Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Shakespeare (Lignano)

Lato 2021
Kod oferty: WAK601600
obiekt, basen
pokój
kuchnia / aneks kuchenny
pokój
plaża
obiekt, basenpokójkuchnia / aneks kuchennypokójplażaplaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

24.04.2021 Sobota

Wykwaterowanie

01.05.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK601600Region: Wybrzeże AdriatykuOrganizator: Vitkovice Tours

Region

Włochy

Country

Region Furlancko-Julijska Wenecja

Położenie

Rezydencja znajduje się w spokojnej części Riwiery Lignano, około 7km od centrum Lignano Sabbiadoro i 5minut samochodem od klubu golfowego Lignano.

Wyposażenie i usługi

Ogród, parking (ograniczona liczba miejsc), winda, pobliżu: sklepy, kawiarnie, dyskoteki, pizzerie.

Zakwaterowanie

Apt. 2+2 - około 35m2 - sypialnia 2-osobowa, pokój dzienny z rozkładaną sofą dla 2 osób. Apt. 4+2 - dwie sypialnie 2-osobowe, pokój dzienny z rozkładaną sofą dla 2 osób. W każdym apartamencie klimatyzacja, wyposażony aneks kuchenny, prysznic/wanna, WC, TV, balkon, ekspres do kawy, Wi-Fi za opłatą (na zapytanie). Ręczniki nie są częścią wyposażenia.

Sport i rozrywka

Zewnętrzny basen (czynny od 1.6 do 10.9), w pobliżu: park wodny Aquasplash, lunapark, dziecięcy park rozrywki Juniorpark, siatkówka plażowa, atrakcje na plaży, boisko do gier zespołowych, huśtawki.

Wyżywienie

Własne.

Plaża

Piaszczysta, około 400m, z łagodnym zejściem do morza.

Informacje dopełniające

Opłata klimatyczna około 0,7 EUR/os.od 12 lat/dzień - płatna na miejscu gotówką. Obowiązkowa opłata za sprzątanie końcowe (bez kuchni) około 46 EUR/pobyt/Apt.2-pokojowy, około 48 EUR/pobyt/Apt.3-pokojowy. Obowiązkowa kaucja zwrotna 100 EUR/apartament (dla osób poniżej 26 lat - 300 EUR).

Uwaga

Sprzątanie apartamentu nie obejmuje kuchni. Ręczniki nie są częścią wyposażenia apartamentu i należy zabrać ze sobą własne. We Włoszech BPTF nie ma rezydenta.

Cena zawiera

Nocleg, zużycie wody i energii, pościel (nie ręczniki), korzystanie z wyposażenia kuchni, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie możliwy pobyt z psem za dodatkową opłatą około 35 EUR/tydzień, łóżeczko dziecięce (dla dziecka do 2 lat) około 20 EUR/tydzień, Wi- Fi około 20 EUR/tydzień - płatne na miejscu.

Aktualizacja 14.01.2021.

Indywidualne warunki rezygnacii

Klientom, którym zezwolono na zmianę pobytu na kolejny sezon, w przypadku odstąpienia od umowy zostaną naliczone koszty rezygnacji w wysokości co najmniej takiej, jak w przypadku odstąpienia od umowy na oryginalny termin pobytu, w dniu wpłynięcia wniosku o zmianę pobytu na kolejny sezon. W przypadku zaistnienia sytuacji, w której klienci dokonają zmiany rezerwacji pobytu w danym roku i zrezygnują z pobytu zarezerwowanego na kolejny rok, procedura będzie przebiegać jak wyżej. W przypadku wykorzystania vouchera na zaliczkę i późniejszego odstąpienia klienta od umowy, różnica jest zwracana na kolejny voucher TRAVEL FAMILY po potrąceniu opłat za anulowanie.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
17°C
Temperatura w nocy
7°C
Temperatura wody
15°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium Polski w dniach 16.01-05.03.2021 r. zobowiązane są do przedstawienia autodeklaracji oraz do przedstawienia negatywnego wyniku testu wymazowego molekularnego lub antygenowego wykonanego w ciągu 48 h przed przekroczeniem granicy Włoch; w razie braku testu na podróżnym spoczywa obowiązek poddania się 14-dniowej kwarantannie.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review