Opinie o biurze Best Reisen

Best Reisen

HENRY

Pobyt: Wrzesień 2015

BEZ REWELACJI, ALE OGÓLNIE OK. NALEŻAŁO BY ZMIENIĆ REZYDENTA , PONIEWAŻ Z KOŃCEM WRZESNIA NA TOBLICY OGŁOSZEŃ W HOTELU INFORMACJE O WYJEŻDZIE Z 1-SZEJ DEKATY SIERPNIA TO DELIKATNA PRZESADA.

Dagmara

Pobyt: Wrzesień 2015

Dziwią mnie tak liczne negatywne opinie i cieszę się, iż mimo obaw zaryzykowaliśmy. Wycieczka na Rodos była w atrakcyjnej cenie. Oferta zgodna z opisem. Na lotnisku w Grecji czekało na nas dwóch polskich rezydentów. Każdy z uczestników otrzymał niezbędne informacje i kontakty. Podobnie było w powrotną stronę.

Pobyt: Czerwiec 2014

Polecam. Mieliśmy udane wakacje z tym biurem. Wszystko super zorganizowane.

Leszek

Pobyt: Wrzesień 2015

Czytając opinie o biurze przed wyjazdem do Bułgarii trochę się baliśmy, ale wszystko poszło tak, jak było zapowiedziane. Wylot, pobyt i powrót wg rozkładu. Samoloty bułgarskich lini charterowych ok, w powrotnym było nawet więcej miejsca na nogi (mniejsza ilość foteli). Mieszkaliśmy w bardzo fajnym hotelu Sirena blisko morza, z dobrymi śniadaniami. Bułgarski rezydent bardzo dobry, uprzejmy, zaangażowany w to co robi. My jak najbardziej możemy polecić to biuro podróży.

Pobyt: Wrzesień 2015

Stanowczo odradzam to biuro wszystkim którzy się zastanawiają nad kupnem wczasów !!!!!!! Totalna porażka, nigdy więcej wczasów z Best Reisen !!!!!!!!!!!! Rezydentka olewająca wszystko i wszystkich, pobyt skrócony o całą dobę, no jednym słowem KOSZMAR !!! I z Wakacji.pl również już nie skorzystam jako z pośrednika ponieważ usilnie przekonywano mnie o tym jakie to biuro nie jest świetne, i bardzo żałuję że nie przeczytałam opinii wcześniej, tylko po powrocie. Teraz już wiem dlaczego wczasy są o 100zł tańsze od osoby niż w innych biurach ... Proszę sobie wejść na opinie o tym biurze www.easygo.pl i wszystko jasne..

TOMEK

Pobyt: Czerwiec 2015

Katastrofa wakacyjna!!!!! Po przylocie okazało się, że sprzedano nam już sprzedane miejsca w hotelu. Przekwaterowali nas do hotelu o niby wyższym standardzie. Jeśli brak telewizora , robale i szczury to wyższy standard {5 GWIAZDEK} to chyba coś nie tak. Hotel w polu pomidorów. Po powrocie została napisana reklamacja. Odpowiedż:Nie widzą uchybień. Jeśli chcesz wydac kasę na wakacje organizowane przez firmę BEST REISEN, to lepiej jechac pod namioty. Przynajmniej będzie taniej.

megi

Pobyt: Lipiec 2015

Nigdy więcej nie skorzystam z usług biura best reissen. Pierwszy raz skorzystałam z oferty tego biura i bardzo żałuje!! Hotel nie był taki zły ale dopiero od drugiej doby, ponieważ po przylocie otrzymaliśmy pokój gorszy niż w slamsach....brudny, obskurny z widokiem na pustynie. Wiele podróżuje indywidualnie jak również z różnymi biurami i nigdy nie spotkało mnie takie rozczarowanie!!

Megi

Pobyt: Lipiec 2015

Biuro best reisen to wielkie nieporozumienie!! Pierwszy i ostatni mój wyjazd z tym biurem!! Wyjazd do Egiptu był opóźniony o 16 godzin, pokój w hotelu brudny,ponury, jednym słowem ochydny a powrót koszmarny....zamiast do stolicy do Poznania!! Bardzo żałuje, że przed wykupieniem wycieczki nie przeczytałam opinii chociażby na "tej stronie".

Julian

Pobyt: Lipiec 2015

Zakupiłem w lipcu 2015r tygodniowy pobyt z żoną w hotelu Sulan Beach.Oferowany hotel w katalogach przedstawiał się naprawdę bardzo atrakcyjnie-4*. W rzeczywistości okazało się że jest zaniedbany,brudny,nie miłym personelem,marnym jedzeniem. Faktyczne zasługuje na 2*, a pieniądze zapłaciłem jak za 4*.Rezydent odradzał zmianę hotelu na czysty gdyż należało dopłacić po 20 dol za dzień na jedną osobę.Zmarnowałem pieniądze, a przede wszystkim wyczekiwany wakacyjny wypoczynek.

laura

Pobyt: Sierpień 2015

Po tym jak dotarliśmy na miejsce do hotelu Medblue Kremasti okazało sie ze w hotelu, w który opłacimy pokój z dopłata za basen przy pokoju nie ma dla nas miejsca, zaproponowano nam pokój dla dwóch par, w którym mieliśmy zamieszkać ze swoimi znajomymi, lecz sypialnie ni były rozdzielone drzwiami a łazienka była cała przeszklona i wszyscy byśmy się na wzajem oglądami podczas kąpieli i nie tylko.. . Po 5h koczowania w recepcji zaproponowano nam przewiezienie do innego hotelu tej samej sieci Medblue Fanes i zapewniali ze będzie w standardzie za który zapłaciliśmy. Przewiezienie i czekanie na transport trwało kolejne 2h. Po dotarciu na miejsce czekaliśmy kolejne 2h i otrzymaliśmy pokoje na uboczu w sąsiedztwie pół pełnych winorośli bez basenu za który zapłaciliśmy.. Początkowo z rezydentką ciężko było sie skontaktować, w ogóle nie przyjechała na miejsce, kontakt jedynie telefoniczny, poradziła nam jechać do proponowanego hotelu hotelu, a na to że nie mamy opłaconych pokoi nie potrafiła nic poradzić. Poruszyliśmy ten temat na spotkaniu z rezydentką w hotelu po 3 dniach, w ramach zadośćuczynienia miła dla nas śmieszne propozycje typu późniejsze wymeldowanie z pokoju lub jednodniowa zabawa w mini parku wodnym DLA DZIECI ( my mamy po 25 lat). Po tym jak powiedzieliśmy naszej rezydentce że goście z innego biura przeniesieni z Kremasti do Fanes otrzymali darmowa wycieczkę lub możliwość wynajęcia auta za darmo z trudem załatwiła nam pół dniową darmową wycieczkę. Nie zostaliśmy poinformowani o możliwości skorzystania z restauracji a'la carte, dowiedzieliśmy sie od innych gości w ostatni dzień i ta atrakcja nas ominęła. Jeśli chodzi o wylot i organizację na lotnisku wszystko było bez zarzutu i o czasie.