Opinie o biurze Ecco Travel

Ecco Travel

Marzena

Pobyt: Listopad 2019

Pełen profesjonalizm, program bogaty ale nie przeladowany. Wszystko zgodne z opisem wycieczki, a nawet zaskoczenie in plus. No, a przewodniczka Ania - super. Osoba, której pozytywna energia udziela się wszystkim. Polecam Ecco Travel i Anię ????

Jan Popok

Wycieczka z Eco Travel Indie w Pigułce udana program zrealizowany. Pani Ania Moler z pasją opowiadała o Indiach i zaszczepiała w nas chęć poznania tego pełnego różnorodności i skrajności kraju. Jak sam tytuł mówi w Pigułce to prawda nie da się zwiedzić tak ogromnego kraju w 7 dni jest to zaledwie liźnięcie. Każdy kraj jest warty uwagi i zwiedznia. Inna kultura , inni ludzie i choć niektóre rzeczy nas szokują bądź też zaskakują uczy Nas to otwartości na inność. W 100% zgadzam się z powiedzeniem " podróże kształcą" jest to wiedza nie tylko merytoryczna e także duchowa pozwala Nam spojrzeć w głąb siebie. Warto podróżować doceni się to co ma " wszędzie dobrze e w domu najlepiej". Z Eco Travel byłam pierwszy raz ale myślę że nie ostatni. Optymalna ilość dlugosci wycieczki to było by 10 dni , jeśli chodzi o Standart hoteli to jak na warunki Indi był ok. jedyna uwaga żeby były zlokalizowane z możliwością wieczornego wyjścia na miasto( jeden z nich nie miał) i sposobność chłonięcia życia nocnego Indi.

Aneta Eliasz

Pobyt: Listopad 2019

Wycieczka super !!! Polecam. Pilot wycieczki Ania Moller pierwsza klasa. Na nastepna tylko z nia :)))

Iza

Ania Moller to najwspanialsza pilotka jaką mieliśmy do tej pory, dziewczyna jest super profesjonalistą, ogrom wiedzy o kraju, słucha turystów i stara się sprostać ich oczekiwaniom i załatwić wszystkie problemy. Integruje, zjednuje i socjalizuje ludzi choć jak wiemy nie wszyscy są normalni ????czasem bardzo trudne przypadki. Trzyma dyscyplinę, co bardzo ułatwia realizację dziennego planu. Ogólnie cała wycieczka fantastyczna, nie można by było lepszej sobie wymarzyc, pokazała nam wszystkie kolory Indii i te szarości i ferię barw. Bardzo dziękujemy Ci Aniu i dziękujemy też naszemu wspaniałemu przewodnikówi Hinduskiemu Gamsiamowi, choć nie wiem czy tak się pisze jego imię????wycieczka warta każdych pieniędzy, a wrażenia bezcenne.

Mariusz Z

Pilotka Ania Moler rewelacyjna :) oferta ciekawa i warta polecenia

Maria

W tym roku byliśmy dwa razy na wycieczce z Ecco Holiday. I mamy zupełnie różne wrażenia. Za pierwszym razem wycieczka po Indochinach. Wszystko było w porządku, tylko pilot słaby merytorycznie, żartujący w dość niewymowny sposób. Mówił jednak że czeka na niego jakieś stanowisko w biurze, więc może więcej na niego nie trafimy. Po pierwszej wycieczce zastanawiałam się czy z drugiej nie zrezygnować. Tym bardziej że planowaliśmy wyjazd do Iranu. I na szczęście postanowiliśmy dać firmie drugą szansę! Bardzo nam się Iran spodobał - dobre hotele, wyważony program i przemiła, kompetentna pilotka. Ten wyjazd zmazał nasze złe wrażenia. Polecamy Iran! I szukamy już kolejnych wypraw.

Halina

Wycieczka do Izraela bardzo dobrze zorganizowana. Przewodniczka Ania super, a Izrael faktycznie magiczny. Dużo wrażeń, a wspomnień zostało jeszcze więcej.

KATARZYNA Legionowo

Jestem bardzo zadowolona z wycieczki Gruzja od A do Z. Poznałam bardzo fajnych ludzi, których pozdrawiam. Program wycieczki na spokojnie (nie maraton) z czego jestem zadowolona. Był czas wolny na zakupy i odpoczynek. Jestem zadowolona z przewodniczki Pani Doroty i Pani Mai oraz uroczego i pomocnego Pana kierowcy - pozdrawiam gorąco. Polecam !!! :)

POLECAM. Świetny program, doskonała organizacja i profesjonalni przewodnicy p. Marek i p. Mariola. Do tego komfortowe hotele i wyśmienite jedzenie. Tak trzymać.