Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Wakacje.plWczasyWłochyKalabriaPizzoGarden Resort Calabria (ex. Rocca Nettuno Garden)

Garden Resort Calabria (ex. Rocca Nettuno Garden)

Kod oferty: WAK638767
Last minute
Kod oferty: WAK638767
basenteren hotelu, basenteren hotelu, basenteren hoteluteren hoteluteren hotelu, basenteren hotelu, basenteren hotelu, basenbasenpokójpokójłazienkapokójrestauracjarestauracjaplażaplażaplażateren hotelu, sport i rekreacjasport i rekreacja, korty tenisowesport i rekreacjasport i rekreacjadla dzieci
basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu
teren hotelu
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: KalabriaOrganizator: RainbowKod oferty: WAK638767

Opis oferty

Położenie

Kompleks usytuowany w spokojnej i urokliwej okolicy wśród bujnej roślinności śródziemnomorskiej. Ok. 15km do Pizzo, gdzie znajdują się sklepy, restauracje, pizzerie (hotelowy bus 2 x na dzień, oprócz niedziel, ok. 5 Eur/os. w obie strony). Ok. 20km do Lamezia di Terme. Obowiązkowy podatek turystyczny - płatny na miejscu w hotelu - ok. 2 Eur/os./dzień.

Plaża

Hotel zlokalizowany przy piaszczysto-żwirowej plaży (przejście przez las piniowy) oddalonej od 300 do 500m od hotelu w zależności od położenia pokoju. Bezpłatne leżaki i parasole na plaży.

Do dyspozycji gości

Recepcja, restauracje: główna i restauracja na plaży (dostępna w godz. 12:00-15:00), 3 bary: bar główny (10:00-24:00), bar przy plaży (10:00-18:00), bar przy basenie. 2 baseny ze słodką wodą (dla aktywnych i relaksacyjny), brodzik dla dzieci (słodka woda, gł. 0,7m), bezpłatne leżaki i parasole przy basenie. Ręczniki kąpielowe płatne ok. 16 EUR/tydzień (z codzienną wymianą dodatkowo 3 EUR/dzień). Ponadto za dodatkową opłatą: sklep, pomoc lekarska na terenie hotelu, wypożyczalnia samochodów, parking (bezpłatny, ilość miejsc parkingowych ograniczona).

Wyżywienie

All Inclusive: śniadania, lunche i obiadokolacje w formie bogatego bufetu. Ponadto: napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole w barach w godzinach ich otwarcia (10:00 - 24:00) . Za dodatkową opłatą - otwarte sezonowo: winobar Enoteca Calabrese pn.-pt. (19:00-23:00), restauracja La Dolce Vita 4 dni w tygodniu (19:00-22:00), bar Don't tell Mamma.

Program sportowy i animacyjny

Hotel słynie z bardzo atrakcyjnych programów animacyjnych i bogatego zaplecza sportowego: korty tenisowe (bezpłatne w ciągu dnia, dodatkowo płatne wieczorem i w nocy), tenis stołowy, boiska sportowe bezpłatne w ramach zajęć animacyjnych, strzelanie z łuku, boccia, gimnastyka, aerobik, stretching, dyskoteka na plaży, siatkówka plażowa. Dodatkowo płatne: siłownia i centrum wellness. Dla dzieci: plac zabaw, mini disco, mini klub hotelowy oraz 6 x w tygodniu figloklub z polskim animatorem (Więcej informacji o Figloklubach znajdziesz na stronie r.pl/figlokluby). Ponadto dodatkowo płatna wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Internet

Bezpłatny Internet Wi-Fi w recepcji oraz lobby hotelu.

Naszym zdaniem

Rozległy ośrodek w spokojnej okolicy - największy i jeden z niewielu o tak dobrym standardzie w całej Kalabrii. Doskonała oferta na wypoczynek dla osób aktywnych, lubiących sport oraz dla rodzin z dziećmi. Hotel w ofercie od wielu sezonów, cieszący się dobrymi opiniami naszych Gości. Polecamy dla osób, które oczekują od hotelu zapewnienia wszelkich atrakcji na jego terenie.

Strona www

Program

Dzień 1

Dojazd do hotelu własnym transportem.

Dzień 2 - 7 (lub 14)

Czas na wypoczynek, kąpiele słoneczne i morskie, udział w wycieczkach lokalnych.

Dzień 8 (lub 15)

Wykwaterowanie z hotelu, wyjazd.

Uwagi do programu

Na terenie Włoch obowiązuje wymóg noszenia maseczek w przestrzeniach ogólnodostępnych i wszystkich środkach transportu oraz 2-metrowy dystans społeczny. W środkach transportu obowiązuje 50% obłożenia.

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, podatków turystycznych płatnych bezpośrednio w hotelach: okolice Copanello ok. 14 EUR/os./tydzień i ok. 20 EUR/os./2 tygodnie, okolice Pizzo i Tropei ok. 2 EUR/os./dzień, okolice Capo Vaticano ok. 1 EUR/os./dzień, okolice Ricadi ok. 1 EUR/os./dzień oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Wycieczki lokalne

Wyspy Eolskie - Stromboli Nocą

To niepowtarzalna szansa obejrzenia nocnego spektaklu aktywności wulkanicznej na Stromboli i spędzenia kilku godzin w uroczym, portowym miasteczku San Vincenzo. Stromboli to jeden z nielicznych wulkanów na świecie, i jedyny we Włoszech, będący w stanie ciągłej aktywności. Z dużą regularnością wyrzuca on lawę na wysokość od kilku do kilkudziesięciu metrów, co najlepiej widać wieczorem i nocą. Po przypłynięciu na wyspę jest sporo czasu wolnego na spacer po miasteczku do punktu widokowego, z którego można podziwiać aktywność wulkanu. Powrót do hotelu nocą. Cena ok. 55 EUR/os. + ok. 5 EUR/os. opłaty portowej.

Sycylia: Taormina

Po krótkiej przeprawie promowej na Sycylię, panoramiczną trasą poprzez Messynę dotrzemy do Taorminy. Malownicze uliczki, stare kamieniczki sprawiają, że wciąż czujemy tu charakterystyczny, średniowieczny klimat z Etną w tle. Koniecznie należy wybrać się do grecko-rzymskiego teatru będącego jednym z najsłynniejszych na świecie zabytków Sycylii. Będzie czas zarówno na zwiedzanie, jak i spacer, zakup pamiątek oraz skosztowanie sycylijskiej kuchni w porze obiadowej. Cena ok.61 EUR/os.

Wyspy Liparyjskie (Eolskie)

Jedna z największych atrakcji regionu - rejs statkiem na Wyspy Eolskie. Proponujemy wersję całodniową z postojem na trzech najbardziej znanych wyspach archipelagu: Vulcano (na której można zażywać kąpieli w ciepłych błotach siarkowych oraz kąpieli morskich, m.in. na czarnej plaży wulkanicznej), Lipari (największa z wysp, oferuje możliwość zwiedzania, spacerów, zakupów i niesamowity klimat wąziutkich uliczek, ukwieconych balkonów) i Stromboli (zarówno wyspa, jak i najbardziej aktywny wulkan Europy. Podczas rejsu często towarzyszą nam delfiny (nie zawsze). Cena ok.60 EUR/os. + ok. 5 EUR/os. opłaty portowej.

Pizzo, Tropea, Capo Vaticano - 3 perełki Wybrzeża Tyrreńskiego

Pizzo to miasteczko położone wysoko na skale przy dziedzińcu zamku, gdzie niegdyś więziony był Murat - szwagier Napoleona. W tym miejscu koniecznie trzeba spróbować lodów Tartufo. Następnie zagościmy w Tropei - samym sercu Kalabrii i ojczyźnie słynnej czerwonej cebuli z Tropei. Później przeniesiemy się na taras widokowy do Capo Vaticano, gdzie podziwiać będziemy najbardziej romantyczny widok Europy, czyli kalabryjskie lazurowe wybrzeże. Cena ok. 55 EUR/os.

