Opinie o biurze Delta Travel

Delta Travel

Polecam podróż autokarem pod opieką pilota Michała wszystko b dobrze zorganizowane podróż bezpieczna hotel wspaniały opieka rezydenta na wysokim poziomie pozdrawiam i mam nadzieję na kolejny wyjazd z tym biurem ????

TiOB

Po raz drugi i OSTATNI z Delta Travel. W tym roku (w 2017 tragiczna) bardzo dobra opieka Rezydentki- dzięki niej nie czuliśmy się oszukani, bo wycieczki fakultatywne proponowane przez biuro są o 1005 droższe niż kupowane lokalnie! Warto korzystać z lokalnych sprzedawców tych usług. Niestety najmniej przyjemna podróż powrotna- wybiórcze traktowanie pasażerów- uznaniowe rozdawanie wolnych miejsc w autobusie wybranym pasażerom (6 foteli na 3 osobową rodzinę z dzieckiem) a pozostali pasażerowie ściśnięci, bez możliwości rozłożenia foteli. Bardzo słaba opieka Pilotki- która nadużywa swojej roli- wchodzenie bez kolejki na postojach... Nie polecam i więcej nie skorzystam. w porównaniu z konkurencją- porażka.

K. O. B.

Na wyjazd z Delta Travel zdecydowaliśmy się powtórnie. W to samo miejsce. Hotel zgodny z opisem- ocenę wystawiam osobno na stronie Hotelu. Opieka Rezydenta w tym roku BARDZO DOBRA- w ubiegłym FATALNA! Niestety wycieczki fakultatywne proponowane przez Operatora Delta- Travel DUŻO droższe niż u lokalnych sprzedawców tych usług! Tylko dzięki interwencji naszej Rezydentki nie czuliśmy się oszukani! Warto korzystać z lokalnych biur. Podróż- niestety bardzo ŹLE oceniona. Autokary komfortowe, ale niemiłe wrażenie, że są pasażerowie uprzywilejowani, którzy mogą korzystać z podwójnych miejsc (6 foteli na 3 osoby: rodzice + MAŁE dziecko!!!) podczas gdy siedzące za sobą dorosłe osoby nie są w stanie rozłożyć foteli... NIE POLECAM! porównując z konkurencją- zdecydowanie niekorzystnie! Nasz drugi i już ostatni wyjazd z Deltą.

gg

Pobyt: Czerwiec 2016

byłam z biurem delta travel w bułgarii - hotel exotica - Czajka (dzielnica złotych piasków) . Wszystko w porządku tylko Pani Rezydentka mało "ludzka" ............ bywa. okolica trochę dziadoska ale to nie emiraty tylko Bułgaria , czyli tu urwane kawałek chodnika tu niedobudowany krawężnik i takie tam ... ale WODA I Słońce - wystarczy :)) byłam tam już 5 razy... i zawsze jest ciepło :P

Alina

W czerwcu byliśmy z mężem z Deltą Travel na wyspie Hvar w hotelu Senses Resort. Podróż wygodnym autokarem i później na wyspę promem dobrze zorganizowana. Hotel bardzo ładny, położony wśród zieleni blisko morza. Całkowicie odnowiony, czyste, ładnie urządzone pokoje, dobrze wyposażona nowoczesna łazienka. Posiłki smaczne, duży wybór w dużych ilościach, szwedzki stół. Byliśmy bardzo zadowoleni z wakacji z Deltą Travel w tym hotelu. Polecamy i dajemy wysoką ocenę za organizację tego wypoczynku.

Monika Ślązak

Witam! Dziękuję za wspaniałą wycieczkę do Chorwacji w dniach 10.09 - 18.09. 2017 na Wyspę Hvar. Transport autokarem i promem był bardzo fajny i dobrze zorganizowany. Pobyt w Jelsie w hotelu Hvar był przecudny, jedzenie bardzo dobre, warunki super extra. Wspaniałe miasteczko i widoki. Opieka p. Pilotki wspaniała. Opieka rezydenta - p. Romana była również wspaniała: organizacja całego pobytu, opieka, zaangażowanie w organizację wycieczek ( w tym wiedza na temat wyspy i całej Chorwacji) - SUPER!!!!!! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ! Oferta przerosła moje oczekiwania :)

Iwona

Nie polecam!!!!! Beznadziej biuro i podejście do klienta, autokary którymi podróżuje się nie sa dostowane na tak dalekie trasy w jakie są wysyłane, toaleta w autokarze ze Splitu na Chorwacji do Polski byla nie czynna i wydobywa się z niej brzydki zapach! A przerwy podczas podróży praktycznie żadne!! Wszystko jest robione jak najtańszym kosztem. Kierowcy i pilotka bez szacunku dla klientów krzyczeli i byli bezczelni w stosunku do pasażerów! Samo biuro na reklamacje i skragi nie tylko moje ale również innych pasażerów nie odpowiada ewentualnie nie ma odpowiedzialnych. 90% osób z naszej wycieczki bylo niezadowlone. Sama organizacja pozostawia duzo do życzenia. Długie czekanie na pokoje przy przyjedzie około 5 godzin i opoznienia przy wyjeździe gdzie caly dzien bylismy pozostawieni na walizkach a samo all inclusive w hotelu all inclusive nie było!! Ale dużo by tu opisywać. Ogolnie nie polecam i nigdy więcej nie skorzystam z usług Delta Travel z Krakowa.

Artur

Wyjazd do Czarnogóry Villa Ama. Oferta obiektu jest z pelnym wyzywieniem a nie all inclusive light jak zapewnia biuro. Nie zgadza sie odleglosc do plazy bo jest min. 1500 metrow a nie jak podaje biuro 700m. To samo do centrum miasta Ulcinji jest 4000 metrow a nie 1500m. Miasto i plaże sa brudne. Takiego smietnika nigdzie nie widzialem. Pootwowrane studzienki na chodnikach a kierowcy nie zwracaja uwagi na pieszych choc to juz nie wina biura. Sama Villa Ama Jest przyjemna i jedzenie bardzo smaczne. Szkoda ze to miasto jest takie brudne a piasek na plaży jest dziwnym pyłem ktory wchodzi w odzież. Najblizszy punkt plazy od obiektu stanowi ujscie brudnej rzeki wiec zeby plazowac w wmiare czystej wodzie trzeba isc ok. min. 4 km. Rezydentka beszcxelnie odpowiada na zarzuty niezgodnosci opisu na stronie Delta travel. Nie polecam

Loczek

Pobyt: Czerwiec 2016

Bylem z tym biurem w Bulgarihotel Detelina sama droga byla ok tylko jedna zecz jest do poprawy przyjaz o 6 rano i czekanie 6 godzin na pokoj. Teraz najlepsze REZYDENTKA na wejsciu ludzi traktuje jak zlodziei idiotow i tak w ogole po co oni przyjechali. Dziwie sie wlascicielm biura ze zatrudniaja taka osobe

Pobyt: Czerwiec 2016

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, wybór oferty całkowicie zgodny z opisem. Rezydenci bardzo mili, zatroskani, uprzejmi. Polecam wszystkim aby skorzystali z ofert biura Delta Teavel, w bardzo przystępnych cenach.