Voi Arenella Resort

Kod oferty: WAK602235
Nie czekaj do lata! Teraz ceny są najlepsze, a wybór ofert i pokoi - największy.
Lato 2022
Kod oferty: WAK602235
1/18
basen
basen
basen
dla dzieci, plac zabaw
teren hotelu

Opis oferty

Region: SycyliaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK602235

Kraj

Wlochy

Położenie

Spokojne. na południowo-wschodnim wybrzeżu Sycylii, ok. 10km. od Syrakuz. 2 x dziennie hotelowy bus (za opłatą, ok. 3 EUR/dwie strony). Transfer z lotniska w Catanii ok. 1 godz. 15min.

Plaża

Piaszczysta, oddalona o ok. 250-600m od zabudowań hotelowych. W okresie od połowy maja do końca września shuttle bus gratis. Leżaki, parasole na hotelowym odcinku gratis (od 3. rzędu). Restauracja i bar na plaży za opłatą.

Wyposażenie

Rozległy kompleks hotelowy oferuje 430 pokoi, rozmieszczonych w budynku głównym oraz wielu budynkach bocznych na terenie zadbanego ogrodu (60 ha.). Część terenu hotelowego położona jest na obszarach rezerwatu przyrody. W budynku głównym: recepcja, restauracja główna, 2 bary, sklepy, kiosk z gazetami. Na zewnątrz znajdują się 2 baseny, pizzeria przy basenie (rezerwacja, napoje za opłatą), bar, tarasy słoneczne. Leżaki, parasole przy basenach w cenie, ręczniki kąpielowe za kaucją (wymiana za opłatą).

Internet

Kącik internetowy za opłatą. WiFi na terenach ogólnodostępnych gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe: klimatyzacja, TV sat, telefon, sejf, minilodówka (minibar za opłatą), balkon lub taras. Wanna lub prysznic, WC, suszarka. Pokoje rodzinne: pomieszczenie dzienno-sypialne z dwoma łóżkami pojedynczymi, część sypialna z łóżkiem małżeńskim, 1 łazienka, poza tym wyposażone jak pokoje 2A. Pokoje rodzinne: 1 przestronny pokój, wyposażony jak pokoje 2A. Pokoje dwuosobowe Comfort : w budynku głównym, wyremontowane, nowocześnie urządzone, poza tym wyposażone jak pokoje dwuosobowe. Pokoje Superior z widokiem na basen: wyremontowane, nowocześnie urządzone, cześć dzienna oraz część sypialna z dużym łóżkiem małżeńskim, poza tym wyposażone jak pokoje dwuosobowe. Dodatkowo specjalne usługi: WiFi w pokoju gratis, zestaw plażowy w 1. lub 2. rzędzie, minibar uzupełniony o napoje w dniu przyjazdu, zestaw do parzenia kawy/herbaty, codzienna wymiana ręczników kąpielowych (na życzenie), wstęp (2 razy na pobyt) do wellness center (sauny, łaźnia turecka, jacuzzi), nielimitowany wstęp na basen kryty w strefie wellness, zestaw kosmetyków o podwyższonym standardzie, rezerwacja stolika w centralnej części restauracji. Uwaga: przy maksymalnym obłożeniu pokoi nie ma możliwości zakwaterowania infanta.

Sport

Aerobik, boccia, kort tenisowy (oświetlenie za opłatą), tenis stołowy, koszykówka, gimnastyka w wodzie, siłownia. Na plaży Boat Club (niemotorowe sporty wodne). Za opłatą: wynajem rowerów i nurkowanie.

Wellness

Za opłatą VOI Wellness Centre, wstęp od 12 lat: basen kryty, sauna, łaźnia turecka, jacuzzi, zabiegi kosmetyczne, masaże.

Dzieci

Minikluby 3-6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat. Plac zabaw, pokój gier, oddzielny brodzik. Klub dla nastolatków (13-17 lat). Łóżeczko dla dziecka do 2 lat gratis. Za opłatą Baby Club (0-2 lata).

Rozrywka

Animacje w dzień i wieczorem, gry, zabawy, konkursy dla całych rodzin.

Wyżywienie

Z dwoma posiłkami: śniadanie i kolacja w formie bufetu. Do kolacji woda, napoje orzeźwiające oraz wino domowe. All Inclusive: 3 posiłki: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Do obiadu i kolacji napoje orzeźwiające, woda, lokalne wino , piwo. 2 x w ciągu dnia słodkie i słone przekąski. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godz. 10-24:00. Markowe alkohole, lody, bar i restauracja na plaży są za opłatą.

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Uwaga!

Gości powyżej 12 lat obowiązuje opłata klimatyczna w wysokości ok. 2 EUR os./dzień, płatna na miejscu w hotelu.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https

//www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
16.04.2022

Wykwaterowanie

Sobota
23.04.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Mapa

Pogoda

18°C
11°C
16°C
8

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz Lokalizacji Pasażera (PLF)- należy przedstawić na lotnisku wygenerowany kod QR w wersji elektronicznej lub papierowej:zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, antygenowy najwcześniej na 24 godziny przed lądowaniem we Włoszech lub PCR najwcześniej na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech. Dodatkowo należy posiadać unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, antygenowy najwcześniej na 24 godziny przed lądowaniem we Włoszech lub PCR najwcześniej na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech. Dodatkowo należy posiadać unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i podróżuje z zaszczepionym rodzicem jest zwolnione z kwarantanny. Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i nie podróżuje z zaszczepionym rodzicem (np. z innym krewnym, z opiekunem wycieczki, z niezaszczepionym rodzicem) musi odbyć 5 dniową kwarantannę.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci - patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, antygenowy najwcześniej na 24 godziny przed lądowaniem we Włoszech lub PCR najwcześniej na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech. Dodatkowo należy posiadać unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim). Dodatkowo podróżujący muszą wykonać drugi test na zakończenie kwarantanny.
Kwarantanna na miejscu: tak, obowiązkowa 5-dniowa.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.