Opinie o biurze Ecco Travel

Ecco Travel

Iwona

Pobyt: Listopad 2019

Magia Izraela wycieczka bardzo udana. Przewodni Pan Tomasz, kompetentny, pomocny, posiada szeroka wiedzę, ciekawie opowiadał historię. Dziękuję Iwona

turysta

Pobyt: Listopad 2019

Wycieczka Magia Jordanii. Wyprawa nadzwyczajnie udana. Program zrealizowany w 100%. Wszystko perfekcyjnie zorganizowane. Od otrzymania poza kolejką zbiorczej wizy sprawny zakup waluty po odprowadzenie przez miejscowego przedstawiciela do bramki bezpieczeństwa na lotnisku. Noclegi w dobrej klasy hotelach. Wyżywienie (śniadania i obiadokolacje) w szerokim wyborze. W każdym hotelu woda butelkowana do dyspozycji. Zakwaterowanie było w La Vendome Hotel Amman; Oryx Akaba; Grand East Hotel Morze Martwe. W przypadku La Vendome hotel posiada eleganckie pokoje ale również podniszczone z niezbyt estetyczną łazienką.Tragedii nie było ale jeśli komuś ten standard nie odpowiada to trzeba się upomnieć o lepszy pokój. Na szczególne pochwały zasługuje Pani Monika-przewodnik. Z ogromną wiedzą pasją i zaangażowaniem opowiadała o Jordanii. Przy tym była do dyspozycji wycieczkowiczów. Rozwiązywała ich problemy i godziła sprzeczne interesy. Jeśli wycieczki to tylko z Panią Moniką :-)

Alina i Andrzej

Pobyt: Listopad 2019

Wycieczka Indie-Nepal, bardzo udana, organizacja na wysokim poziomie, opiekunowie Ania M. i hinduski przewodnik rewelacyjni, bawiliśmy się świetnie, dziękujemy Alina i Andrzej

Wojciech

Pobyt: Listopad 2019

Byłem już z żoną na wielu wyjazdach ale jeszcze nigdy na takim. Biuro i obsługa od samego początku na najwyższym poziomie- to dla nas ważne bo z Ecco dopiero zaczynamy naszą przygodę więc warto wiedzieć że można liczyć na pomoc przed wyjazdem. Program, hotele, posiłki, autokar- bez zarzutu. Ale naszą wisienką na torcie była zdecydowanie p Anna Moller. Ogrom wiedzy to jedno ale umiejętność stworzenia atmosfery, w której rewelacyjnie czuje się cala grupa to już zupełnie inny poziom wyjazdu. Empatia, cierpliwosc, profesjonalizm i poczucie humoru - ta kobieta uśmiecha się chyba nawet kiedy śpi! Dziękujemy Ecco i już nie możemy się doczekać kolejnych wyjazdów.

Serwiak Jadwiga i Piotr

Pobyt: Listopad 2019

Profesjonalna obsługa Ania 10+ Lokalny przewodnik Indie 10 Lokalny przewodnik Nepal 5 Ania Moller Pilot z eccotravel nasz dobry duch wycieczki profesjonalna na każdym jej etapie ,olbrzymie zaangażowanie, duża wiedza i bardzo ciekawy przekaz

Mariola Antoniszyn

Pobyt: Listopad 2019

Indie- Nepal z Anią M. niezapomniane. Ania wesoła, świetnie zorganizowana, z ogromną wiedzą. Polecamy

Mirek i Justynka

Pobyt: Listopad 2019

Witam Jesteśmy świeżo po powrocie z Indi z zoną. Indie ? czy warto ? jasne, że warto, kraj inny niż dotychczas poznane kraje Azjatyckie. Czy można się w Indiach zakochać? Pewnie tak, ale nich każdy oceni sam. Ogromnym atutem była przewodniczka ? Zosia Gącarzewicz. Osoba z ogromną wiedzą, profesjonalnym podejściem do gości, opowiadająca 100% przejazdów (a było ich dużo) tak jak by czytała ?bajkę dla dzieci? ? czyli ogromnie ciekawie. Dla organizatora daje 10 na 10, dla Zosi ? 1000 na 10 ???? Hotele ? ładne, czyste, dobrze zlokalizowane. Jedzenie ? śniadania i kolacje klastyczne, ale smaczne, obiady ? z karty ? rewelacyjne. Intensywność - nie można się nudzić, ale akceptowalnie dużo. Przez ogrom ciekawych miejsc mieliśmy wrażenie, że tygodniowy wyjazd trwał przynajmniej 2 tygodnie. Polecam

Ela

Pobyt: Listopad 2019

Właśnie wróciliśmy z wycieczki Bangkok i okolice. To rewelacyjna propozycja dla osób ktore rozpoczynają swoje egzotyczne wyprawy. W duzej mierze korzystaliśmy także z wycieczek fakultatywnych oferowanych przez Ecco co pozwoliło zobaczyc jeszcze więcej. Zdecydowanie największym plusem imprezy był przewodnik i nasz opiekun - Pan Walerijs. To osoba z olbrzymim zapałem, zaangażowaniem, dbająca o każdą osobę w grupie. Pan Walerijs zrobił co tylko mógł abyśmy dowiedzieli sie o Tajlandii jak najwięcej, zobaczyli co tylko sie dało, poznali życie Tajów i wreszcie posmakowali Tajlandii. Degustacje owoców, o jakich większość z nas nie miała pojęcia, zapamiętamy na długo. Bardzo operatywna osoba, w sytuacji kiedy popsuł się autokar, Pan Walerijs zorganizował nam niesamowitą przejażdżkę autami terenowymi, dzięki czemu nie przepadł nam kolejny punkt programu. Niestety przez tą awarię zostało nam dużo mniej czasu na cieszenie sie niesamowitą scenerią Hotelu na Rzece Kwai i tu minus dla organizatora, że nie zadbał o autokar nieco sprawniejszy. Kolejna uwaga także do organizarora a związana z niezbyt wysoką jakością hotelu zaoferowanego na pobyt w Pattaya. Niestety obiekt swoje lata świetności ma już za sobą, z czystością też nie za bardzo a i śniadania niestety monotonne i niespecjalnie smaczne. Dobrze, że pozostałe posiłki organizowaliśmy sobie we własnym zakresie, bo rozmaitość sma?ów Tajlandii nie do ogarnięcia w kilka dni.

Zawiedziona

Najgorsze biuro z jakim byłam.Pani rezydentka nie mieści się nawet w żadnej kategorii oceny.Nie rozumiem jak tak zieloną osobę można wysyłać z grupą na Sri Lanke.Organizacja tragiczna .Brawo.

Darek

Wietnam-Kambodża 21.10-31.10.2019 Grupa 40 osób !!! Z tego połowa to wyjazd integracyjny tzw. MOJA grupa według Pani Pilot MAŁGORZATY S. kompletnie niezainteresowanej ta imprezą - jej celem było zawiezienie grupy do hotelu i .......święty spokój - TOTALNA PORAŻKA !!!! Pani jest całkowicie zmęczona pracą i ......powinna zmienić branżę !!!!