6,0 / 10

Opinie o biurze Coral Travel / Wezyr

Coral Travel / Wezyr

Ocena na podstawie 1836 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,6
  Ocena
  Organizatora

 • 5,5
  Ocena
  rezydentów

 • 6,2
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,1
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 10 / 10

  Ela

  Pobyt: Listopad 2019

  Z biura CORAL TRAVEL korzystamy po raz drugi i jesteśmy b.zadowoleni. Z przedstawicielami biura podróży można wszystko telefonicznie i meilowo uzgodnić b.sprawnie i miło.

  Opinia dodana:
 • 4,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Jolanta Trawicka

  Pobyt: Listopad 2019

  Wróciłam 13.11.2019r. z Turcji , jestem bardzo zaskoczona brakiem profesjonalizmu i oszukaniem nas , wylot był wcześniej aż o 12 godzin, bez wcześniejszej informacji, co najmniej 2 posiłki nie zrealizowane , miałam uzgodniony masaż i nie zdążyłam odwołać, wzywałam nowy kurs taxi z lotniska, wiele planów nie zrealizowałam. Biuro nie poczuwa się do informacji ani przeprosin, cały samolot powrotny wczasowiczów do Gdańska był zbulwersowany takim tokiem sprawy. Proszę o odszkodowanie. Proszę o zajęcie w tej sprawie stanowiska.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Agnieszka

  Pobyt: Listopad 2019

  W październiku byłam w Antalya w Hotelu Royal Seginus z ty m biurem.Od samego wyjscia na lotnisku obsługa biura błyskawiczna i profesjonalna.Wprowadzenie do hotelu ,sprawdzenie czy wszystko oki.Spotkanie z rezydentem ,którym była przesympatyczna pani Ania (która serdecznie pozdrawiam) bez zarzutu,bardzo pomocna dziewczyna.Na pewno skorzystam z usług tego biura.

  Opinia dodana:
 • 1,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Agnieszka

  Pobyt: Listopad 2019

  Pierwszy i ostatni raz skorzystałam z oferty biura podróży Coral Travel. Kompletny brak profesjonalizmu czy poprostu ludzkiej uprzejmości. Brak informacji, wsparci, brak rezydenta - nie pojawił się na umówionym spotkaniu, nie był dostępny pod podanym numerem telefonu.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Jackie

  Pobyt: Październik 2019

  Jestem mega zadowolona z wyjazdu do Antalya Turcją hotel Royal Seginus z biurem Coral Travel ! Suuuuuper hotel, suuuuuper rezydentka pani Ania, organizacja na lotnisku błyskawiczna. Polecam wszystkim to biuro ! 10 punktów to za mało piątka z plusem tak po szkolnemu ????

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Dorota

  Pobyt: Październik 2019

  Podróżuję z tym biurem już po raz kolejny, głównie do Turcji i raczej nigdy się nie zawiodłam. Ostatnia moja podróż to 18-30.10 do Side i cały czas miłe zaskoczenie: cudowna rezydentka Pani Natalia oraz pozostała ekipa Corala która towarzyszyła nam na wycieczkach , wszyscy z bardzo bogatą wiedzą na temat regionu Turcji i fantastyczne ,,sprzedanie" gościom tej wiedzy, tak żeby nikt się nie nudził.Myślę, że ktoś kto waha się czy pojechać pierwszy raz, posiada blokadę językową tutaj z tą ,,naszą" ekipą poradził by sobie ze wszystkim na pewno można było czuć się zaopiekowanym. Całość imprezy dopięta była na wysokim poziomie.Gratuluję wspaniałej ekipy, a Państwu życzę tak zaangażowanych rezydentów. Pozdrawiam

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Joanna

  Pobyt: Październik 2019

  terminowo, bardzo sprawnie i bez najmniejszych zastrzeżeń. Same plusy, polecam

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Elżbieta Skanderowicz

  Pobyt: Październik 2019

  W dniach od 18-30 X przebywałam w Turcji z Coralem, niezapomniany wypoczynek, organizator spisał się wzorowo,począwszy od rezydentki Natalii, po przewodniczki: Natalię, Kasię ,Elę, Irmę. Wszystkie Panie odznaczały się wysoką kulturą, profesjonalizmem i ogromną wiedzą. Zawsze życzliwe i chętne do pomocy. Turcja wspaniała, Hotel Oz Side Premium również na najwyższym poziomie. Bardzo polecam wszystkim. Na pewno wybiorę się z Coralem jeszcze nie raz. Dziękuję bardzo za wspaniałe doznania. Gorąco polecam!!!!!!

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Edyta

  Pobyt: Październik 2019

  Wszystko w jak najlepszym porządku . Miła, profesjonalna obsługa. Świetny kontakt z rezydentem. Polecam

  Opinia dodana:
 • 1,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  IWONA KOŁECKA

  Pobyt: Październik 2019

  Korzystałam wcześniej z ofert tego biura i raczej nie miałam większych zastrzeżeń. Niestety oferta przedstawiająca Hotel Bodrum Bay jest mocno przekłamana i rzeczywistość nie ma nic wspólnego z pięknym opisem na stronie. Rezydenci poinformowali nas-turystów, że z tym hotelem jest zawsze problem i goście ZAWSZE są niezadowoleni. Dziwię się, że współpraca jest kontynuowana pomimo tak licznych negatywnych opinii. Brak żarówek, brak ciepłej wody, karaluchy, ogólny smród i brud to tylko nieliczne negatywy. Najgorsze, że ludzie dostają zakwaterowanie zupełnie nie zgodne z tym co rezerwowali. Dopłacałam za pokój o wyższym standardzie a dostałam bungalow, o czym nie ma mowy ani informacji w ofercie. Trzy-osobowa rodzina, dostała pokój z dwoma łóżkami! Obsługa hotelowa na wszystkie zarzuty ze strony turystów odpowiadała, że to wina biura podróży. Będę pisać reklamację oraz żądać zwrotu części poniesionych kosztów.

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią