Opinie o biurze 7islands

7islands

Ala

polecam to biuro, wszystko w porządku, nie mam nic do zarzucenia, rezydenci zawsze pomocni na Krecie, obsługa profesjonalna, jestem zadowolona

Wspaniałe mało znane biuro podróży ale jakże przyjazne dla wycieczkowicza.

D

Pobyt: Czerwiec 2016

Przyjechaliśmy do hotelu zjedliśmy obiad i wywieźli nas z hotelu do jakiegoś 1 gwiazdkowego skansenu ok 500m od naszego wykupionegi hotelu!!! Porażka. Rezydetnka nie miła nie pomogła nic! na pytanie dlaczego zostaliśmy wywiezieni z glownego hotelu odpowiedziala ze hotel sprzedal wiecej wycieczek niz ma miejsc. Stwierdziła ze nie zalatwi nam pokoju w hotelu bo jakby to wyglądało gdybyśmy zajeli miejsca Włochów po 50 roku zycia. Zaproponowala wycieczkę o wartości 50 euro smiech ! Musielismy chodzic na jedzenie i basem do głównego hotelu ok 500m w megq wielki upal!Nieustannie w recepcjji prosilismy aby nas zabrali z powrotem i znalezli dla nas pokoj. Tragedia i porazka nigdy więcej ! Stanowczo nie polecam !!!!!

Byliśmy na Krecie we wrześniu z 9-miesięcznym dzieckiem. Wszystko zgodnie z umową. Opieka rezydentów i zakwaterowanie zadowalające. Transfer z lotniska natychmiastowy. Basen przy hotelu, opcja all inclusive hula, cena rewelacyjna. Polecamy osobom, które są świadome, że za niską cenę nie oczekujemy luksusów. Jedzenie przepyszne, do wyboru, do koloru. Naszym zdaniem biuro dba o klientów. Na maile odnośnie detali szybka odpowiedź. Generalnie, polecamy i w przyszłości chętnie skorzystamy z oferty (oczywiście w inne miejsce ;)).

Marcin Ś

na początku z 8 dniowej wycieczki przedstawionej w ofercie została 6 dniowa. Podają atrakcyjne godziny wylotu i powrotu a rzeczywiście jest całkiem odwrotnie. Na przykład: wylot 03:55 wg umowy a rzeczywiście 19;30 (cały dzień stracony. Powrót 16;45 wg umowy a rzeczywiście 7:30 i kolejny dzień:-) Zero odpowiedzi na reklamacje, zero przeprosin, telefonicznie nie ma z kim porozmawiać- odsyłają do maila ale nikt nie odpisuje. (niektórzy powiedzą proszę czytać umowy, inni że doba wylotu i przylotu to 24 godziny manewru) ale niesmak pozostaje z wakacji życia. Teraz pozytywy: Hotel bardzo piękny, obsługa super, pokoje ok. Reszta imprezy zorganizowana w sposób bardzo dobry (dojazd z i na lotnisko rezydencji bardzo pomocni) Można powiedzieć, że w dobrej cenie musiał kryć się jakiś haczyk. Decyzja należy do was.

Jola

cała wycieczka odbyła się bez najmniejszych problemów. Tylo rezydentka była nie za bardzo miła.

Kamil Golda

Wszystko zgodnie z opisem. Przelot sprawny, rezydentka bardzo w porządku, przede wszystkim mobilna w razie problemów. Opis oferty zgodny z tym co zastaliśmy na miejscu

Justyna

Zastrzeżenia dotyczą jedynie rezydentki. Obecna była jedynie na lotnisku przy przylocie oraz na spotkaniu organizacyjnym, które zorganizowane zostało w godzinie najmniej odpowiedniej czyli obiadowej. W dalszej części nie było kontaktu z rezydentką, ponieważ nie było takiej potrzeby, W drodze powrotnej, w momencie, gdy tego samego dnia, o tej samej godzinie odbywały się równoległe odprawy do Polski i panował chaos, rezydentka w ogóle się nie pojawiła - mimo wcześniejszych zapewnień. Biuro podróży wywiązało się z umowy, wszystko było zgodne z ofertą.

Ewelina

Niestety nie polecam korzystać z usług tego biura, opis wycieczek, zarówno na temat hotelu czy atrakcji w danym miejscu, nie był zgodny z rzeczywistością. Natomiast rezydentka nie pomogła nam, w zapewnieniu nawet minimum standardu w hotelu, a co dopiero bajek jakie są zamieszczone na stronie. Lecieliśmy do Kos, a hotel Willa Andrews nie spełniał standardów jednej gwiazdki a co dopiero trzech, więc trzeba sporo zaniżać standard opisywany przez biuro.

Marlena

Rzadko dodaje się opinie gdy jest się zadowolonym wiec ją wystawię by może troszkę pomóc innym, którzy się obawiają tego biura :) Głównie dla tych, którzy jak my chcą pierwszy raz skorzystać z biura 7islands. Otóż mogę śmiało stwierdzić ze jestem zadowolona. Wybraliśmy się do Grecji na Krete do hotelu Castro. Otóż zadania biura czyli organizacja transferu z/do lotniska plus zakwaterowanie było ok. Na spotkaniu z rezydentem nie byliśmy ale dzwoniliśmy zapytać czy jak zwykle na dwa dni przed odlotem będzie informacja. Takowa była wiec biuro według mnie wywiązało się ze wszystkich zadań jakie miało do wykonania. W związku z czym moja opinia jest pozywtyna i polecam biuro.