Opinie o biurze Coral Travel / Wezyr

Coral Travel / Wezyr

Iwona Gospodarczyk

Co do samej oferty, hotelu, ceny, jakości nie mam zastrzeżeń, bardzo miło wspominam wakacje z Wezyrem, wszystko odbyło się zgodnie z planem , żadnych opóźnień. Natomiast jedna z rezydentek sprawiała wrażenie jakby wykonywała swoją pracę za karę. Kiss dla Mateuszka

Jolanta

Helllo. Z oferty Wezyra korzystałam juz kilka razy. Na Turcji znaja sie bardzo dobrze. Maja bardzo duza oferte i dobrze dobrane hotele. Oczywiscie nalezy wybierac z tych 4 i 5 gwiazdkowych, nie odwazylam sie leciec do hotelu o nizszym standardzie. Jedna uwaga, rzecz do ktorej moge sie przyczepic to rezydenci na miejscu. Zalezy jak sie trafi. Raz sa to wspaniale osoby, ktore moga tylko uatrakcyjnic pobyt i naprawde pomoc w razie potrzeby, ale zdarzylo sie tez ze byly to takie osoby bez wyrazu, ze az krew zalewa. Tak wiec prosba do Wezyra aby bardziej starannie dobierali rezydentow a cala reszta bedzie w porzadku. Pozdrowienia, Jola

gosia o.

beznadziejna organizacja,menager p.Małgorzata która rezyduje w Alanii niekompetentna,nierzetelna,rzucająca słowa na wiatr!!!!!

Bogdan Lindert

Marta SS

Wycieczka, jaką kupiłam odbiegała od oferty

Marek

Wezyr to beznadziejne biuro. Właściciel biura bez odrobiny honoru. Uzasadnienie w opiniach przy Xanthe Resort.

Przemysław Gabrych

katarzyna białas

Nawet osoby, które wybierają się pierwszy raz za granicę nie będą miały kłopotów- rezydenci na pewno pomogą

Mateusz Kazieczko

Byłem w drugiej połowie czerwca z biurem Wezyr. Korzystam już kolejny raz z oferty tego biura i jestem pod wielkim, pozytywnym wrażeniem jakości obsługi. Oferta jest duża, hotele w większości przypadków starannie dobrane, w ofercie znalazłem zarówno ekskluzywne hotele, jak również tanie bardzo przystępne cenowo. Opieka rezydentów bardzo sprawna, bez uwag. Transfer z lotniska i do lotniska bez najmniejszych przygód. Przelot z Gdańska liniami Freebird bardzo miły i sprawny, podczas podróży całkiem dobry posiłek. Nawet głęboko szukając w pamięci nie znalazłem żadnym nieprzyjemnych zdarzeń. Naprawdę profesjonalne biuro, polecam, zwłaszcza jeżeli chodzi o wyjazdy do Turcji. Pozdrawiam