentapartamentapartamentpokójłazienkarestauracjarestauracjarestauracjaotoczenie hoteluotoczenie hoteluotoczenie hoteluotoczenie hoteluotoczenie hoteluotoczenie hotelu
obiekt
otoczenie hotelu
pokój
pokój
pokój
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy + dostawka

standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: Jezioro GardaOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK477248

Region

Malcesine

Opis

Hotel Malcesine oferuje niedrogie pokoje w miejscowości Malcesine. Położony 500metrów od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Jezioro Garda.

Dwójka ekonomiczny

Kategoria pokoju - economy, klimatyzacja, pokój dla 2 osób, powierzchnia 14m², suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

Dwójka standard

Kategoria pokoju - standard, klimatyzacja, pokój dla 2 osób, powierzchnia 14m², sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

Trójka standard dla 2-3 osób

Kategoria pokoju - standard, klimatyzacja, pokój z kilkoma łóżkami, powierzchnia 14m², sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

W cenie

Śniadania w formie bufetu

Obiadokolacja 3-daniowa

Śniadania i obiadokolacje

1 x butelka wody w dniu przyjazdu

Bufet sałatkowy

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Wysokie krzesło dla dziecka

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 547m.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu, 1 x butelka wody w dniu przyjazdu, obiadokolacja (3 - dania), rodzaj wyżywienia- śniadania i obiadokolacje, bufet sałatkowy.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu.

Sport w hotelu

Taras.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka - na zapytanie, wysokie krzesło dla dziecka.

Usługi hotelowe

Kawiarnia, drink bar, restauracja, recepcja 24-godzinna, sejf w recepcji, winda, bar, pokój śniadaniowy, lobby hotelowe.

Informacje o hotelu

Mastercard, visa, karty debetowe, zakwaterowanie - od 15.00, wymeldowanie - do 10.00.

Lokalizacja hotelu

Stacja pkp - 30km, centrum miasta - 0m, lotnisko - 66km, przystanek autobusu - 500m, plaża - 50m, wysokość (n.p.m.) - 89m, jezioro - 50m.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Niedziela
29.08.2021

Wykwaterowanie

Niedziela
05.09.2021

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

28°C
17°C
8

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz Lokalizacji Pasażera (PLF)- należy przedstawić na lotnisku wygenerowany kod QR w wersji elektronicznej lub papierowej:zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci - patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR lub antygenowy maksymalnie na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech. Wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

Jest największym włoskim jeziorem. Jego południowa, szeroka część, bez znacznych wzniesień ma wielkie podobieństwo do morza, natomiast północna, otoczona stromymi skałami przypomina fiord. Ze swoim śródziemnomorskim klimatem, różnorodną roślinnością, charakterystycznymi miejscowościami z pięknymi willami, profesjonalną i przyjazną obsługą, ezioro Garda jest ulubionym celem wypoczynku wielu tysięcy turystów z całego świata.

Urzekające piękno błękitu jeziora, zieleń drzewek oliwnych, winogron, gajów cytrusowych, zachodów słońca, które nad starymi zamkami warownymi, miasteczkami i wioskami stwarzają romantyczny niepowtarzalny nastrój, powoduje, że spędzone tu chwile pozostają długo w pamięci. Wokół jeziora jest mnóstwo przepięknych miejscowości godnych zwiedzenia.

Dwa tygodnie pobytu to stanowczo za mało, aby przynajmniej zobaczyć najważniejsze miejsca, nie uwzględniając atrakcji turystyczno- rekreacyjnych oraz imprez kulturalnych, których w sezonie tu nie brakuje.