Opinie o biurze Best Reisen

Best Reisen

koszmar a nie wypoczynek

Pobyt: Lipiec 2015

Beznadzieja syf i tyle.pierwszy i ostatni raz korzystalem z oferty best reisen.nigdy wiecej!!!!totalna porazka i nieporozumienie.hotel coral hills marsa alam 5gwiazdek hahah:-) z ktorych odpadlo chyba 4.5. Syf syf syf i jeszcze raz syf.pracownicy biura niekompetentni.jednym slowem.DNO

DOMINIK

Pobyt: Lipiec 2015

totalna porażka.przestrzegam wszystkich, którzy chcą podróżowac z best reisen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wielkie nieporozumienie!!!

Pobyt: Lipiec 2015

Nigdy więcej wyjazdu z tego biura!!!!!!!!!!!! Hotel całkiem okej ale biuro to ..........nawet nie chce pisać bo musiałabym użyć niecenzuralnego słownictwa! Jednym słowem biuro beznadzieja!

Niezadowolony

Pobyt: Lipiec 2015

Wyjazd z tego biura to jakaś porażka. Opóźniony lot o 15 godzin pokój w hotelu najgorszy z możliwych, dopiero po kilku godzinach nam go zmieniono!!! A najgorsze jest to, że zapewniano mnie w 100procentach że wylot będzie z WArszawy i powrót także a na kilkanaście godzin przed wylotem dowiadujemy się, że lądujemy w POZNANIU i busem wracamy do stolicy!!!!! Jeżeli ktoś chce zjeście sporo nerwów to niech korzysta z tego biura JA MOI ZNAJOMI MOJA RODZINA ........nigdy nigdy więcej. To jest najgorsze biuro z jakiego korzystałam......pierwszy i ostatni raz bo zaufałam Pani z centrum rezerwacji a nie przeczytałam opinii!!!!!

Patrycja

Pobyt: Czerwiec 2015

Po przylocie do Grecji szukaliśmy rezydenta biura podróży Best Reisen, niestety, nie znaleźliśmy. Po dość długich poszukiwaniach okazało się ze Best Reisen należy do biura Delta Net (jak i kilka innych biur podróży) i to ich powinniśmy szukać (no cóż, nikt wcześniej nie przekazał nam tej informacji). Po drugie, rezydent, a właściwie to rezydentka powitała nas w autokarze i pożegnała nas w autokarze. Zazwyczaj rezydenci pomagali przy zakwaterowaniu (nie wszyscy mówią po angielsku), ale tym razem było inaczej. W autokarze jechało kilka osób do kilku hoteli. Ja i mój partner zostaliśmy sami w autokarze z Grekiem. Jechaliśmy przez wąskie i ciemne uliczki kilkanaście minut, aż dotarliśmy do hotelu. Na miejscu oczywiście daliśmy rade, ale nie wiem, co by było gdybyśmy mówili tylko w ojczystym języku. Nie wiedzielibyśmy nawet o której godzinie jest śniadanie ;) po trzecie, rezydentka zjawiła się dnia kolejnego wieczorem, żeby opchnąć nam wycieczki zupełnie nie warte swojej ceny. Żadnych informacji o miejscowości, o tym gdzie można tanio wynająć samochód, jak się poruszać żeby było bezpiecznie. No cóż, jeden rezydent na całą okolicę i to jeszcze pracujący pod (jak się okazało) kilkoma biurami podróży, to zdecydowanie za mało. NIE POLECAM!!

WCZASOWICZE TUNEZJA

Pobyt: Czerwiec 2015

W CZERWCU BYLIŚMY W TUNEZJI BYŁO SUPER NA PEWNO TAM WRÓCIMY.MIELIŚMY REWELACYJNĄ REZYDENTKĘ PANIĄ MONIKĘ R. NIGDY NA ŻADNYCH WCZASACH NIE SPOTKAŁAM SIĘ Z TAKIM REZYDENTEM.MIŁA,UPRZEJMA,DOSTĘPNA 24 GODZ,NA DOBĘ,BARDZO UCZYNNA,ROBIŁA WSZYSTKO BYŚMY SIĘ CZULI TAM DOBRZE POMIMO TEJ STRZELANINY, BYŁA Z NAMI I DLA NAS ,WRACAJĄC DO DOMU W SAMOLOCIE BYŁY 2 GORĄCE TEMATY STRZELANINA I REWELACYJNA REZYDENTKA Z SOUSSE PANI MONIKA,GRATULUJEMY FIRMIE TAKIEJ PRACOWNICY I MAMY NADZIEJĘ,ŻE MIMO TEJ SYTUACJI W TUNEZJI PANI MONIKA NADAL BĘDZIE REZYDENTKĄ W BEST REISEN

Dominik

Pobyt: Lipiec 2015

Super kontakt. Po rezerwacji przez internet wszystko przebiegło sprawnie. Wg umowy odebrał nas rezydent na miejscu. Z obsługi jestem b. zadowolony. Mam zastrzeżenia co do oferowanej wycieczki pobytowej, bo jestem pewien, że nikt z tej firmy nie zweryfikował jakości hotelu.

halinka

Pobyt: Czerwiec 2015

Biuro przedstawia ofertę niezgodną z prawdą hotel brudny panie sprzątające poprawiają tylko narzutę na łóżku ręczniki niewymieniane przez dwa tygodnie jedzenie nieświeże mała ilość leżaków na plaży pani rezydent która miała się opiekować i udzielać informacji nie pojawiła się na lotnisku turyści biura w środku nocy w obcym kraju byli pozostawieni samym sobie a nikt w Polsce nie informował że rezydenta nie będzie i trzeba znać język angielski aby zrozumieć co mówi pan tureckiego pochodzenia .Zostały rozdane koperty z informacją kiedy pani rezydent się pojawi .Pojawiła się rezydentka następnego dnia zero informacji o miejscowości ,hotelu całkowity brak kompetencji ze strony rezydentki co negatywnie wpływa na ocenę biura nie polecam wyjazdu z tym biurem

Magdalena

Pobyt: Czerwiec 2015

Ogólnie nie polecam! Mają w niektórych ofertach "ultra all inclusive", które działa jak zwykłe all, w ten sposób chcą zachęcić klienta. Proszę na to uważać! Pani rezydent zależało tylko na wycieczkach fakultatywnych, które biuro organizowało, cena kosmiczna, można było taką wycieczkę kupić 3 razy taniej. Po zamachu w Tunezji biuro nie zorganizowało wcześniejszych powrotów dla chętnych.

Roman

Pobyt: Czerwiec 2015

Biuro zmieniło godzinę powrotu do kraju oraz lotnisko , o czym dowiedzieliśmy się jadąc już na lotnisko . Ponadto Pani rezydent zapewniała nas kilkakrotnie o śniadaniu przed wyjazdem o godz. 5.00. Okazało się , że stołówka była zamknięta , a Pan z recepcji nic nie wiedział. Jestem osobą chorą na cukrzycę (biorę insulinę i tabletki) dla mnie to był bardzo durzy problem. W wyniku zaistniałej sytuacji zamiast wylecieć do Warszawy wystartowaliśmy z godzinnym opóźnieniem do Gdańska a dopiero do Warszawy. Nasz lot powrotny trwał 6 godzin z międzylądowaniem w Gdańsku zamiast 2.45 min.