Czubek włoskiego buta - Reggio di Calabria - Scilla

Wizyta w Muzeum Narodowym (dla chętnych, ok. 8 EUR/os. wstęp), w którym zobaczymy słynne posągi z brązu z Riace (przypisywane Fidiaszowi!). Indywidualny spacer po najpiękniejszym kilometrze Włoch - nadmorskiej promenadzie Reggio di Calabria i eleganckiej ulicy handlowej Corso Garibaldi. W drodze powrotnej wzdłuż przepięknego "Costa Viola" zatrzymujemy się w Scilla - mitycznym czarującym miasteczku, u wybrzeża którego sam Odyseusz walczył z mitycznym potworem Scyllą, obecnie miejsce znane z połowów miecznika. Na koniec podróży spacer po starej dzielnicy rybaków Chianalea. Cena ok. 46EUR/os.

Uwaga! Wycieczki prowadzone są w języku polskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów, dlatego ewentualne reklamacje należy kierować bezpośrednio do organizatora. Podane w katalogu opisy i ceny są jedynie orientacyjne, szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u naszego przedstawiciela. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na wycieczki lokalne. Minimalna ilość uczestników to 15 osób. Przed i po sezonie niektóre wycieczki nie są organizowane. Ceny wycieczek mogą się różnić w zależności od lokalizacji hotelu.

Wizy

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.

Wg informacji z dn. 21.06.2021 r. osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium państw z Kategorii C (w tym z Polski) co najmniej do 30sierpnia br. mają obowiązek:

1) zarejestrowania swojego przyjazdu na platformie EU Digital Passenger Locator Form (w przypadku problemów technicznych należy wypełnić oświadczenie autodichiarazione)

2) przedstawienia certyfikatu w języku włoskim, angielskim, francuskim lub hiszpańskim (tzw. green pass) zaświadczającego o:

· ukończeniu całego cyklu szczepień co najmniej 14 dni przed wjazdem do Włoch, szczepionką zatwierdzoną przez UE (certyfikat należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta IKP)

Lub

· przebytej chorobie COVID-19 (ceryfikat należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta IKP)

Lub

· negatywnym wyniku testu wymazowego (molekularnego lub antygenowego), wykonanego w ciągu 48 godzin przed przekroczeniem granicy Włoch.

Testu nie muszą wykonywać dzieci poniżej szóstego roku życia.

Uwaga!!!

Aktualizacja dodatkowych wytycznych dla podróżujących do Włoch z dn. 27/07/2021 r. Od 6 sierpnia 2021r. wprowadza się wymóg okazania certyfikatu unijnego (tzw. paszportu covidowego, green pass, potwierdzającego zaszczepienie co najmniej 1 dawką/lub ozdrowienie/lub negatywny wynik testu) do:

• konsumpcji przy stoliku wewnątrz lokali gastronomicznych              

• wstępu na spektakle, koncerty, pokazy oraz wydarzenia i zawody sportowe 

• muzeów, miejsc kultury (w tym kin, sal koncertowych, teatrów etc.) i wystaw

• basenów, pływalni, sportu drużynowego, SPA (również na terenie obiektów wypoczynkowych/noclegowych) - wyłącznie w odniesieniu do aktywności w przestrzeniach zamkniętych                                       

• targów, festiwali i wydarzeń wystawienniczych, kongresów i konferencji    

• uzdrowisk, parków tematycznych i rozrywki                        

• centrów kulturalnych, społecznych i rekreacyjnych - wyłącznie w odniesieniu do przestrzeni zamkniętych i z wyłączeniem centrów przeznaczonych dla małych dzieci, w tym ośrodków letnich, oraz powiązanych z ich działalnością usług gastronomicznych                                              

• salonów gier, zakładów bukmacherskich, sal bingo i kasyn             

• konkursów publicznych.

Uwaga! Negatywny wynik testu wykonanego przed wylotem obowiązuje wyłącznie na okres, na jaki został on wykonany (tj. PCR na 72 h od momentu wykonania testu, a antygenowy - 48 h), a po upływie jego ważności w celu skorzystania z powyższych należy wykonać ponowne testy. Dodatkowe koszty i wykonanie kolejnych testów leży po stronie Klienta. Ewentualne wykonanie kolejnych testów oraz związane z tym koszty leżą po stronie Klienta i Rainbow nie pośredniczy w wykonywaniu testów na miejscu (podczas realizacji programu).

