8,3 / 10

Opinie o biurze Easy Travel

Easy Travel

Ocena na podstawie 177 opinii

Szczegółowe oceny
 • 8,1
  Ocena
  Organizatora

 • 8,2
  Ocena
  rezydentów

 • 8,4
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 8,7
  Zgodność oferty
  z opisem

Opinie

 
 • 4,5 / 10

  Aleksandra

  Pobyt: Sierpień 2018

  Nie polecam tego biura podróży! Kontakt z klientem ze strony biura jest zerowy! Nie odpisują na maile, wiadomości na Facebooku są odczytywane, ale również nikt nie odpisuje. Telefon podany na stronie biura jest nieaktualny. Zależało mi, żeby zaistniały w moim przypadku problem został rozwiązany najszybciej jak to możliwe dlatego osobiście pojechałam do biura w Warszawie. Byłam oczywiście w godzinach otwarcia, ale nikogo nie zastałam, czekając pod budynkiem niemalże godzinę! Skandaliczne i niepoważne podejście, zero profesjonalizmu! Nie polecam nikomu, teraz będę kupować wycieczki tylko ze sprawdzonych biur podróży. Cena atrakcyjna, jednak jakość obsługi klienta przez biuro okropna. Na wakacje.pl można znaleźć tyle dobrych ofert, ale Easy Travel nie polecam

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Przemek

  Pobyt: Wrzesień 2018

  NIE POLECAM! Biuro podróży Easy Travel podało nam błędną informację dotyczącą naszego powrotu do domu i zwaliło winę na rezydenta. Odlot samolotu z Greckiej wyspy Kos miał odbyć się w godzinach popołudniowych z początkowymi założeniami (podczas rezerwacji wycieczki). Na dzień przed odlotem rezydent poinformował nas, że odlot jest o 1 w nocy następnego dnia. Po przyjeździe na lotnisko okazało się że nas lot nie istnieje. Samolot odleciał zgodnie z początkowymi założeniami i był ostatnim, który w tym sezonie odleciał do Katowic. Zostaliśmy sami na lotnisku (rezydent nie był obecny przy odjeździe tak jak to ma miejsce w normalnych biurach podróży) a rezydentka łaskawie zjawiła się po 2 godzinach z inną grupą ( z innego biura podróży chyba ogarniała tam kilka biur). Właściciel biura Easy Travel nie odbierał telefonu a rezydentka rozkładała ręce. Po ponad 3 godzinach właściciel zarezerwował nam lot do Warszawy, który wylatywał z kos dopiero nad ranem. Koczowaliśmy na lotnisku przez ponad 6 godzin. W związku z zaistniałą sytuacją nasza podróż trwała prawie 20 godzin zamiast 3 godzin. Telefon alarmowy podany na stronie biura jest tylko alarmowym z nazwy. Właściciel/ biuro Easy Travel dało nam do zrozumienia, że powinniśmy być im wdzięczni za to, że w ogóle wróciliśmy do Polski. Stres i nerwy podczas powrotu zniszczyły początkowe pozytywne doznania.

  Opinia dodana:
 • 8,3 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Piotr Dzidowski

  Pobyt: Wrzesień 2018

  Wyjazd zorganizowany profesjonalnie,podróż,obsługa super-polecam!

  Opinia dodana:
 • 8,5 / 10

  Michał

  Pobyt: Wrzesień 2018

  Biuro,organizacja to wszystko było ok. Największy problem to rezydentka, Nie chętna do pomocy umywajaca ręce od wszystkiego prawie co związane z obsługą klienta

  Opinia dodana:
 • 8,5 / 10

  Radek

  Pobyt: Sierpień 2018

  Jak najbardziej polecam to biuro podróży. Wycieczka odbyła się bez problemów.

  Opinia dodana:
 • 1,3 / 10

  Magda

  Pobyt: Czerwiec 2018

  Niestety jestem zmuszona wystawić bardzo słabą ocenę. Zapłaciłam za pobyt w 4* hotelu z widokiem na morze a w rzeczywistości otrzymałam pokój w budynku obok hotelu. Po przyjeździe zgłosiłam reklamację z tytułu złego zakwaterowania z prośbą o częściowy zwrot kosztów - reklamacja została odrzucona. Easy Travel bardzo źle traktuje swoich klientów, na pewno nie skorzystam już z usług tego biura..

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Magda

  Pobyt: Sierpień 2018

  Oferowany hotel niezgodny z opisem. Cena nieadekwatna do jakości. Odrzucenie reklamacji z prośbą o częściowy zwrot kosztów z tytułu niezgodności z opisem. Biuro podróży oceniam na 1

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Agata i Bernard

  Pobyt: Wrzesień 2017

  Nasz wyjazd odbył się we wrześniu 2017, Kreta, Agia Marina, hotel Eleftheria. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, jak i z biura Easy Travel. Szczególne podziękowania dla rezydenta pana Andrzeja Mamcarza,bardzo sympatyczny i pomocny, obecny od powitania na lotnisku, jak i na odprawie bagażowej. Pomimo drobnych nieporozumień na lotnisku (nie było nas na liście pasażerów) Pan Andrzej wszystkiego dopilnował i czekał az do odprawienia ostatniej osoby (w przeciwieństwie do rezydentów z innych biur podróży..) BARDZO POLECAMY!

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Ines

  Pobyt: Lipiec 2018

  Tragedia ! Nie polecam tego biura ! Oszustwo ! Ludzie nie nabierajcie się ! Cena nie adekwatna do standardu . Brudno, sprzątaczka przejechała mopem przez środek pokoju 2 razy w ciągu tygodnia i to tyle. Łazienki lata 70 . Okropne za ta cenę! Biuro podróży podobno sprzedało nam wakacje w hotelu zante blue beach a wylądowaliśmy w jakimś pensjonacie obok .Nie polecam ! Nigdy więcej !

  Opinia dodana:
 • 2,5 / 10

  Aleksandra

  Pobyt: Czerwiec 2018

  Nie polecam tego biura podróży !!! Oferty z biura podróży EasyTravel to jedna wielka pomyłka. Podszywają się pod hotel 4 gwiazdkowy Zante Blue Beach na wyspie Zakynthos. Firma kwateruje w innym budynku Zante , który nie należy do hotelu Zante Blue Beach ! Standard pokoi nie zasługuje na żadną gwiazdkę , brudny , stary, z lat 70/80-tych. Pokój nie został posprzątany przez cały tydzień !!! Rezydentka nie zainteresowana swoją pracą. Imprezy na tzw. ?Prywatnym basenie? , który znajduje się zaraz przy budynku udostępnianym przez EasyTravel trwały do 4 rano za zgodą rezydentki. Po interwencji Pani Rezydent stwierdziła , że każdy ma wakacje i może je spędzić jak chce. Ochrona hotelowa nie mogła pomóc , ponieważ budynek nie należy do hotelu. RAINBOW zapewnia zdecydowanie lepsze warunki , które spełniają ofertę 4-gwiazdkową. Pokoje czyste , nowoczesne , sprzątane regularnie. Budynki proponowane z Rainbow należą oficjalnie do hotelu Zante Blue Beach. Obsługa hotelowa w tej części miła i pomocna.

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 18
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią