Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Sporting Baia

Kod oferty: WAK679820
Kod oferty: WAK679820
15
obiekt, plaża
plaża
basen
basen
pokój, balkon / taras

Opis oferty

Region: SycyliaOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK679820
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Andrzej
Sierpień 2018 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 27.08.2018
2.2
W sierpniu 2018 wykupiłem wakacje w portalu Wakacje.pl w \"Baia Sporting & Villa Athena\" na Sycylii. Otóż nie ma takiego hotelu, to dwa różne obiekty, położone po przeciwnej stronie ulicy (stan na sierpień 2018r.). Jeden podobno jest hotelem 4-ro gwiazdkowym (Baia Sporting), drugi ma być obiektem 3-rzy gwiazdkowym (Villa Athena). Oferta portalu Wakacje.pl wyraźnie sugeruje obiekt 4-gwiazdkowy i ten widoczny jest na zdjęciach oferty. Jednak Rainbow wykupiło pokoje w tym gorszym. Już od wejścia do Villa Athena czuć dziwny zapach. Pokoje ciasne, podniszczone, grzyb. Klimatyzacja warczy jak zepsuta pralka. Na drugi dzień spadł deszcz i woda zaczęła spływać po ścianie. Przeniesiono nas do suchego pokoju z widokiem na jakąś ścianę, gdzie klimatyzacja była cichsza, ale za to nie chłodziła wcale. Po naszych skargach przeniesiono nas ponownie do jeszcze innego, do trzeciego pokoju. Villa Athena to rodzaj pensjonatu bez recepcji, gdzie przez większość czasu nie ma nikogo z obsługi. Oczywiście nie ma też żadnego widoku na morze. Dokuczliwy hałas przed obiektem słychać do późnych godzin nocnych. Na posiłki trzeba przejść do Baia Sporting, bo tylko tam jest jadalnia. Posiłki ubogie i monotonne. W środku sezonu na owoce hotel oferuje jedynie owoce z puszki - brzoskwinie i jakieś mieszanki z puszki!!! Żadnych świeżych owoców!!! Wakacje.pl publikuje opis wyjazdu z adnotacją, że nie jest to oferta w rozumieniu KC - więc pewnie nie da się tu wykazać żadnej winy tej firmy. RAINBOW też jest niewinne, bo informacja o standardzie hotelu była w umowie, którą dostałem mail\'em na dzień przed wyjazdem - oczywiście po wcześniejszym opłaceniu wyjazdu... Ciekawe, że chcąc dodać opinię o tej ofercie znika z nazwy \"Villa Athena\". Zakładam, że \"regulamin dodawania opinii\" pozwoli na szybkie usunięcie mojej opinii. Może jednak zdołam jeszcze kogoś ostrzec przed tą ofertą!!!
ZaletyBRAK
WadyHałas, Grzyb, Brak obsługi

Danuta Marklowska
Wrzesień 2017 ·

Para

Dodano: 12.09.2017
8.0
Po pierwsze: opis oferty nie jest zgodny z warunkami oferowanymi klientowi na miejscu, tzn. oferta opisuje pobyt w hotelu Sporting Baia, nie wspominając o drugim budynku Sporting Baia Villas Athena o niższej klasie kategorii lokalnej. W drugim budynku brak: - basenu w cenie do godz. 15-tej (nawiasem mówiąc takiego też basenu nie znaleźliśmy w pierwszym budynku, w godzinach przedpołudniowych w piwnicach, bo sądzę że tylko tam mógłby znajdować się ten basen, wszystkie pomieszczenia były pozamykane), - tarasu widokowego na ostatnim piętrze z widokiem na morze oraz wulkan Etna. Pozytywy wczasów: - miła obsługa (pomimo, że jedynie w języku lokalnym lub angielskim, co dla Polaka nie posługującego się wymienionymi językami i brakiem rezydenta na miejscu w hotelu stanowi duże obciążenie), - dogodne położenie hotelu, - piękna miejscowość i okolice
ZaletyMiła obsługa
WadyW pokoju i na balkonie mrówki Faraona, brudna kratka klimatyzacyjna, a tym samym znak, że klimatyzacja nie jest serwisowana pod kątem jakości wydawanego powietrza, w łazience w kabinie natryskowej - grzyb