Wymóg okazania certyfikatu nie dotyczy osób nieobjętych krajowym programem szczepień przeciw COVID-19 zgodnie z przepisami włoskimi, tj. dzieci poniżej 12. roku życia oraz osób posiadających zaświadczenie lekarskie o istnieniu przeciwskazań dla szczepienia. Obowiązek weryfikacji certyfikatów spoczywa na organizatorach wydarzeń/personelu obiektów. Naruszenie przepisów dot. certyfikatów skutkuje mandatem karnym w wys. 400-1000 EUR zarówno dla prowadzącego działalność/organizującego wydarzenie, jak i osoby, która nielegalnie skorzystała z usługi/uczestniczyła w wydarzeniu.

Źródło

"

Wizy - informacje dla sprzedawców

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.

Wg informacji z dn. 21.06.2021 r. osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium państw z Kategorii C (w tym z Polski) co najmniej do 30sierpnia br. mają obowiązek:

1) zarejestrowania swojego przyjazdu na platformie EU Digital Passenger Locator Form (w przypadku problemów technicznych należy wypełnić oświadczenie autodichiarazione)

2) przedstawienia certyfikatu w języku włoskim, angielskim, francuskim lub hiszpańskim (tzw. green pass) zaświadczającego o:

· ukończeniu całego cyklu szczepień co najmniej 14 dni przed wjazdem do Włoch, szczepionką zatwierdzoną przez UE (certyfikat należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta IKP)

Lub

· przebytej chorobie COVID-19 (ceryfikat należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta IKP)

Lub

· negatywnym wyniku testu wymazowego (molekularnego lub antygenowego), wykonanego w ciągu 48 godzin przed przekroczeniem granicy Włoch.

Testu nie muszą wykonywać dzieci poniżej szóstego roku życia.

Uwaga!!!

Aktualizacja dodatkowych wytycznych dla podróżujących do Włoch z dn. 27/07/2021 r. Od 6 sierpnia 2021r. wprowadza się wymóg okazania certyfikatu unijnego (tzw. paszportu covidowego, green pass, potwierdzającego zaszczepienie co najmniej 1 dawką/lub ozdrowienie/lub negatywny wynik testu) do:

• konsumpcji przy stoliku wewnątrz lokali gastronomicznych              

• wstępu na spektakle, koncerty, pokazy oraz wydarzenia i zawody sportowe 

• muzeów, miejsc kultury (w tym kin, sal koncertowych, teatrów etc.) i wystaw

• basenów, pływalni, sportu drużynowego, SPA (również na terenie obiektów wypoczynkowych/noclegowych) - wyłącznie w odniesieniu do aktywności w przestrzeniach zamkniętych                                       

• targów, festiwali i wydarzeń wystawienniczych, kongresów i konferencji    

• uzdrowisk, parków tematycznych i rozrywki                        

• centrów kulturalnych, społecznych i rekreacyjnych - wyłącznie w odniesieniu do przestrzeni zamkniętych i z wyłączeniem centrów przeznaczonych dla małych dzieci, w tym ośrodków letnich, oraz powiązanych z ich działalnością usług gastronomicznych                                              

• salonów gier, zakładów bukmacherskich, sal bingo i kasyn             

• konkursów publicznych.

Uwaga! Negatywny wynik testu wykonanego przed wylotem obowiązuje wyłącznie na okres, na jaki został on wykonany (tj. PCR na 72 h od momentu wykonania testu, a antygenowy - 48 h), a po upływie jego ważności w celu skorzystania z powyższych należy wykonać ponowne testy. Dodatkowe koszty i wykonanie kolejnych testów leży po stronie Klienta. Ewentualne wykonanie kolejnych testów oraz związane z tym koszty leżą po stronie Klienta i Rainbow nie pośredniczy w wykonywaniu testów na miejscu (podczas realizacji programu).

Wymóg okazania certyfikatu nie dotyczy osób nieobjętych krajowym programem szczepień przeciw COVID-19 zgodnie z przepisami włoskimi, tj. dzieci poniżej 12. roku życia oraz osób posiadających zaświadczenie lekarskie o istnieniu przeciwskazań dla szczepienia. Obowiązek weryfikacji certyfikatów spoczywa na organizatorach wydarzeń/personelu obiektów. Naruszenie przepisów dot. certyfikatów skutkuje mandatem karnym w wys. 400-1000 EUR zarówno dla prowadzącego działalność/organizującego wydarzenie, jak i osoby, która nielegalnie skorzystała z usługi/uczestniczyła w wydarzeniu.

Źródło

"

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

9.2
Aleksandra Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu :) Jedzenie bardzo dobre- codziennie świeżo przygotowywane- spory wybór warzyw i owoców, na bieżąco przygotowywane potrawy (pieczone mięsa, ryby z grilla, dużo owoców morza, makaronów, risotto, nawet zdarzało się pyszne carpaccio! są też frytki, pizzeria, gdzie na bieżaco pieką pizzę- tam zawsze były kolejki, ale warto czekać ). Śniadania, jak to we Włoszech, na słodko- niezbyt duży wybów wytrawnych potraw, ale można było zjeść jajecznicę, jajka sadzone, na twardo, wędliny, sery, warzywa. Dużo ciast i ciastek :) Tutaj nie miałam żadnych zastrzeżeń, przytyłam 3 kg :D Hotel położony przy przepięknym lesie pioniowym, który prowadził do morza ( z wydzielonym prywatnym odcinkiem hotelowym). Brak problemu z dostępnością leżaków, zajęcia i animacje na plaży. Morze jest bardzo, bardzo czyste, dość szybko robi się głęboko, więc radziłabym z dziećmi uważać. Ogromny basen (ten mniejszy również jest duży, ale wolałam z dziećmi spędzać czas przy głównym)- zawsze były leżaki, mimo pełnego obłożenia hotelu (sierpień). Animatorzy dbali o angażowanie gości w aktywności- aqua aerobic, tańce, zawody w basenie- wszystko przy muzyce, dość glosnej, ale nam to w ogóle nie przeszkadzało. Animacje hotelowe- codziennie organizowane wieczorne występy animatorów w amfiteatrze- kabaret, musicale, pokazy, minidisco dla dzieci, etc. Każdego wieczoru można bylo także posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu świetnego artysty- Pana Mario :) Hotel dysponuje kilkoma budynkami, jest bardzo bogato wyposażony- korty tenisowe, boisko do piłki nożnej. Ogród piękny i zadbany- bardzo czysto i schludnie na terenie całego obiektu. Idealny dla rodzin z dziećmi, którzy stanowili 95% wszystkich gości hotelowych. Transfer z lotniska do hotelu- 20-25 min, bardzo sobie chwalę!! Pracownicy hotelu- można było porozumiewać się po angielsku i polsku, żadnych problemów z komunikacją (zarówno na etapie meldowania, jak i zapisywania się na bus hotelowy do Pizzo) Hotel nastawiony na turystów z Wloch, ale na pewno nie byli specjalnie traktowani, jak to bywa w innych miejscach (a byłam we Włoszech już 5 razy)- tutaj duży plus. W hotelu funkcjonuje wymiana bezgotówkowa- trzeba wymieniać pieniądze na vouchery, któymi można się posługiwać na terenie ośrodka (np. kupując lepsze drinki, spoza all incl bądź lody, których nie ma w ofercie all). Jest też całkiem nieźle zaopatrzony sklepik, w którym płatność tylko gotówką (jest 1 bankomat w hotelu. Pokój- akurat my dostaliśmy chyba największy w budynku, z dużym balkonem z leżakami (obiekt SPORT)- codziennie sprzątany i ręczniki również wymieniane. Bardzo czysto, klimatyzacja mogłaby lepiej działać, bo ustawialiśmy temperaturę na najniższą, a i tak było dość ciepło, ale ja akurat to lubię, nikt się też nie przeziębił. Animatorzy Rainbow- BAJKA! Ogromnie dziękuję Paniom: Natalce i Sylwii oraz Panu Konradowi za świetną (najlepszą!) opiekę nad dziećmi, z której można było skorzystać dwa razy dziennie (od 10:00-12:00 i 15:30-17:30 z wyłączeniem soboty). Byliście wspaniali, bardzo cierpliwi, a dzieciaki zachwycone Wami i tym, co im organizowaliście- wielkie dzięki!! :) Ogólnie- parę rzeczy do poprawy, ale ja jestem mega zadowolona z pobytu- odpoczynek na 5+ Będę polecać zarówno miejsce, jak i Biuro Podróży Rainbow :) Pozdrawiam serdecznie animatorów i dzięki za super spędzony czas!
Zalety-wspaniałe posiłki, każdy znajdzie coś dla siebie -animacje (polscy animatorzy z Rainbow- klasa) -ogromny basen, bogata infrastruktura hotelowa, piękny ogród, bliskość do plaży. Nigdy nie było problemu z leżakami, zarówno przy morzu, jak i na basenach -duży teren ośrodka, ale jednocześnie super zagospodarowany -wieczorne animacje dla dzieci i dorosłych
Wady-oferta alkoholi na all icl powinna być ciut bogatsza -hotel w formie wioski wakacyjnej, do najbliższego miasta ok 12 km, jeśli ktoś chciałby wyjść poza teren, to nic wokół za bardzo nie ma -śniadania, ale we Włoszech to standard (jedzą raczej na słodko, wielkiego wyboru nie ma)

