8,3 / 10

Easy Travel
Biuro podróży

Easy Travel

Ocena na podstawie 176 opinii

Szczegółowe oceny
 • 8,2
  Ocena
  Organizatora

 • 8,3
  Ocena
  rezydentów

 • 8,4
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 8,7
  Zgodność oferty
  z opisem

Opinie

 
 • 1,0 / 10

  Przemek

  Pobyt: Wrzesień 2018

  NIE POLECAM! Biuro podróży Easy Travel podało nam błędną informację dotyczącą naszego powrotu do domu i zwaliło winę na rezydenta. Odlot samolotu z Greckiej wyspy Kos miał odbyć się w godzinach popołudniowych z początkowymi założeniami (podczas rezerwacji wycieczki). Na dzień przed odlotem rezydent poinformował nas, że odlot jest o 1 w nocy następnego dnia. Po przyjeździe na lotnisko okazało się że nas lot nie istnieje. Samolot odleciał zgodnie z początkowymi założeniami i był ostatnim, który w tym sezonie odleciał do Katowic. Zostaliśmy sami na lotnisku (rezydent nie był obecny przy odjeździe tak jak to ma miejsce w normalnych biurach podróży) a rezydentka łaskawie zjawiła się po 2 godzinach z inną grupą ( z innego biura podróży chyba ogarniała tam kilka biur). Właściciel biura Easy Travel nie odbierał telefonu a rezydentka rozkładała ręce. Po ponad 3 godzinach właściciel zarezerwował nam lot do Warszawy, który wylatywał z kos dopiero nad ranem. Koczowaliśmy na lotnisku przez ponad 6 godzin. W związku z zaistniałą sytuacją nasza podróż trwała prawie 20 godzin zamiast 3 godzin. Telefon alarmowy podany na stronie biura jest tylko alarmowym z nazwy. Właściciel/ biuro Easy Travel dało nam do zrozumienia, że powinniśmy być im wdzięczni za to, że w ogóle wróciliśmy do Polski. Stres i nerwy podczas powrotu zniszczyły początkowe pozytywne doznania.

  Opinia dodana:
 • 8,3 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Piotr Dzidowski

  Pobyt: Wrzesień 2018

  Wyjazd zorganizowany profesjonalnie,podróż,obsługa super-polecam!

  Opinia dodana:
 • 8,5 / 10

  Michał

  Pobyt: Wrzesień 2018

  Biuro,organizacja to wszystko było ok. Największy problem to rezydentka, Nie chętna do pomocy umywajaca ręce od wszystkiego prawie co związane z obsługą klienta

  Opinia dodana:
 • 8,5 / 10

  Radek

  Pobyt: Sierpień 2018

  Jak najbardziej polecam to biuro podróży. Wycieczka odbyła się bez problemów.

  Opinia dodana:
 • 1,3 / 10

  Magda

  Pobyt: Czerwiec 2018

  Niestety jestem zmuszona wystawić bardzo słabą ocenę. Zapłaciłam za pobyt w 4* hotelu z widokiem na morze a w rzeczywistości otrzymałam pokój w budynku obok hotelu. Po przyjeździe zgłosiłam reklamację z tytułu złego zakwaterowania z prośbą o częściowy zwrot kosztów - reklamacja została odrzucona. Easy Travel bardzo źle traktuje swoich klientów, na pewno nie skorzystam już z usług tego biura..

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Magda

  Pobyt: Sierpień 2018

  Oferowany hotel niezgodny z opisem. Cena nieadekwatna do jakości. Odrzucenie reklamacji z prośbą o częściowy zwrot kosztów z tytułu niezgodności z opisem. Biuro podróży oceniam na 1

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Agata i Bernard

  Pobyt: Wrzesień 2017

  Nasz wyjazd odbył się we wrześniu 2017, Kreta, Agia Marina, hotel Eleftheria. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, jak i z biura Easy Travel. Szczególne podziękowania dla rezydenta pana Andrzeja Mamcarza,bardzo sympatyczny i pomocny, obecny od powitania na lotnisku, jak i na odprawie bagażowej. Pomimo drobnych nieporozumień na lotnisku (nie było nas na liście pasażerów) Pan Andrzej wszystkiego dopilnował i czekał az do odprawienia ostatniej osoby (w przeciwieństwie do rezydentów z innych biur podróży..) BARDZO POLECAMY!

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Ines

  Pobyt: Lipiec 2018

  Tragedia ! Nie polecam tego biura ! Oszustwo ! Ludzie nie nabierajcie się ! Cena nie adekwatna do standardu . Brudno, sprzątaczka przejechała mopem przez środek pokoju 2 razy w ciągu tygodnia i to tyle. Łazienki lata 70 . Okropne za ta cenę! Biuro podróży podobno sprzedało nam wakacje w hotelu zante blue beach a wylądowaliśmy w jakimś pensjonacie obok .Nie polecam ! Nigdy więcej !

  Opinia dodana:
 • 2,5 / 10

  Aleksandra

  Pobyt: Czerwiec 2018

  Nie polecam tego biura podróży !!! Oferty z biura podróży EasyTravel to jedna wielka pomyłka. Podszywają się pod hotel 4 gwiazdkowy Zante Blue Beach na wyspie Zakynthos. Firma kwateruje w innym budynku Zante , który nie należy do hotelu Zante Blue Beach ! Standard pokoi nie zasługuje na żadną gwiazdkę , brudny , stary, z lat 70/80-tych. Pokój nie został posprzątany przez cały tydzień !!! Rezydentka nie zainteresowana swoją pracą. Imprezy na tzw. ?Prywatnym basenie? , który znajduje się zaraz przy budynku udostępnianym przez EasyTravel trwały do 4 rano za zgodą rezydentki. Po interwencji Pani Rezydent stwierdziła , że każdy ma wakacje i może je spędzić jak chce. Ochrona hotelowa nie mogła pomóc , ponieważ budynek nie należy do hotelu. RAINBOW zapewnia zdecydowanie lepsze warunki , które spełniają ofertę 4-gwiazdkową. Pokoje czyste , nowoczesne , sprzątane regularnie. Budynki proponowane z Rainbow należą oficjalnie do hotelu Zante Blue Beach. Obsługa hotelowa w tej części miła i pomocna.

  Opinia dodana:
 • 4,0 / 10

  Malgorzata

  Pobyt: Czerwiec 2018

  Nie polecam tego biura nikomu. Rezydenci kompletnie nie zainteresowani pracą i pomocą wczasowiczom.

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 18
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią