Bardzo dobry1 opinia100% poleceń
8,5
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Polska otwiera granice

Romantic Excelsior (Cavalese)

Kod oferty: WAK321894
sport i rekreacja
obiekt
teren hotelu
apartament
restauracja
sport i rekreacjaobiektteren hoteluapartamentrestauracjarestauracjarestauracjapokójpokójpokójpokój

Promocja

Skipass w cenie

Skipass w cenie

Skipass w cenie
Skipass w cenie – szczegóły u konsultantów.

Nasi klienci docenili

 • Alpejska kolebka narciarstwa biegowego - wiele świetnie przygotowanych tras.
 • Przygotowane z myślą o dzieciach oddzielone place zabaw śnieżnych.
 • Atrakcyjna oferta dla snowboardzistów: Ski Center Latemar, Alpe Lusia.
 • Cavalese - rozrywkowa miejscowość z polskim pubem Polansky.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  prysznic, WC
  2 dorosłych
  14 144 zł
  za pokój

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

  OC - SKI w cenie

  174
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  3110
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny
  Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  05.12.2020 Sobota

  Wykwaterowanie

  12.12.2020 Sobota

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK321894Region: Val di FiemmeOrganizator: SnowTrex

  Miasto

  Cavalese

  Kraj

  Włochy

  Położenie/wyposażenie

  Rodzinnie prowadzony 4-gwiazdkowy obiekt Romantic Hotel Excelsior znajduje się w pobliżu centrum Cavalese, a najbliższy wyciąg Cermis znajduje się w odległości ok. 700m. Do wyposażenia tego hotelu należy recepcja z przechowalnią bagażu, lobby, winda, Wi-Fi, pokój wypoczynkowy i śniadaniowy, restauracja, bar, kawiarnia, jak również ponadto taras i przechowalnia sprzętu narciarskiego. Bezpłatne miejsca parkingowe lub garaż są do Państwa dyspozycji w ograniczonej dostępności. Bezpłatna strefa wellness z łaźnią parową, sanarium i pokojem relaksacyjnym (w godz. 16:00 - 19:00, możliwe zmiany godzin otwarcia) jest do Państwa dyspozycji. Na zapytanie można również skorzystać z masaży (za opłatą). W hotelu za opłatą można również skorzystać z usługi opieki nad dziećmi. Na życzenie można również nabyć w hotelu kartę FiemmE-Motion Card, która umożliwia skorzystanie z wielu zniżek w regionie. PokojeKomfortowe pokoje wyposażone są w prysznic/WC, TV sat., Wi-Fi, telefon, suszarkę do włosów i sejf. WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie obejmuje bufet śniadaniowy, podwieczorek złożony z ciastek z własnego wypieku i soków owocowych, jak również 3-daniowe menu na kolację. Raz w tygodniu odbywa się również degustacja piwa, podczas której każdy dorosły gość może spróbować lokalnego napoju. Za opłatą można natomiast na miejscu zamówić kolacje bożonarodzeniową (24.12.)

  świadczenia w cenie

  Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellnessKlapki kąpielowe (do wypożyczenia)Sejf (w pokoju)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)Garaż (ograniczona dostępność)

  Opcjonalnie płatne na miejscu

  Masaże (na zapytanie)Płaszcz kąpielowy do wypożyczeniaKolacja bożonarodzeniowaOpieka nad dziećmiKarta FiemmE-Motion Card: 2,- € /os./dzień (od 14 lat)

  Płatne na miejscu

  Jeżeli do Państwa przyjazdu zostanie wprowadzona opłata klimatyczna, należy ją opłacić na miejscu. Keycard: 5,- €

  Zwierzęta domowe

  Można przywieźć zwierzęta domowe (4,- €/dzień, bez karmy)

  Zniżki

  Pokój 3-osob./dostawka prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

  Do skończonych 6 lat 100%

  7 do 14 lat 50%

  Od 15 lat 30%

  Pokój 2-osob. prysznic/wc, hb - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

  Do skończonych 7 lat 40%

  8 do 15 lat 10%

  Od 65 lat 5%

  Ważne wskazówki

  Dzieci urodzone po 30.11.2011 nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej dziecko z tej grupy wiekowej otrzyma na miejscu kartę na bezpłatne korzystanie z wyciągów (konieczność wylegitymowania się). W razie większej liczby dzieci niż osób dorosłych należy na miejscu wykupić karnet dla dzieci. Dalsze informacje w kasie wyciągu.

