Dobry76% poleceń
8.0
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Grand Hotel Riva

Last minute
Kod oferty: WAK473242
obiekt, budynek głównyobiekt, teren hoteluobiekt, teren hoteluteren hotelurecepcja / lobbyrecepcja / lobbyteren hotelupokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójłazienkałazienkarestauracjarestauracjateren hotelu, zwiedzanie
obiekt, budynek główny
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
teren hotelu
recepcja / lobby

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: Jezioro GardaOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK473242

Region

Riva del Garda

Opis

Grand Hotel Riva oferuje znakomite pokoje w miejscowości Riva del Garda. Położony 100metrów od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Jezioro Garda.

W pokojach goście mają do dyspozycji takie udogodnienia jak sejf w pokoju oraz telewizja satelitarna. Dostępny jest także WI-FI w częściach wspólnych hotelu.

Strefa wellness w Grand Hotel Riva to m.in. łaźnia parowa, bio sauna oraz jacuzzi.

Pokój dla 2 osób

Minibar, pokoje dla alergików dostępne, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

Pokój dla 2-3 osób

Minibar, pokoje dla alergików dostępne, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

Pokój dla 2 osób

Minibar, pokoje dla alergików dostępne, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

W cenie

Sejf w pokoju

Pokój relaksacyjny

Sauna fińska

Łaźnia parowa

Strefa Wi-Fi

Bio sauna

Jacuzzi

Śniadania w formie bufetu

Obiadokolacja 3-daniowa

Śniadania i obiadokolacje

1 x butelka wody w dniu przyjazdu

Napoje bezalkocholowe

Bufet sałatkowy

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Łóżeczko dla dziecka

Garaż

Minibar

Parking

Zwierzęta mile widziane

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 100m.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu, 1 x butelka wody w dniu przyjazdu, obiadokolacja (3 - dania), obiadokolacja, rodzaj wyżywienia- śniadania i obiadokolacje, napoje bezalkocholowe, bufet sałatkowy.

Parking

Garaż, parking niestrzeżony.

Usługi narciarskie i rowerowe

Schowek na rowery.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu.

Usługi spa i wellness

Jacuzzi, łaźnia parowa, cichy pokój do medytacji i relaksu, bio sauna, sauna fińska.

Sport w hotelu

Ogród, taras.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka.

Usługi hotelowe

Jadalnia, restauracja, lounge, sala konferencyjna, pokoje dla niepalących, winda, bar, pokój śniadaniowy, recepcja.

Wyposażenie pokoi

Sejf w pokoju, minibar, telewizja satelitarna, telefon, wanna lub prysznic, suszarka do włosów, pokoje dla alergików dostępne.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Lokalizacja hotelu

Sklepy - 10m, stacja pkp - 15km, lotnisko - 80km, sklep spożywczy - 10m.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Środa
12.05.2021

Wykwaterowanie

Środa
19.05.2021

Opinie

8.8
Wolle H
Pobyt - Lipiec 2013
Dobry hotel. Ogólnie wszystko w porządku. Miły i pomocny personel. Śniadanie jest ok. Stosunkowo krótka droga do plażyBardzo miły personel, wszystko w porządku!
9.5
Jasmin
Pobyt - Lipiec 2013
Mieliśmy dwa kupony deals na tydzień w tym hotelu. Personel, obsługa i recepcja bardzo mili i pomocni. Czuliśmy się bardzo dobrzesuper Hotel
8.7
Helga
Pobyt - Maj 2013
Hotel w doskonałej lokalizacji, miła obsługa. Idealny hotel na krótki pobyt. Jedynie kuchnia jest nie do zaakceptowaniaHotel w doskonałej lokalizacji, idealny na krótki

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
76%

Poleca ten hotel

Wszystkie opinie oGrand Hotel Riva

Mapa

Pogoda

22°C
12°C
8

Przed podróżą

Osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium Polski do dnia 30.04.2021 r. zobowiązane są do:
- wypełnienia oświadczenia zobacz więcej
- przedstawienia zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na koronawirusa, przeprowadzonego najwcześniej na 48 godzin przed wjazdem na terytorium Włoch. Akceptowane są jedynie testy wymazowe: molekularne i antygenowe. Testu nie muszą wykonywać dzieci poniżej drugiego roku życia.
- poddania się obowiązkowej 5-dniowej kwarantannie;
- ponownego wykonania testu wymazowego (molekularnego lub antygenowego) po zakończeniu kwarantanny;
dodatkowo, osoby wjeżdżające do Włoch muszą zgłosić swój przyjazd do przychodni lokalnej właściwej dla miejsca pobytu (Dipartimento di Prevenzione dell'Azienda Sanitaria).

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

Jest największym włoskim jeziorem. Jego południowa, szeroka część, bez znacznych wzniesień ma wielkie podobieństwo do morza, natomiast północna, otoczona stromymi skałami przypomina fiord. Ze swoim śródziemnomorskim klimatem, różnorodną roślinnością, charakterystycznymi miejscowościami z pięknymi willami, profesjonalną i przyjazną obsługą, ezioro Garda jest ulubionym celem wypoczynku wielu tysięcy turystów z całego świata.

Urzekające piękno błękitu jeziora, zieleń drzewek oliwnych, winogron, gajów cytrusowych, zachodów słońca, które nad starymi zamkami warownymi, miasteczkami i wioskami stwarzają romantyczny niepowtarzalny nastrój, powoduje, że spędzone tu chwile pozostają długo w pamięci. Wokół jeziora jest mnóstwo przepięknych miejscowości godnych zwiedzenia.

Dwa tygodnie pobytu to stanowczo za mało, aby przynajmniej zobaczyć najważniejsze miejsca, nie uwzględniając atrakcji turystyczno- rekreacyjnych oraz imprez kulturalnych, których w sezonie tu nie brakuje.