Opinie o biurze Ecco Travel

Ecco Travel

A,A,A,B,D

Pobyt: Styczeń 2020

?Magia Izraela? styczeń 2020: bardzo interesujący, obfity program wycieczki. Słowo ?Magia? odzwierciedla nie tylko tę wycieczkę, ale również osobowość przewodnika, którym była Zuzia Pyra. Pełen profesjonalizm, zdumiewająca wiedza, ciepło i poczucie humoru, które towarzyszyło nam na codzień. Serdecznie dziękujemy za ten magiczny czas i gratulujemy Twoim rodzicom takiej córki. Z pewnością przy następnym wyborze wycieczki będziemy kierowały się Twoją osobą Agata, Ania, Asia, Basia i Dorota

Mirka i Ola

Pobyt: Grudzień 2019

Wycieczka Izrael z Jordanią 01-08.12.2019 r. Wspaniała rezydentka Zuzia z ogromną wiedzą historyczną i zaangażowaniem. Plan zrealizowany w 200%, zobaczyłyśmy wszystko co obiecane i jeszcze więcej! Zostałyśmy zarażone kulturą tych krajów, wciągnięte w ich historię i pozostawione z chęcią powrotu i zobaczenia jeszcze więcej. Przepyszne chałwy, baklawy, mnóstwo przepięknych i niepowtarzalnych miejsc. Standard noclegów zadowalający, posiłki obfite. Polecamy z całego serca, wycieczka na którą zdecydowanie warto pojechać. Pozdrawiamy serdecznie Zuzię i życzymy niegasnącego entuzjazmu i zapału do pracy ????

lidia

Gruzja od Ado Z. Fatalna organizacja Pani przewodnik. Zmieniony plan wycieczki oraz pominięte zwiedzanie kilku miejscowości. Wszystko takie "na odwal" Bezsensowne przystanki na przydrożnych parkingach. Miała być wycieczka marzeń a wyszła porażka. Kierowałam się opiniami ale nie wiem skąd te zachwyty. NIE POLECAM tej wycieczki

Pobyt: Grudzień 2019

Właśnie wróciliśmy z Pekinu. Rewelacyjny program oraz przewodnik. Podziwiamy jego wiedzę i zaangażowanie oraz miła atmosferę. Dziekujemy!!

Pobyt: Listopad 2019

Jestem super zadowolony z wycieczki "Magia Izraela". Pilot, przewodniczka i kierowca autobusu stanowili zgrany zespół. Pani Agnieszka wykazała się dużymi zdolnościami organizacyjnymi i dużym zasobem wiedzy nie tylko turystycznej, którą potrafiła w sposób umiejętny przekazać. Dzięki jej i kierowcy autobusu nie traciliśmy czasu w korkach drogowych i kolejkach do zwiedzanych obiektów.Kierowca w bezpieczny sposób woził nas po najmniej dostępnych zaułkach ulicznych i krętych górskich drogach.Należy podkreślić, że to od przewodnika w szczególności zależą wrażenia przywożone z wycieczki. POLECAM !!!

Pobyt: Listopad 2019

Magia Izraela - wspaniała wyprawa. Bardzo bogaty program, rzetelnie, z wielką pasją przedstawiony przez Panią przewodnik. Pani Edyta Szott od samego początku, aż do wylotu bardzo opiekowała się grupą, zapewniając nam poczucie bezpieczeństwa. Prawdziwa "skarbnica wiedzy", Z wielkim zaangażowaniem oprowadzała nas po magicznych miejscach Izraela. Nie robiła sobie "taryfy ulgowej", Izrael zachwycił każdego i młodego i starszego. Szczerze polecam tę wycieczkę jak i biuro podróży, nie było żadnych przykrych niespodzianek, wszystko zgodnie z ofertą.

Dagmara Bąkowicz Igor Bąkowicz

Pobyt: Listopad 2019

To była nasza pierwsza przygoda z Ecco Travel i na pewno nie ostatnia ! :) Zacznijmy od tego, że Panie w biurze podróży we Wrocławiu były przemiłe i przybliżyły nam piękno Izraela i Jordanii. Dzięki naszej pilotce zakochaliśmy się w tym miejscu