  Pokój 3-osob./dostawka prysznic/wc, hb

  Przytulne pokoje z TV sat.częściowo łóżka piętrowe

  Pokój 2-osob. prysznic/wc, hb

  Przytulne pokoje z TV sat.

  Dojazd

  Kolej: Bolzano (ok. 45km)Przelot: Werona (ok. 155km), Innsbruck (ok. 155km)

  Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

  Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

  Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

  Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

  Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

  Teren narciarski val di fiemme-obereggen

  Maks. wysokość: 2388mMin. wysokość: 860mWys. miejscowość: 1000mWyciągi łącznie: 45Orczyki: 10Krzesełka: 25Gondole: 10Trasy łącznie: 111kmTrasy zielone/niebieskie: 37kmTrasy czerwone: 57kmTrasy czarne: 17km

  Region narciarski dolomiti superski

  Maks. wysokość: 3269mMin. wysokość: 860mWyciągi łącznie: 450Orczyki: 137Krzesełka: 222Gondole: 91Trasy łącznie: 1200kmTrasy zielone/niebieskie: 360kmTrasy czerwone: 720kmTrasy czarne: 120km

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  13°C
  Temperatura w nocy
  6°C
  Temperatura wody
  15°C
  Liczba godzin słonecznych
  3

  Przewodnik

  Opis Obiektu

  Stacja Cavalese, leżąca na wysokości ok 1000 m n.p.m. to główna i zarazem największa miejscowość regionu Val di Fiemme. Wspaniałe położenie, powoduje, że miejscowość ta jest doskonałą bazą wypadową na teren narciarski Alpe Cermis oraz Ski Center Latemar. Cavalese dysponuje ponad 25 km różnorodnych tras obsługiwanych przez 9 wyciągów, wokół miejscowości znajduje się blisko 150 km tras biegowych. Liczne restauracje i puby, w połączeniu z górską i zimową atmosferą, dostarczą niezapomnianych wrażeń podczas zimowego wypoczynku. Podane powyżej informacje dotyczące infrastruktury narciarskiej odnoszą się do całego regionu Val di Fiemme. Wykupienie karnetu Val di Fiemme umożliwia korzystanie z tras całego obszaru. Pomiędzy poszczególnymi stacjami narciarskimi kursują skibusy.

  Apres ski

  Po nartach, puby, restauracje i dyskoteki wypełniają się turystami, gdzie można miło spędzić wieczór i zasmakować regionalnego życia oraz przysmaków.
  Baseny oraz lodowisko w Cavalese będą z pewnością dopełnieniem udanego szusowania w Val di Fiemme.

  Mapa tras

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.5
  Małgorzata Niksa-Krukowska
  Pobyt - Luty 2007Para
  Bardzo przyjemny stylowy hotel z klimatem. Miła obsługa, pyszne jedzenie. Jedyną wadą hotelu jest to, że parking jest bardzo daleko i trzeba parkować na miejscach płatnych. Hotel jest przy głównej ulicy, ale większość okien wychodzi na malutką uliczkę i górski strumyk.

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerowie podróżujący jako turyści nie mogą wjeżdżać do Włoch.
  Nie dotyczy to:
  - obywateli lub mieszkańców Włoch,
  - pasażerów podróżujących w interesach,
  - pasażerów podróżujących z nagłych powodów zdrowotnych,
  - personelu medycznego podróżującego na służbie,
  - pasażerów wracających przez Włochy do kraju zamieszkania,
  - od 3 czerwca 2020 r. zakaz nie będzie obowiązywać pasażerów przylatujących z Andory, Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Węgier, Islandii, Irlandii (Rep.), Łotwy, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburga, Malty, Monako, Holandii, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii lub Wielkiej Brytanii.

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych w związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym wirusem SARS-CoV-2 zaleca unikanie podróży, które nie są konieczne na całym terytorium Włoch.
  Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne Główny Inspektorat Sanitarny nie zaleca podróżowania do Włoch.

  Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00