9.0
Tomek Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
Hotel bardzo zadbany, czysty, pokoje przestronne sprzątane codziennie ( my mieliśmy trójkę w budynku F ), duży ogród, ładna wypielęgnowana zieleń. Duże baseny, główny z animacjami w j.włoskim i włosi jak to włosi bardzo głośni ale drugi basen to cisza i spokój przez cały dzień. Bardzo duża plaża, kamienista, morze czyściutkie ale dosłownie zaraz po wejściu głęboko, maski zbędne gdyż nie ma co oglądać z wyjątkiem kilku białych rybek. Bar przy plaży oraz Restauracja z opcją zjedzenia obiadu bez potrzeby powrotu do hotelu. Dojście do plaży uroczym laskiem piniowym z cykadami w tle-około 250 m. Baseny z wydzielonymi płytszymi częściami dla dzieciaków, atrakcją są skały z których można trochę poskakać i daje to dużo radości dzieciakom i rekompensuje brak chociażby małej zjeżdżalni czy też wodnego placu zabaw. Dobry pomysł z otwieraniem basenu o 9.00 więc na całe szczęście nie ma rezerwacji leżaków przez niektórych gości o 6 rano :), leżaków bardzo dużo jak na basenie tak i na plaży więc i o godz. 12.00 bez problemu coś się znalazło a byliśmy w szczycie sezonu i dodatkowo w trakcie dużego włoskiego święta Ferragosto. Goście to głównie Włosi, całe rodziny, mega sympatyczni, Polacy - liczna grupa, trochę Rosjan oraz Niemców. Wyżywienie w opcji all bardzo różnorodne, mięsa, ryby, owoce morza, pizza z pieca, makarony, lasagne i wszelkie dodatki na zimno, do obiadu i kolacji piwko, wino białe i czerwone do samoobsługowego nalewania, szeroki wybór napojów bezalkoholowych, owoce, pyszne ciastka i desery. Śniadanka również bardzo obfite, naprawdę nie można narzekać m.in. pyszne ciepłe croissanty :) Animacje głównie w języku włoskim - 99 %, kilka wstawek po polsku ale raczej informacyjnych ze strony polskiego animatora. Ktoś kto lubi głośną muzykę na basenie, dużo zabawy, krzyku ( dosłownie ), aerobik itd itp będzie szczęśliwy ale to tylko na głównym basenie po jednej stronie i też w określonych godzinach, jeżeli odpoczynek to mniejszy basen lub plaża. W hotelu działa Figloklub z polskimi animatorami dla dzieciaków, dla rodzin z mniejszymi pociechami bardzo fajne rozwiązanie, ciekawe zajęcia i bardzo, bardzo sympatyczni polscy animatorzy. Wieczorne show w amfiteatrze to mini disco dla maluchów i późniejsze show dla całej reszty, prowadzone jest w języku włoskim i w zależności od tematu mnie lub bardziej trafi do polskiego turysty :) ale naprawdę należy przyznać, że grupa jest mocno zaangażowana w to co robi i robi to wyjątkowo dobrze jak na hotelowe show, szacunek dla całego teamu. All inclusive i bary :) na dobrym poziomie, drinki podobno smaczne - opinia żony :), piwko lekkie ale ok i to już moja opinia :), napoje dla dzieci w tym granita która cieszy się dużym powodzeniem i przepyszna kawa w barach przy basenie i plaży naprawdę primo sort :) zwłaszcza espresso. Brak lodów dla dzieci ( tylko w opcji dodatkowo płatnej 2-2,5 EUR ), brak poczęstunków pomiędzy posiłkami np.ciasteczka do kawy :) ale przy tak obfitym wyżywieniu nie ma takiej potrzeby. Co jest fajne to dystrybutory wody mineralnej dostępne 24h ( gazowana, niegazowana ). Hotel położony jest na totalnym odludziu stąd jesteśmy skazania na jeden sklepik na terenie hotelu, otwarty od rana do nocy, asortyment bardzo duży, ceny jak to w hotelu :) Dwa razy dziennie kursuje bus hotelowy, który należy wcześniej sobie zarezerwować w recepcji, wyjeżdża o 9.00 oraz o 16.00 i zawozi nas do przeuroczego miasteczka Pizzo, z pysznymi lodami tartufo, pięknymi widokami, uroczym rynkiem z kawiarenkami, ślicznymi kościółkami, zameczkiem gdzie został stracony szwagier Napoleona oraz kościołem wykutym w grocie - wycieczka bardzo fajna i chyba obowiązkowa a podróż to 15-20 min. Na zwiedzanie mamy około 3 godzin, koszt to 5 EUR od osoby. Organizatorem naszego pobytu było Rainbow i mogę wystawić tylko pozytywną opinię, podróż, opieka rezydenta od przylotu do wylotu bez najmniejszych zastrzeżeń, opcja wykupienia wycieczek, my wybraliśmy Sycylię i Taorminę, piękne miasto z pięknymi zabytkami, uliczkami, placami, kawiarenkami i Etną w tle, super sprawa. Co do innych nie wypowiem się ponieważ nie byłem :) Niestety słyszałem również i niezadowolonych Polaków z uwagami typu: jaka ta Recepcja słaba bo jak byłem w Egipcie to Panie marmury wszędzie :))), pizza wczoraj to była niedopieczona ( zaznaczam, że pizzaman robi ich i piecze na bieżąco myślę około 150 podczas jednej kolacji czy obiadu i nigdy ) a to lody płatne ( nie majątek jak na hotel ) a to basen za krótko otwarty ( do 19.00 ) a to zupa była niedobra a to śliwki niedojrzałe, łóżka za twarde itd. itp. Oczywiście należy oddzielić hotele pięciogwiazdkowe egipskie, tureckie czy tunezyjskie które opływają tzw. \"luksusem\" ;) od standardów europejskich ale Garden jest naprawdę ok a mam porównanie do wielu hoteli i resortów w różnych krajach. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą ręczników plażowych, w hotelu za 1.szt płacimy 16 EUR i nie jest to kaucja i musimy go oddać :) Wi-Fi dostępne w okolicy recepcji oraz w różnych częściach hotelu.
ZaletyZróżnicowane posiłki naprawdę do wyboru do koloru, duże baseny, ładna plaża, dużo zieleni, pyszna kawa - w barach nie w restauracji :), dostępność leżaków i parasoli, bardzo sympatyczny personel ( recepcja, bary, restauracje, animatorzy ), fajni polscy rezydenci oraz animatorzy, animacje po Polsku na terenie hotelu ( to dla młodszych pociech ), pokoje sprzątane codziennie, czystość całego hotelu, bardzo zadbany ogród, połączenie busem z pobliskim Pizzo ( piękne miasteczko ) dwa razy dziennie
WadyPłatne ręczniki 16 Euro za sztukę ( opłata bezzwrotna nie będąca kaucją ).Położenie na zupełnym \"odludziu\" ale to też może być zaletą :) Bardzo głośni włoscy animatorzy ale to też bardzo odczuwalne dla spędzających czas po jednej ze stron głównego basenu, brak zaplecza dla dzieci typu: chociaż mała zjeżdżalnia, salon gier z automatami ( na wieczór idealne ), minigolf itp.

