Opinie o biurze Best Reisen

• Sri Lanka Śniadania i obiadokolacje
  • Dominikana All Inclusive
Zobacz wszystkie oferty Best Reisen

Iwona

Oferta zgodna z opisem. Bardzo sprawny transfer do hotelu i na lotnisko. Rezydent w ciągłym kontakcie. Polecam.

Artur

O ile wszystko było przygotowane zgodnie z opisem t na pomoc rezydenta nie ma co liczyć jeśli chodzi o Bułgarię - Słoneczny Brzeg. Zero kontaktu, nawet będąc zainteresowanym wycieczkami dodatkowymi na miejscu nie można liczyć na pomoc. Dobrze, że zostaliśmy odebrani i odwiezieni na lotnisko. Chcesz coś zobaczyć na miejscu - licz na siebie...

Fantastyczne wakacje marzeń (podróż poślubna) spędzone we wspaniałym hotelu na Mauritiusie - dzięki biurze podróży Best Reisen. Bardzo kontaktowa i przyjemna obsługa - dzwoniliśmy już na samym początku, bo nasz samolot do Francji był opóźniony, a mieliśmy jedynie 1,5 godziny na przesiadkę. Pani na infolinii fachowo nas uspokoiła :) Jeśli chodzi o sam hotel (Radisson Blu Poste Lafayette) - w tej cenie na prawdę chyba nie znajdzie się NIC lepszego. Obsługa rezydentów (Mike'a i Juliena) też na najwyższym poziomie - bardzo dużo opowiadają o wyspie, oprowadzają też nie po "otrzaskanych" trasach, ale również po mniej uczęszczanych, zapewniając w trakcie całodniowych wycieczek lunch w lokalnych maurytyjskich restauracjach. Zaprowadzą również w miejsca, gdzie sprzedawcy nie zedrą z nas ostatnich pieniędzy za pamiątki i lokalne przysmaki :) Podsumowując, mogę z całego serca polecić biuro! P.S. Na kartce z numerem do Julien'a było coś nie tak, ale Julien oczekiwał na nas na lotnisku z kartką z nazwiskiem, więc obyło się bez problemów - chyba zmieniło się coś w maurytyjskich numerach telefonu, bo na wizytówce Julien'a końcówka numeru była taka sama, ale lekko zmieniony początek.

Pawel

Tragedia . Brak kontaktu z rezydentem (po rozmowę telefonicznej stwierdził Ze nie ma nawet moich danych i odsyłał do organizatora które odsyłało do rezydenta który odsyłał do organizatora w Polsce !!!Zreszta wakacje .pl tez odbijało piłeczkę . Jedyne co było istotne to wykupienie dodoatkowego ubezpiecznia i jak najszybsze opłacenie wycieczki .Brał transferu z lotniska do hotelu po wyładowaniu w nocy (22 godziny w podróży z małym dzieckiem ). Brak transferu powrotnego ! Jednym słowem TRAGEDIA -odradzam każdemu zakup przez wakacje .pl lepiej bezpośrednio do organizatora . Dla nich liczy się tylko wpłata a potem zostawiają samego sobie turystę . Jeszcze mam dzwonić ze swojego prywatnego telefonu będąc na dominikanke żeby sobie zorganizować transfer powrotny .

gosiek

W marcu wróciliśmy z wycieczki do Dubaju z biurem podrozy Best Raisen. Wycieczka super, jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z hotelu jak i z rezydenta na miejscu - Mohameda. Byliśmy w hotelu Rose Rayhaan By Rotana w terminie 28.03-02.04. Był to wyjazd rodzinny, byliśmy w 5 osób. Podczas pobytu wykupiliśmy wycieczkę na safari. Przyjechały po nas dwa samochody, jednym pojechaliśmy my (rodzina 3 osobowa) drugim Rodzice (dwie osoby). Nasz kierowca zabrał nas z hotelu a następnie podjechaliśmy pod drugi hotel gdzie 40 minut siedzieliśmy w samochodzie i czekaliśmy na kolejnych uczestników wycieczki (bez żadnej informacji ze będzie to tyle trwało). Następnie przemieściliśmy sie na pustynie do docelowego miejsca, gdzie poinformowano nas, ze mamy zupełnie oddzielne miejsca podczas kolacji. Po interwencji udało się, że siedzieliśmy razem. Po zakończeniu całej imprezy udaliśmy się na parking w poszukiwaniu naszego kierowcy. Po dość długim oczekiwaniu podjechał ale niestety nie zabrał nas tylko do samochodu wsiadła jakaś domniemam arabska rodzina a kierowca kazał nam dalej czekać. Po jakiś 15 minutach podjechał i zabrał nas (jako ostatnich uczestników imprezy, moi Rodzice jechali innym samochodem, i w ich przypadku to kierowca ich sam znalazł) W samochodzie jak wysiadaliśmy na pustyni mój syn zostawił torbę ze swoimi ubraniami, które zabrał ze sobą na wszelki wypadek gdyby było zimno (tak nam zalecał rezydent), po powrocie okazało się, że torby nie ma. Po zadaniu pytania gdzie jest torba, kierowca stwierdził,że żadnej torby nie było. Natychmiast poinformowałam o tym naszego rezydenta, który próbował wyjaśnić tą sprawę, niestety bez efektów. W rezultacie moje dziecko wróciło do Polski w krótkich spodenkach przy temperaturze 7 stopni i skończyło się to choroba. Niby drobiazg, ale de facto zostaliśmy okradzeni w tak bezpiecznym kraju i pomimo zgłoszenia tego faktu totalnie zignorowani. Tak samo zostaliśmy zignorowani przez Best Raisen, po moich kilku kolejnych @ przesłali mi informacje, ze niestety torba się nie znalazła i jest im przykro. Wycieczka była organizowana przez ich rezydenta, moim zdaniem powinni się poczuć. Jak jest wszystko dobrze to każde biuro jest super, ale jak tylko się cos dzieje to maja gdzieś.

Aneta

biuro i opsługa jest ok wszystko poszlo sprawnie i szybko.

Iwona

Nie mam nic dobrego do powiedzenia. Zamiast doleciec w sobote kolo 13,dotarlismy w niedziele o 21.30. Z lotniska cofano nas 3 razy. Finalny lot zamiast 4 godzin trwal 8 (dzieki miedzyladowaniu w katowicach). Na lotnisku chaos informacyjny. Bedziemy sie odwolywac ,bo cala ta wycieczka to byl zart a nie wypoczynek.

Pobyt: Kwiecień 2019

Biuro godne polecenia. Wycieczka zgodna z opisem.Rezydent w hotelu dobrze mówił po polsku. Na lotnisku również czekała na nas osoba dobrze mówiąca w naszym języku.

Joanna Mikulska

Pobyt: Marzec 2019

Biuro w porządku, ale portal wakacje.pl niezbyt dobrze współpracowało z tym biurem. Karty pokładowe wysłane zostały w dniu wylotu, a nie jak było w umówię 2 dni przed i na podatek nie było dodanego bagażu rejestrowanego, za który zapłaciłam i musiałam wykupić go jeszcze raz. Zwrot kosztów wykupienia przeze mnie ponownego bagażu do dziś dnia nie został dokonany, mimo złożonej mojej reklamacji. Wakacje uznało moja reklamacje za niezasadna a przecież to wina biura że nie dopatrzyli tego. Teraz czekam na odpowiedz w sprawie reklamacji od biura Best Reisen.

Zuzanna Pajak

Pobyt: Marzec 2019

Dziękujemy za dobrą opiekę i cudowne wakacje polecamy wakacje z Best Reisen