Opinie o biurze Best Reisen

Best Reisen

Aga

Jeżeli chodzi o Panią rezydent w Bułgari Słoneczny Brzeg jestem bardzo niezadowolona. Po przylocie do Burgas musieliśmy jej szukasz na lotnisku brak jakiej kolwiek tabliczki Best Reisen trwało to chwilę zanin ktos z naszej grupy ja znalazł. Oczywiście mieliśmy przygodę bo syn zostawił telefon w samolocie po zapytaniu czy jest szansa na odzyskanie Pani od razu powiedziała że Nie nawet nie chciała pomóc nie zrobiła nic. Na szczęście w drodze już powrotnej mąż poszedł z synem do informacji wytłumaczył co i jak i udało się odzyskać bez problemu telefon. Jednym słowem Pani rezydencja nawet nie zaproponowała abyśmy się udali do informacji zapytać. Nie polecam !!!!

Niezadowolona

Właśnie wracamy z wycieczki do Dubaju. Samo miasto cudowne ale niestety całkowity brak organizacji. Jedyny plus za kontakt z rezydentem. Dokumenty podróży miały być wysłane dwa dni przed odlotem - niestety ich nie było. Dostaliśmy je dopiero dzień przed wylotem około godziny 16. Taka sama sytuacja z biletami powrotnymi dostaliśmy je w dniu wyjazdu o godzinie 16.20 gdzie o godzinie 17 przyjezdzał po nas bus na lotnisko. Nie polecam. Szkoda nerwów na to biuro.

turysta z Warszawy

Profesjonalna opieka biura. Rezydent odebrał nas z lotniska, uczestniczył przy meldowaniu w hotelu. Następnego dnia spotkał się z nami aby porozmawiać z nami o zwyczajach, podpowiedzieć kilka rzecz i oczywiście sprzedać wycieczki. O dziwo cena wycieczek niższa niż u "lokalnych" sprzedawców. Dostaliśmy do rezydenta kontakt telefoniczny i mailowy z którego bez problemu czasem korzystaliśmy. Hotel zgodny z ofertą,7 dni od niedzieli do niedzieli - godziny wylot 8.30 z Warszawy w niedzielę, wylot z Hurgady 4 rano w niedzielę. Jesteśmy super zadowoleni

ROMAN

Biuro ok.Drugi nasz wyjazd z tym biurem do Egiptu. Polecam. Tym razem z żoną byliśmy w Sharm El Sheik hotel Grant Oasis.Wszystko ok . Rezydent GRZEGORZ super polecam egipcjanin bardzo dobrze mówi po polsku. Bardzo pomocny polecam citi tours wycieczka do Jerozolimy Grzegorz wszystko załatwia. Lącznie z prowiantem na wycieczki.

Bożena

Pozytywna ocena, biuro rzetelne polecam usługi oferowane przez Best Reisen Biuro podróży

Kamila

To biuro ma gdzieś swoich klientów. Rezydent na miejscu naciąga na drogie wycieczki i mówi, że najtaniej, spotkanie specjalnie jest zaraz po przylocie. Wszystko jest robione tak, aby ludzie nie mieli czasu zapoznać sie z cenami na rynku.

Z77

Brak własnego stanowiska na lotnisku Rezydentka spóźniła się na lotnisko 30 min , żeby nas odebrać , później czekaliśmy jeszcze 20 min na busa

Dorota Sekula

Nigdy w zyciu nie pojade z przez to biuro podrozy! Brak zainteresowana klientami! Po zaplaceniu kwoty brak zainteresowana. Czas oczekiwania na jakiekolwiek informacje wiecej niz 24 h ! Brak informacji. Biuro nie informuje o calkowitym czasie podrozy !!!! Cos okropnego!!!

Wszystko zgodne z opisem oferty do niczego nie można się przyczepić polecam w 100 procentach.Bardzo dobra organizacja wycieczki wszystko przejzyscie

Iwona

Oferta zgodna z opisem. Bardzo sprawny transfer do hotelu i na lotnisko. Rezydent w ciągłym kontakcie. Polecam.