Cristal Palace (Madonna Di Campiglio)

Kod oferty: WAK634193
Last minute
Kod oferty: WAK634193
1/13
budynek główny
budynek główny
basen
sauna
recepcja / lobby

Opis oferty

Region: Madonna di Campiglio - PinzoloOrganizator: NekeraKod oferty: WAK634193

Kraj

Wlochy

Położenie

Spokojne, ok. 600m. od centrum topowego włoskiego kurortu zimowego Madonna di Campiglio. Ośrodek narciarski Pradalago oddalony o ok. 200m. Hotel oferuje bezpłatny transfer do wyciągów oraz do centrum miasta (w godz. 8-20:00). Najbliższe trasy narciarstwa biegowego Campo Carlo Magno oddalone o ok. 3km.

Wyposażenie

Komfortowy, wysokiej klasy hotel oferuje 61 pokoi. Do dyspozycji Gości: hol powitalny z recepcją i miejscami do wypoczynku, 2 windy, restauracja główna, nowa restauracja Osteria del Circo, kawiarnia-bar.

Dostęp do internetu

Wi-Fi na terenie hotelu i w pokojach gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe Classic (DBL CLASSIC): ok. 16m2; ogrzewanie, TV-Sat., telefon, minibar (Za opłatą), sejf, wanna lub prysznic, WC, suszarka. Pokoje dwuosobowe Superior (DBL SUPERIOR): przestronniejsze, ok. 18m2, dodatkowo balkon. Poza tym wyposażone jak pokoje standard. Łóżeczko dla dziecka dl 2 lat za opłatą 30 EUR / dzień.

Sport i wellness

Tenis stołowy, piłkarzyki. Basen kryty (10x4m), sauna, łaźnia turecka, whirlpool. Za opłatą: solarium, masaże, zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało.

Rozrywka

3 razy w tygodniu muzyka w piano barze.

Dzieci

Miniklub dla dzieci w wieku 3-12 lat (codziennie w godz. 9:30-12:00 oraz 15:30-22:00 w języku angielskim i włoskim).

Wyżywienie

Ze śniadaniem: śniadanie w formie bufetu.

Kategoria nekera

4+ gwiazdki, kategoria lokalna: 4,5 gwiazdki.

Narciarnia

Przechowalnia nart i sprzętu narciarskiego w hotelu.

Parkowanie

Miejsce w parkingowe w garażu gratis (1miejsce na pokój).

Zwierzęta domowe

Za opłatą 10 EUR / dzień.

Opłata klimatyczna

2,00 EUR os./dzień (Goście powyżej 14 lat), płatna na miejscu w hotelu.

Dla gości nekera

W okresie 15.01.-19.02.2022możliwość rezerwacji polskiej szkółki narciarskiej w Madonna di Campiglio dla dzieci w wieku 4-14 lat.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https

//www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem

Mocne strony

• Gwarancja śniegu !

• VIP-kurort Madonna di Campiglio

• Ośrodek narciarski Pradalago 200m

• Skibus do wyciągów i centrum gratis

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Niedziela
23.01.2022

Wykwaterowanie

Piątek
28.01.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

11°C
5°C
14°C
4

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz Lokalizacji Pasażera (PLF)- należy przedstawić na lotnisku wygenerowany kod QR w wersji elektronicznej lub papierowej:zobacz więcej.
Od 1 lutego 2022 certyfikat szczepień ważny tylko 6 miesięcy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, antygenowy najwcześniej na 24 godziny przed lądowaniem we Włoszech lub PCR najwcześniej na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech. Dodatkowo należy posiadać unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, antygenowy najwcześniej na 24 godziny przed lądowaniem we Włoszech lub PCR najwcześniej na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech. Dodatkowo należy posiadać unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i podróżuje z zaszczepionym rodzicem jest zwolnione z kwarantanny. Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i nie podróżuje z zaszczepionym rodzicem (np. z innym krewnym, z opiekunem wycieczki, z niezaszczepionym rodzicem) musi odbyć 5 dniową kwarantannę.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci - patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, antygenowy najwcześniej na 24 godziny przed lądowaniem we Włoszech lub PCR najwcześniej na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech. Dodatkowo należy posiadać unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim). Dodatkowo podróżujący muszą wykonać drugi test na zakończenie kwarantanny.
Kwarantanna na miejscu: tak, obowiązkowa 5-dniowa.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

To jedna z najważniejszych stacji sportów zimowych, często nazywana "nr 1 w Alpach włoskich". Składa się na to bogata oferta turystyczna, możliwość uprawiania wielu dyscyplin (narciarstwo alpejskie, biegowe, snowboard itp.), wspaniały pejzaż, tradycja, wysoka jakość usług turystycznych, gościnność kurortu, centrum wyłączone z ruchu samochodowego i wreszcie "karuzela" tras zjazdowych w otoczeniu niezwykłych szczytów Dolomitów Brenta i grupy Presanella.

Atrakcje turystyczne

Z wysokości 1.550 m rozchodzi się sieć 22 nowoczesnych wyciągów przewożących 31.500 osób na godzinę i które w krótkim czasie docierają do stóp Dolomitów Brenta i Adamello-Presanella. Do dyspozycji narciarzy jest 70 km tras z czego 60% wyposażonych jest w armatki śnieżne.
Nartostradami Cinque Laghi, Pradalago, Spinale i Groste można zjechać bezpośrednio do centrum miasta by ponownie wspiąć się w górę. Poza tym, z przypiętymi nartami, można dostać się do rejonu Folgarida-Marilleva i mieć do dyspozycji "karuzelę" 120 km tras. Stok oświetlony - na trasie Canalone Miramonti.

Mapa tras