Opinie o biurze Easy Travel

Easy Travel

Aleksandra

Nie polecam tego biura podróży! Kontakt z klientem ze strony biura jest zerowy! Nie odpisują na maile, wiadomości na Facebooku są odczytywane, ale również nikt nie odpisuje. Telefon podany na stronie biura jest nieaktualny. Zależało mi, żeby zaistniały w moim przypadku problem został rozwiązany najszybciej jak to możliwe dlatego osobiście pojechałam do biura w Warszawie. Byłam oczywiście w godzinach otwarcia, ale nikogo nie zastałam, czekając pod budynkiem niemalże godzinę! Skandaliczne i niepoważne podejście, zero profesjonalizmu! Nie polecam nikomu, teraz będę kupować wycieczki tylko ze sprawdzonych biur podróży. Cena atrakcyjna, jednak jakość obsługi klienta przez biuro okropna. Na wakacje.pl można znaleźć tyle dobrych ofert, ale Easy Travel nie polecam

Przemek

NIE POLECAM! Biuro podróży Easy Travel podało nam błędną informację dotyczącą naszego powrotu do domu i zwaliło winę na rezydenta. Odlot samolotu z Greckiej wyspy Kos miał odbyć się w godzinach popołudniowych z początkowymi założeniami (podczas rezerwacji wycieczki). Na dzień przed odlotem rezydent poinformował nas, że odlot jest o 1 w nocy następnego dnia. Po przyjeździe na lotnisko okazało się że nas lot nie istnieje. Samolot odleciał zgodnie z początkowymi założeniami i był ostatnim, który w tym sezonie odleciał do Katowic. Zostaliśmy sami na lotnisku (rezydent nie był obecny przy odjeździe tak jak to ma miejsce w normalnych biurach podróży) a rezydentka łaskawie zjawiła się po 2 godzinach z inną grupą ( z innego biura podróży chyba ogarniała tam kilka biur). Właściciel biura Easy Travel nie odbierał telefonu a rezydentka rozkładała ręce. Po ponad 3 godzinach właściciel zarezerwował nam lot do Warszawy, który wylatywał z kos dopiero nad ranem. Koczowaliśmy na lotnisku przez ponad 6 godzin. W związku z zaistniałą sytuacją nasza podróż trwała prawie 20 godzin zamiast 3 godzin. Telefon alarmowy podany na stronie biura jest tylko alarmowym z nazwy. Właściciel/ biuro Easy Travel dało nam do zrozumienia, że powinniśmy być im wdzięczni za to, że w ogóle wróciliśmy do Polski. Stres i nerwy podczas powrotu zniszczyły początkowe pozytywne doznania.

Przemek

Piotr Dzidowski

Wyjazd zorganizowany profesjonalnie,podróż,obsługa super-polecam!

Biuro,organizacja to wszystko było ok. Największy problem to rezydentka, Nie chętna do pomocy umywajaca ręce od wszystkiego prawie co związane z obsługą klienta

Radek

Jak najbardziej polecam to biuro podróży. Wycieczka odbyła się bez problemów.

Niestety jestem zmuszona wystawić bardzo słabą ocenę. Zapłaciłam za pobyt w 4* hotelu z widokiem na morze a w rzeczywistości otrzymałam pokój w budynku obok hotelu. Po przyjeździe zgłosiłam reklamację z tytułu złego zakwaterowania z prośbą o częściowy zwrot kosztów - reklamacja została odrzucona. Easy Travel bardzo źle traktuje swoich klientów, na pewno nie skorzystam już z usług tego biura..

Oferowany hotel niezgodny z opisem. Cena nieadekwatna do jakości. Odrzucenie reklamacji z prośbą o częściowy zwrot kosztów z tytułu niezgodności z opisem. Biuro podróży oceniam na 1

Agata i Bernard

Nasz wyjazd odbył się we wrześniu 2017, Kreta, Agia Marina, hotel Eleftheria. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, jak i z biura Easy Travel. Szczególne podziękowania dla rezydenta pana Andrzeja Mamcarza,bardzo sympatyczny i pomocny, obecny od powitania na lotnisku, jak i na odprawie bagażowej. Pomimo drobnych nieporozumień na lotnisku (nie było nas na liście pasażerów) Pan Andrzej wszystkiego dopilnował i czekał az do odprawienia ostatniej osoby (w przeciwieństwie do rezydentów z innych biur podróży..) BARDZO POLECAMY!

Ela z rodziną

Ogromnym plusem pobytu w Zante Blue Anex (Zakyntos) był basen przeznaczony tylko dla nas. Brak tłumów jak w basenach przy hotelu. Pokoje rzeczywiście odnowione, sprzątanie na życzenie. Łazienki nie były rewelacyjne ale też nie najgorsze. Ciepla woda byla a to najwazniejsze. Oczywiście można narzekać na jedzenie, że monotonne ale każdy znajdzie coś dla siebie! Pani rezydent bardzo o nas dbała, interesowała się naszymi potrzebami i reagowala na nie w miarę możliwości. Polecam gorąco wycieczkę statkiem dookola wyspy. Długa, męcząca ale widoki przepiekne!Gorące podziękowania dla rezydentki Pani Eweliny. Dziękujemy!!!!