Pobyt: Listopad 2019

Cesarskie Chiny 15-29.11.2019 r. Pilot Rafał Brenner ? bardzo zaradny i mądry. Noclegi inne niż w przewodniku wizowym, ale byłem tego z góry świadomy. Konkretną listę można wywnioskować z programu na stronie biura: 3 x Pekin, 1 x pociąg, 2 x Xi?an, 1 x Luoyang, 1 x Zhengzhou, 1 x Nankin, 2 x Suzhou, 2 x Szanghaj. Hotele naprawdę 4-gwiazdkowe. Wieczorne restauracje często w 5-gwiazdkowych. Zwykle stoliki 8-osobowe z obracanymi szklanymi tarczami z ok. 10 daniami. Zawsze dostępne pałeczki i widelce. 4 przewodników chińskich: Pekin John/Peter), Xi?an (Jane), miasta środkowych Chin (Frank), od Nankinu do Szanghaju (Jim). To oczywiście pseudonimy. Codziennie od hotelu 2 x 0,5 l wody i 1 x 0,5 l od przewodnika. U każdego można wymieniać USD i euro na juany. Wszystkie punkty programu zrealizowane, ale często w innej kolejności, co mi nie przeszkadzało. Prawie wszystkie hotele rekwirują paszporty na czas pobytu, co tez wiedziałem z góry. Któryś jeden zamiast tego robi zdjęcia w recepcji. Na lotnisku w Pekinie pobierane są odciski palców, o czym też wiedziałem. Kilka razy dziennie czas wolny w różnych miejscach. Po pokazach i oglądaniu wystaw w kilku miejscach możliwe zakupy: haft, perły, medycyna, herbaciarnia, kaligrafia, jedwab. Grupa podzielona na część lecącą w obie strony przez Kopenhagę i część ? przez Amsterdam. Byłem w pierwszej. Pilot leciał z nami od Okęcia do Okęcia. Lot Warszawa-Kopenhaga: 1h08m, z powrotem: 0h59m. Kopenhaga-Pekin: 8h17m, Szanghaj-Kopenhaga: 11h01m. Śniadania hotelowe bufetowe zwykle od 6:30. Wyjazdy o 7:30-8:00. Pociąg Pekin-Xi?an: 12h pociągiem normalnym w wagonie sypialnym z 4 kuszetkami w przedziale. Mała przestrzeń. Brak dokwaterowanych ludzi spoza grupy. Pociąg Zhengzhou-Nankin: 301 km/h, 3 h. Pozostałe trasy autobusem. Fakultety: Shanghai Tower (30 USD), Pekin nocą (10 USD) maglev Szanghaj-Pudong (431 km/6, 7 minut; 10 USD), kolejka górska do Parku Songshan (160 juanów), rejs po Huang Pu (30 USD). Wszystko polecam. Nie byłem na: przedstawieniu kung fu, w cyrku (nie zebrała się grupa), przedstawieniu Tang (poza sezonem). Warto się targować na bazarach. Wieża Orientu jest wliczona. Widok zapierający dech.

Danuta i Wiesław

Pobyt: Listopad 2019

W listopadzie 2019 roku uczestniczyliśmy w gronie rodzinnym w wycieczce Magia Izraela.Wyjazd bardzo udany, dobrze zorganizowany, bogaty program, przystępna cena, warunki hotelowe dobre.Szczególne podziękowania dla przemiłego naszego pilota i przewodnika Tomasza Szatiło. Dobry przewodnik to połowa sukcesu. Pan Tomek to profesjonalny, kompetentny, miły , opiekuńczy i posiadający ogromną wiedzę młody człowiek. Życzyłabym wszystkim podróżującym takiego przewodnika. Dzięki Panu Tomaszowi miło będziemy wspominać naszą wyprawę do Izraela i Palestyny.Pozdrawiamy Pana Tomka i życzymy miłych grup. Danuta i Wiesław

Małgorzata P.

Pobyt: Listopad 2019

Cesarskie Chiny czerwiec/lipiec 2019. Wspaniała przygoda, ciekawa trasa... Wszystko zaplanowane,hotele z czystymi pokojami, obfite posiłki - chociaż gustuję azjatyckich przypraw,ale wybór szeroki, urozmaicony. Barzo bogaty program, urozmaicony; chyba była to podróż życia. Największym HIT-em okazał się jednak nasz pilot-przewodnik- mentor- doradca- mediator- wujek "Google" - jak porozumiewawczo mówiliśmy pan Jacek Bukowski . Mam już wiele podróży za sobą, jestem też pilotem i przewodnikiem wycieczek i sądzę ,że należycie oceniam pracę i zaangażowanie Jacka - ogrrrrrrrrromna wiedza, zaangażowanie, rzetelność, dyspozycyjnośc,pomoc,wielka kutura, takt. Grupa także nie sprawia kłopotów, punktualna, sympatyczna, bez konfliktów. W autokarze czekała na nas woda mineralna, na miejscu wymiana waluty. Dziękuję serdecznie za wspaniałe przeżycia i wspomnienia. Minusem - niestety niezależnym od pilota były "natrętne" prezentacje, czyli naciąganie na kupno dużo droższych towarów, hitem jawiła się tzw. medycyna chińska, która z medycyną nie miała nic wspólnego i diagnoza - cytuję"ogień w wątrobie"!!!!, ale to już osobny temat. Również przewodnicy ze strony chińskiego biura niewiele wnosili - poza wymianą walut i zakupem biletów. Zaś przewodniczka - z polska Janka praktycznie siłą "wyrywała" od nas bilety wstępu ( co niektórzy są kolekcjonerami i nie byli z tego zadowoleni). Na pewno nie była kolekcjonerką a co z nimi robiła??? No cóż na koniec łyżka dziegciu,ale polecam - wspaniała impreza i jeszcze raz szczególne podziękowania dla Pana Jacka.