9,1 / 10

Opinie o biurze Ecco Travel

Ecco Travel

Ocena na podstawie 573 opinii

Szczegółowe oceny
 • 8,8
  Ocena
  Organizatora

 • 9,0
  Ocena
  rezydentów

 • 9,0
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 9,1
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Marzena

  Pobyt: Listopad 2019

  Pełen profesjonalizm, program bogaty ale nie przeladowany. Wszystko zgodne z opisem wycieczki, a nawet zaskoczenie in plus. No, a przewodniczka Ania - super. Osoba, której pozytywna energia udziela się wszystkim. Polecam Ecco Travel i Anię ????

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Jan Popok

  Pobyt: Październik 2019

  Autor nie dodał opinii tekstowej

  Opinia dodana:
 • 9,0 / 10

  Magda

  Pobyt: Październik 2019

  Wycieczka z Eco Travel Indie w Pigułce udana program zrealizowany. Pani Ania Moler z pasją opowiadała o Indiach i zaszczepiała w nas chęć poznania tego pełnego różnorodności i skrajności kraju. Jak sam tytuł mówi w Pigułce to prawda nie da się zwiedzić tak ogromnego kraju w 7 dni jest to zaledwie liźnięcie. Każdy kraj jest warty uwagi i zwiedznia. Inna kultura , inni ludzie i choć niektóre rzeczy nas szokują bądź też zaskakują uczy Nas to otwartości na inność. W 100% zgadzam się z powiedzeniem " podróże kształcą" jest to wiedza nie tylko merytoryczna e także duchowa pozwala Nam spojrzeć w głąb siebie. Warto podróżować doceni się to co ma " wszędzie dobrze e w domu najlepiej". Z Eco Travel byłam pierwszy raz ale myślę że nie ostatni. Optymalna ilość dlugosci wycieczki to było by 10 dni , jeśli chodzi o Standart hoteli to jak na warunki Indi był ok. jedyna uwaga żeby były zlokalizowane z możliwością wieczornego wyjścia na miasto( jeden z nich nie miał) i sposobność chłonięcia życia nocnego Indi.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Aneta Eliasz

  Pobyt: Listopad 2019

  Wycieczka super !!! Polecam. Pilot wycieczki Ania Moller pierwsza klasa. Na nastepna tylko z nia :)))

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Iza

  Pobyt: Październik 2019

  Ania Moller to najwspanialsza pilotka jaką mieliśmy do tej pory, dziewczyna jest super profesjonalistą, ogrom wiedzy o kraju, słucha turystów i stara się sprostać ich oczekiwaniom i załatwić wszystkie problemy. Integruje, zjednuje i socjalizuje ludzi choć jak wiemy nie wszyscy są normalni ????czasem bardzo trudne przypadki. Trzyma dyscyplinę, co bardzo ułatwia realizację dziennego planu. Ogólnie cała wycieczka fantastyczna, nie można by było lepszej sobie wymarzyc, pokazała nam wszystkie kolory Indii i te szarości i ferię barw. Bardzo dziękujemy Ci Aniu i dziękujemy też naszemu wspaniałemu przewodnikówi Hinduskiemu Gamsiamowi, choć nie wiem czy tak się pisze jego imię????wycieczka warta każdych pieniędzy, a wrażenia bezcenne.

  Opinia dodana:
 • 9,3 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Mariusz Z

  Pobyt: Październik 2019

  Pilotka Ania Moler rewelacyjna :) oferta ciekawa i warta polecenia

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Maria

  Pobyt: Wrzesień 2019

  W tym roku byliśmy dwa razy na wycieczce z Ecco Holiday. I mamy zupełnie różne wrażenia. Za pierwszym razem wycieczka po Indochinach. Wszystko było w porządku, tylko pilot słaby merytorycznie, żartujący w dość niewymowny sposób. Mówił jednak że czeka na niego jakieś stanowisko w biurze, więc może więcej na niego nie trafimy. Po pierwszej wycieczce zastanawiałam się czy z drugiej nie zrezygnować. Tym bardziej że planowaliśmy wyjazd do Iranu. I na szczęście postanowiliśmy dać firmie drugą szansę! Bardzo nam się Iran spodobał - dobre hotele, wyważony program i przemiła, kompetentna pilotka. Ten wyjazd zmazał nasze złe wrażenia. Polecamy Iran! I szukamy już kolejnych wypraw.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Halina

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Wycieczka do Izraela bardzo dobrze zorganizowana. Przewodniczka Ania super, a Izrael faktycznie magiczny. Dużo wrażeń, a wspomnień zostało jeszcze więcej.

  Opinia dodana:
 • 8,3 / 10

  KATARZYNA Legionowo

  Pobyt: Październik 2019

  Jestem bardzo zadowolona z wycieczki Gruzja od A do Z. Poznałam bardzo fajnych ludzi, których pozdrawiam. Program wycieczki na spokojnie (nie maraton) z czego jestem zadowolona. Był czas wolny na zakupy i odpoczynek. Jestem zadowolona z przewodniczki Pani Doroty i Pani Mai oraz uroczego i pomocnego Pana kierowcy - pozdrawiam gorąco. Polecam !!! :)

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Krzysztof

  Pobyt: Październik 2019

  POLECAM. Świetny program, doskonała organizacja i profesjonalni przewodnicy p. Marek i p. Mariola. Do tego komfortowe hotele i wyśmienite jedzenie. Tak trzymać.

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią