Opinie o biurze Ecco Travel

Ecco Travel

Małgorzata Barcińska

Pobyt: Luty 2020

P. Ania jako przewodnik jest rewelacyjna:) poza przeogromną wiedzą na temat Indii potrafi ją jeszcze w miły i ciekawy sposób "sprzedać". Jest zawsze uśmiechnięta, cierpliwa i empatyczna. Przewodnik indyjski (Giamsiam- "nie wiem jak to się pisze") również przesympatyczny człowiek, chętnie opowiadający o swoim kraju. Jedyne co bym zmieniła to hotel na "dzień dobry" w Delhi- kwaterowanie turystów przy wysypisku śmieci jest nie na miejscu ( często jest tak, że pierwsze wrażenie wpływa na całość). Ogólnie jako biuro podróży przyjrzałabym się bardziej hotelom i ich standardom (widać, że niektóre swoje lata świetności mają za sobą:(). Spora grupa osób narzekała na ostatni hotel w Delhi. Najlepszy był w Dżajpurze. Ogólnie wystawiam wysokie noty- ponieważ cały wyjazd spełnił moje oczekiwania:) było wspaniale- w dużej mierze też dzięki ludziom:)

Aldona Łazarska-Dudek

Pobyt: Luty 2020

Było super a najlepsza była p Ania nasza pilotka bardzo profesjonalna .bardzo ciekawie opowiadała i oczywiście takich pilotów jak najwiecej

Aldona Łazarska-Dudek

Pobyt: Luty 2020

Jest profesjonalne. Pilotka p. Ania bardzo profesjonalna bardzo ciekawie przekazywała informacje ,super opiekowała się nami. Bardzo miła uśmiechnięta Oby wszyscy piloci tacy byli

Pobyt: Luty 2020

Własnie wróciliśmy z wycieczki Bajeczny Wietnam. Mozna ja opisać tylko jednym słowem: NIEZWYKŁA. Wszystko było wspaniałe: program, hotele, logistyka. Ale specjalne podziękowania należą się naszemu wyjątkowemu przewodnikowi- panu Sebastianowi. Człowiek o niesamowitej wiedzy, poczuciu humoru, łatwości nawiązywania kontaktów. Szczery , uśmiechnięty, zawsze gotowy do pomocy. Przepieknie opowiadał o odwiedzanych miejscach, przedstawiał tamtejsze smaczki. Wielkie dzięki.

Dariusz

Pobyt: Styczeń 2020

Wycieczka objazdowa do Indii, bardzo udana polecam wszystkim.Na szczególne słowa uznania zasługuje pilot p. Ania, która była dobrym duchem naszej grupy. Program bardzo ciekawy, dobre tempo zwiedzania. Indie kraj kontrastów , ale warty zobaczenia.

Ewa i Sławek

Pobyt: Styczeń 2020

nasz wyjazd do Indii z Ecco Travel to strzał w dziesiątkę. Dodam, że z uslug tego biura korzystaliśmy po raz pierwszy. Świetna organizacja, bezpośredni lot z Warszawy do Delhi a wisienką na torcie była przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta i pomocna a przede wszystkim profesjonalna p. Ania Moller.

Irena Rachwalska

Pobyt: Styczeń 2020

To nie pierwsza i nie ostatnia wycieczka z Ecco Travel. Wycieczka do Indii - "Złoty trójkąt z tygrysem" przepiękna. Pani Ania przewodnik naszej grupy od samego początku do końca wycieczki opiekowała się grupą. Jej wiedza o Indiach przeogromna, życzliwa,serdeczna a uśmiech nie schodził z jej twarzy. Szczerze polecam tę wycieczkę oraz biuro podróży. Wszystko zgodnie z ofertą

Pobyt: Styczeń 2020

Jestem bardzo zadowolony. Super ferie. Pilotka Ania zadbała o wszystko, opowiedziała i pokazała w Indiach dużo więcej niż oczekiwałem. Super osoba i wyjazd. Oby była jeszcze raz okazja do skorzystania z Jej fantastycznej wiedzy, dowcipu i uśmiechu. Same plusy. ????

Aneta

Pobyt: Styczeń 2020

Byłam z mężem na wycieczce do Indii, której pilotem, przewodnikiem i wspaniałym opiekunem była Ania. Fantastyczna osoba, życzliwa, serdeczna, uśmiechnięta. Zawsze pomocna i świetnie zorganizowana. Dzięki jej opowieściom Indie stały się zrozumiale i blizsze. Sama wycieczka- cudowna!

Ania i Paweł

Pobyt: Styczeń 2020

Jesteśmy pod wielkim wrazeniem profesjonalizmu! Świetna organizacja, swietna atmosfera,pani Ania -super osoba i swietnie przygotowana przewodniczka! Program zrealizowany w 100 %, oby więcej takich biur podróży. Serdeczne podziękowania i gratulacje!!!Jesteśmy zachwyceni!!!