9.7
Grzegorz
Pobyt - Sierpień 2019Para
Świetny hotel ulokowany w urokliwej okolicy. Cały obiekt składa się z 5 budynków mieszkalnych (2 piętra), 2 dużych basenów, restauracji, baru przy basenie oraz na plaży. Obiekt posiada również amfiteatr, gdzie odbywają się animację i przestawienia oraz korty tenisowe. Widać, że hotel został wybudowany jakiś czas temu, ale jest on bardzo zadbany, w szczególności pokoje, które są codziennie dokładnie sprzątane. Oceniając jakość obsługi, serwis, wyżywanie oraz inne kwestie istotne na wakacjach trudno znaleźć słaby punkt - wszystko stoi na bardzo wysokim poziome. Plaża zlokalizowana jest około 500m od hotelu (przejście lasem), gdzie znajduje się duża ilość leżaków i parasoli. Na plaży znajduje się bar \"all-lin\", w którym prócz napoi można zjeść obiad i świetną pizzę. Hotel codziennie przygotowuje ciekawe animacje (głównie po włosku), zaś po kolacji w barze na żywo występuje muzyk. Wyżywienie bardzo bogate, duży wybór, w szczególności typowo włoskich dań oraz owoców morza. Polecam !! sierpień 2019
Zalety- wyżywienie - plaża - obsługa - animacje - zabudowa obiektu
Wady- brak większych możliwości komunikacyjnych.

9.4
Grażyna Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2019Para
Mój pobyt w bez zastrzeżeń baseny piekne leżaków 1800 więc nie brakuje jedzenie bajka animacje jedynie dla dorosłych trochę słabe poza tym ja wróciliśmy zadowoleni bardzo.
ZaletyWłaśnie wróciliśmy z urlopu hotel usytuowany w cudownej dolinie jedynie że do miasta daleko poza tym wszystko było super począwszy od basenów jedzenie mega pyszne więc niech nikt nie narzeka ,ale zawsze ktoś się znajdzie bo to chyba z nudów.Rezydent bardzo pomocny jedyny problem że w recepcji nie ma nikogo mówiącego po polsku,ale jest rosjanka która potrafi i super pomocna.Na pokojach jest 9 ręczników i też bywało że jeden był lekko przetarty i już afera ludzie jak chcą cos znalezc to znajdą. Więc pytam kto w domu używa ąż 9 ręczników na dzień kpina w domu oszczędnie by jechać na urlop i pokazać że jestem Panem lub Panią .Byłam widziałam i wiem jak jest więc z czystym sumieniem polecam ten Hotel.
WadyBrak

9.1
Marta
Pobyt - Czerwiec 2019Rodzina z dziećmi
Bardzo przyjemne miejsce na wakacje dla całych rodzin. Olbrzymi basen z kilkoma strefami płytkiej wody. Przepyszne jedzenie! Bogaty wybór owoców morza, makaronów, wędlin, serów, pizzy itd. Miła obsługa. Hotel czysty i zadbany. Program animacyjny na wysokim poziomie. Polscy animatorzy bardzo sympatyczni, ze świetnym podejściem do dzieci. Chętnie wróciłabym do tego hotelu raz jeszcze! Polecam
Zaletyjedzenie basen animacje
Wadybrak

Mapa

Pogoda

23°C
23°C
22°C
8

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz Lokalizacji Pasażera (PLF)- należy przedstawić na lotnisku wygenerowany kod QR w wersji elektronicznej lub papierowej:zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci - patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR lub antygenowy maksymalnie na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech. Wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.