Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Odjo d'Agua

Kod oferty: WAK653950
Przedsprzedaż
Kod oferty: WAK653950
1/8

Opis oferty

Region: SalOrganizator: ItakaKod oferty: WAK653950

Region

Wyspy Zielonego Przylądka /

Opis oferty:

Wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy pragną poznać prawdziwe Cabo Verde! Idyllicznie położony, parę kroków od centrum Santa Maria, na małym cyplu, przy maleńkiej piaszczystej zatoczce ze złotym piaskiem zapewnia wygodny pobyt i sympatyczną atmosferę. Hotelowa restauracja, specjalizująca się w daniach z ryb, uważana jest za najlepszą na wyspie, wieczorem rozbrzmiewa tu muzyka z Wysp Zielonego Przylądka, a prawdziwą ucztą dla oczu są wspaniałe widoki. Właściciel hotelu pochodzi z rodziny śpiewaków i muzyka jest tu zawsze obecna. Kolorowy bar Sambitha jest chętnie odwiedzany także przez gości z innych hoteli. Do dyspozycji Gości są estetycznie urządzone, zadbane pokoje, basen z cudnym widokiem na ocean, a także nieduży wellness.

Położenie:

Na małym cyplu, w centrum SANTA MARIA z barami, restauracjami i sklepami; ok. 20km od lotniska w Espargos.

Plaża:

Hotelowa, piaszczysta, wąska, zejście do morza miejscami głębokie, bezpośrednio przy hotelu, parasole i leżaki płatne (ok. 4 EUR/zestaw/dzień), ręczniki za kaucją (ok. 20 EUR).

Hotel:

Trzygwiazdkowy, stylowy i kameralny, wśród egzotycznej zieleni, zbudowany w 1999 r., odnowiony w 2011 r., 46 pokoi, 1 piętrowy budynek, hol, całodobowa recepcja, restauracja Farolin z barem - dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa i tradycyjne dania z Cabo Verde, dostępne foteliki dla dzieci, bar Sambinha przy plaży (ogólnodostępny); sklepik z pamiątkami; taras z pięknym widokiem na Santa Maria i zatokę; za opłatą: punkt internetowy, internet bezprzewodowy; nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa.

Standardowy:

2-os., ok. 32m², zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon; za opłatą: internet bezprzewodowy, sejf, minibar; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka).

Sport i rozrywka:

Nieduży basen, słodka woda, gł. 1-2,2m, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; siłownia, wieczory z lokalną muzyką; za opłatą: kitesurfing i windsurfing; nieduży wellnes: sauna, jacuzzi, masaże, aromaterapia, manicure, pedicure.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Piątek, 04.02.2022
17:40
23:20
WAWWarszawa - Chopin
SIDIlha Do Sal

Powrót

Sobota, 12.02.2022
00:35
10:00
SIDIlha Do Sal
WAWWarszawa - Chopin
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

23°C
17°C
20°C
9

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Przed wjazdem należy zarejestrować się na stronie (również dzieci): zobacz więcej

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi zaświadczenie o przebytym COVID-19 (uznawane będą zaświadczenia wydane przynajmniej 14 dni od uzyskania pierwszego pozytywnego wyniku testu RT-PCR; zaświadczenia tracą ważność po 90 dniach od uzyskania pierwszego pozytywnego wyniku testu RT-PCR) lub unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia zaświadczenia o ozdrowieniu (patrz ?OZDROWIEŃCY?) lub unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak PCR, maksymalnie na 72 godziny przed wylotem lub antygenowy maksymalnie 48 godzin przed wylotem. Należy zabrać ze sobą negatywny wynik testu w formie papierowej lub elektronicznej w języku angielskim.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje;
Kwarantanna po powrocie: tak - 14 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR po 8 dniach od powrotu do Polski.
Na Wyspy Zielonego Przylądka Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument powinien być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Wysp.
Od 2019 r. Republika Zielonego Przylądka zniosła obowiązek wizowy wobec obywateli UE, w tym także Polski. Osoby podróżujące do Republiki Zielonego Przylądka powinny zarejestrować się na specjalnej platformie: www.ease.gov.cv najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem podróży, podając wymagane dane z paszportu, planowany okres pobytu (od-do), nr lotu i miejsce pobytu. Wprowadzono jednocześnie obowiązkowy podatek lotniskowy (Airport Security Tax) w wysokości 3400 escudos (ok.31 Euro), który można opłacić online (do 5 dni przed lotem), przez pośrednika turystycznego lub na lotnisku po przylocie.

Z uwagi na możliwe nagłe zmiany przepisów wjazdowych i celnych, w sprawie aktualnych informacji na ten temat (również przepisów celnych) należy każdorazowo zwracać się do Ambasady Republiki Zielonego Przylądka.
Szczepienia nie są wymagane, natomiast od turystów podróżujących przez Senegal lub inny kraj afrykański jest wymagany wpis do międzynarodowej książeczki zdrowia, potwierdzający szczepienie przeciw żółtej febrze. W związku z ryzykiem zarażenia malarią zaleca się także szczepienie przeciw żółtaczce typu A i B, tężcowi oraz durowi brzusznemu.

Mimo iż służba zdrowia i panujące w szpitalach standardy higieniczne są na dużo wyższym poziomie niż w innych krajach afrykańskich, warto przed wyjazdem wykupić ubezpieczenie zdrowotne.