Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Zara

Kod oferty: WAK586946

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy + dostawka

prysznic, superior, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

prysznic, rodzinny, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

12.12.2020 Sobota

Wykwaterowanie

19.12.2020 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK586946Organizator: SnowTrex

Miasto

Bansko

Kraj

Bułgaria

Położenie

Przytulny, 4-gwiazdkowy Zara Hotel & Spa położony jest w spokojnej okolicy na obrzeżach miejscowości Bansko. Centrum miejscowości ze sklepami oddalone jest o ok. 900m. Należący do hotelu transfer zabierze Państwa wygodnie do oddalonego o ok. 800m terenu narciarskiego Bansko.

Wyposażenie

Do ogólnego wyposażenia hotelu przyjaznego rodzinom należy recepcja, Wi-Fi, winda, lobby, pokój do przechowywania bagażu, restauracja, bar, pomieszczenie do przechowywania sprzętu narciarskiego, a także należące do hotelu miejsca parkingowe (za opłatą). Strefa wellness wyposażona jest w basen z brodzikiem dla dzieci, jacuzzi, łaźnię parową, saunę, strefę relaksu, a także studio fitness. Korzystanie ze strefy wellness jest bezpłatne. Za opłatą mogą skorzystać Państwo ponadto skorzystać z hammam i masażyDla najmłodszych gości oferowany jest klub dla dzieci z animacjami (6 dni w tygodniu, wg. info na miejscu), pokój zabaw dla dzieci z bilardem i tenisem stołowym (za opłatą), a także mini-dyskoteka.

Wyżywienie

W cenie wyjazdu zawarto wyżywienie HB obejmujące śniadanie i kolację w formie bufetu. W Boże Narodzenie i Sylwestra serwowane jest specjalne menu.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z krytego basenuKorzystanie z sali fitnessPłaszcz kąpielowy do wypożyczenia (w pokoju)Shuttle hotelowy (wg informacji w hotelu)Klub dla dzieci (wg informacji w hotelu)Bilard (ograniczona dostępność)Tenis stołowy (ograniczona dostępność)Sejf (w pokoju)10% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej

Opcjonalnie płatne na miejscu

HammamMasażeKlapki kąpieloweSejf (w pokoju)Łóżeczko dziecięce (na zapytanie): 5,- BGN / dzieńMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność): 10,- BGN /dzień

Płatne na miejscu

Menu sylwestroweMenu bożonarodzeniowe

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dzieci do 6 lat nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, gdyż w towarzystwie rodzica posiadającego karnet, dzieci z tej grupy wiekowej otrzymają w kasie wyciągu bezpłatny karnet na taki sam czas, jak osoba dorosła. Wypożyczenie sprzętu dla dzieci należy opłacić na miejscu, a szczegółowe informacje otrzymają Państwo w kasie wyciągu. W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/wc, hb

Przytulne pokoje z podwójnym łóżkiem, TV, telefonem, sejfem (za opłatą) i czajnikiem elektrycznymłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówbalkonWi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc (superior), hb

Przytulne pokoje z podwójnym łóżkiem, dostawką, TV, telefonem, sejfem (za opłatą) i czajnikiem elektrycznymłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówbalkonWi-Fi

Pokój rodzinny prysznic/wc, hb

Pokój dzienny z podwójną rozkładaną kanapą, TV, telefonem, sejfem i czajnikiem elektrycznymoddzielna sypialnia z podwójnym łóżkiemłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówbalkonWi-Fi

Dojazd

Kolej: Bansko (w mieście)Przelot: Sofia (ok. 165km), Plovdiv (ok. 165km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski bansko

Maks. wysokość: 2560mMin. wysokość: 990mWys. miejscowość: 871mWyciągi łącznie: 16Orczyki: 6Krzesełka: 8Gondole: 2Trasy łącznie: 48kmTrasy zielone/niebieskie: 20kmTrasy czerwone: 24kmTrasy czarne: 4km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
7°C
Temperatura w nocy
1°C
Temperatura wody
9°C
Liczba godzin słonecznych
2

Przed podróżą

Paszporty

Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.

Wizy

W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że: od 1 czerwca Polacy oraz obywatele innych krajów UE wymienieni w rozporządzeniu Ministra Turystyki mogą wjeżdżać do Bułgarii w celach turystycznych. Nie podlegają oni także kwarantannie, chyba, że przylatują z następujących krajów: Belgia, Irlandia, Wielka Brytania, Włochy, Malta, Portugalia, Hiszpania i Szwecja (oraz z poza UE za wyjątkiem Serbii). Każda osoba przed wjazdem do Bułgarii otrzymuje deklarację w której podaje się swoje dane kontaktowe podczas pobytu w Bułgarii oraz deklaruje, że nie jest się osobą chorą.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00