Opinie o biurze 7islands

7islands

Marcin Ś

na początku z 8 dniowej wycieczki przedstawionej w ofercie została 6 dniowa. Podają atrakcyjne godziny wylotu i powrotu a rzeczywiście jest całkiem odwrotnie. Na przykład: wylot 03:55 wg umowy a rzeczywiście 19;30 (cały dzień stracony. Powrót 16;45 wg umowy a rzeczywiście 7:30 i kolejny dzień:-) Zero odpowiedzi na reklamacje, zero przeprosin, telefonicznie nie ma z kim porozmawiać- odsyłają do maila ale nikt nie odpisuje. (niektórzy powiedzą proszę czytać umowy, inni że doba wylotu i przylotu to 24 godziny manewru) ale niesmak pozostaje z wakacji życia. Teraz pozytywy: Hotel bardzo piękny, obsługa super, pokoje ok. Reszta imprezy zorganizowana w sposób bardzo dobry (dojazd z i na lotnisko rezydencji bardzo pomocni) Można powiedzieć, że w dobrej cenie musiał kryć się jakiś haczyk. Decyzja należy do was.

Jola

cała wycieczka odbyła się bez najmniejszych problemów. Tylo rezydentka była nie za bardzo miła.

Kamil Golda

Wszystko zgodnie z opisem. Przelot sprawny, rezydentka bardzo w porządku, przede wszystkim mobilna w razie problemów. Opis oferty zgodny z tym co zastaliśmy na miejscu

Justyna

Zastrzeżenia dotyczą jedynie rezydentki. Obecna była jedynie na lotnisku przy przylocie oraz na spotkaniu organizacyjnym, które zorganizowane zostało w godzinie najmniej odpowiedniej czyli obiadowej. W dalszej części nie było kontaktu z rezydentką, ponieważ nie było takiej potrzeby, W drodze powrotnej, w momencie, gdy tego samego dnia, o tej samej godzinie odbywały się równoległe odprawy do Polski i panował chaos, rezydentka w ogóle się nie pojawiła - mimo wcześniejszych zapewnień. Biuro podróży wywiązało się z umowy, wszystko było zgodne z ofertą.

Ewelina

Niestety nie polecam korzystać z usług tego biura, opis wycieczek, zarówno na temat hotelu czy atrakcji w danym miejscu, nie był zgodny z rzeczywistością. Natomiast rezydentka nie pomogła nam, w zapewnieniu nawet minimum standardu w hotelu, a co dopiero bajek jakie są zamieszczone na stronie. Lecieliśmy do Kos, a hotel Willa Andrews nie spełniał standardów jednej gwiazdki a co dopiero trzech, więc trzeba sporo zaniżać standard opisywany przez biuro.

Marlena

Rzadko dodaje się opinie gdy jest się zadowolonym wiec ją wystawię by może troszkę pomóc innym, którzy się obawiają tego biura :) Głównie dla tych, którzy jak my chcą pierwszy raz skorzystać z biura 7islands. Otóż mogę śmiało stwierdzić ze jestem zadowolona. Wybraliśmy się do Grecji na Krete do hotelu Castro. Otóż zadania biura czyli organizacja transferu z/do lotniska plus zakwaterowanie było ok. Na spotkaniu z rezydentem nie byliśmy ale dzwoniliśmy zapytać czy jak zwykle na dwa dni przed odlotem będzie informacja. Takowa była wiec biuro według mnie wywiązało się ze wszystkich zadań jakie miało do wykonania. W związku z czym moja opinia jest pozywtyna i polecam biuro.

Bozena i K

Nie polecam ,wyjezdzalem z innymi biurami kontakt z innymi byl caly czas rezydenci czuja sie jak bogowie nie szanuja klijentow pomimo ze to my placimy za ich uslugi,podczas powrotu opozniony lot z winy biura ktory nie dotarczył listy ttroje ludzi na lotnisku zostalo bez biletu po trzech godzinach 10 minutach odlecielismy ,zero zainteresowania rezydentow aby nas powiadomic co sie dzieje

Andrzej i Hania

Na początku pełny szacun dla Rezydentów Anety i Michała, którzy wykazali się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Kończąca się data ważności dowodu żony nie pozwoliła na odlot z Wrocławia na Kretę - 'Czar prysł' , wracamy nad ranem do domu, zmęczeni, sfrustrowani.....6;20 rano , telefon, dzwoni Rezydent Michał "Gdzie Państwo są, czekamy na Was w Hersonissos" , a my zrezygnowani w domu. Zaczęła się batalia o to abyśmy jednak urlop spędzili na Krecie. Motywacja i troska Michała zmobilizowała nas do tego stopnia, że o godzinie 9:00 już mieliśmy bilety na lot w ten sam dzień. Byli z nami w stałym kontakcie telefonicznym i smsowym. Dzięki ich staraniu szybko i szczęśliwie dotarliśmy do hotelu. Dziękujemy za wspólnie spędzony urlop.

Natalia

Niestety biuro podróży 7 Island nie pozostawiło po sobie dobrego wrażenia. Na wstępie biuro nie informuje klientów o dosyć istotnych kwestiach, takich jak grzyb w hotelu, słona woda spod prysznica czy bliskość dyskoteki (100 metrów od hotelu), myślę że gdyby uwzględnić dodatkowo te 3 rzeczy to większość osób zapewnie zrezygnowała by z zakupu tejże wycieczki nie wspominając już o wprowadzaniu klienta w błąd sugerując, że hotel posiada standard 3,5 gwiazdki a lokalnie ma 2. Organizacja lotów, transferów i zakwaterowania też pozostawia wiele do życzenia biorąc pod uwagę że do hotelu przyjeżdża się o godzinie 7 a zakwaterowanie jest od godziny 12 to samo z wylotem, dodatkowo opóźniony wylot o 1,5 h gdzie w międzyczasie 2 inne samoloty tej samej Lini leżące w to samo miejsce nie miały problemów z opóźnieniem a niezbyt przyjemnie siedzi się na lotnisku po północy. Zalety hotelu to zdecydowanie bliska odległość do plaży, jedzenie, estetyczna stołówka, recepcja oraz bar jeżeli komuś smakują lokalne trunki.

Patrycja

Polecam! Wszystko w porządku, opieka rezydentki od początku do końca, nie mam nic do zarzucenia.