Bogdan
Lipiec 2017 ·

Para

Dodano: 22.07.2017
9.8
Serwis plażowy płatny jak to Włochy ;-) ale kilkaset metrów dalej plaża publiczna-tętniąca życiem.Świetne miejsce wypadowe do pobliskiej Taorminy czy wysoko w górach Savoca. Podróż otwartym busem hop on hop off daje możliwość podziania pięknej okolicy. Wyżywienie w hotelu określam jako bardzo dobre ,bardzo miła obsługa.Hotel godny polecenia dla par.CIAO
ZaletyBliskie sąsiedztwo plaży,dobre miejsce do wypadów np do Taorminy czy na plaże Isollabela,Savoca.

Grzegorz
Wrzesień 2016 ·

Para

Dodano: 05.10.2017
6.6
Sycylia marzyła nam się od wielu lat i gdy się w końcu zdecydowaliśmy trafiliśmy do Giardini Naxos - miasteczko fajne - blisko pięknej Terraciny - z ładną promenada i niezła plażą. W hotelu okazało się, że mamy zakwaterowanie na dachu drugiego dwugwiazdkowego budynku hotelu, pokoik nieco spelunowaty chociaż klimatyczny. Fajny balkon - taras na dachu (przez który wchodziliśmy do pokoju) ze świetnym widokiem i gdyby nie zapachy z kuchni i wszystkich ciągów kanalizacyjnych byłby super miejscem na którym spędzał bym każdy wieczór. Plaża ładna, piaszczysta, jednak leżaki płatne 14-15 euro (niemal brak możliwości plażowania za darmo na swoim kocu) naganiacze z ciuchami, zabawkami czy masażem średnio co dwie minuty. Etna robi wrażenie - chociaż ktoś kto myślał, że z wycieczką zobaczy lawę i krater to się mocno zawiedzie - wycieczka wieloetapowa - każdy etap w górę oczywiście dodatkowo płatny. Terracina - obowiązkowo trzeba zobaczyć zwłaszcza że to naprawdę blisko. Dobre włoskie jedzonko - zwłaszcza kolacje - dania do wyboru z karty, napoje trzeba sobie dokupić. Kolacja w dwóch turach - druga trochę późno a na pierwsza ciężko się dostać. Hotel mógłby się postarać o pomieszczenie dla oczekujących na lot - zostawianie bagażów przy schodach i przebieranie się na klatce schodowej było lekko upokarzające.
ZaletyPołożenie bliska plaży, niedaleko miasta, pyszne włoskie jedzonko (pozdrowienia dla pani Marty ze stołówki - Tiramisu poezja)
Wadydwugwiazdkowy kawałek czterogwiazdkowego hotelu - dziwna hybryda, pokój na poddaszu. Brak pomieszczenia aby przeczekać na transfer na lotnisko

Marcin
Maj 2016 ·

Para

Dodano: 16.05.2016
9.2
Polecam ten hotel. Jest przyzwoity i jest w super okolicy.
Zaletydobre jedzenie rewelacyjne położenie
Wadygłośno w nocy w okoliacach hotelu

Mapa

Pogoda

16°C
11°C
17°C
4

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak obowiązku wypełniania formularza lokalizacyjnego.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i podróżuje z zaszczepionym rodzicem jest zwolnione z kwarantanny. Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i nie podróżuje z zaszczepionym rodzicem (np. z innym krewnym, z opiekunem wycieczki, z niezaszczepionym rodzicem) musi odbyć 5 dniową kwarantannę.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.