Opinie o biurze ETI

ETI

mieczysław

Pobyt: Listopad 2019

Do kitu !!!!Do kitu !!!!Do kitu !!!!Do kitu !!!!Do kitu !!!!Do kitu !!!!

Olek

Pobyt: Listopad 2019

Nigdy więcej z biurem ETI TO JAKIEŚ WIELKIE NIEPOROZUMIENIE. Opisy w ofercie mają się nijak do rzeczywistości np. czas transferu z lotniska do hotelu miał wynosić 0,30 min trwał 3 godziny. Polsko języczny rezydent to jakaś niemiła pani ze Słowacji, która nie potrafiła słowa po polsku i w czasie problemów podczas pobytu miała pretensje co my od niej chcemy.Mamy się cieszyć że w ogóle możemy być gośćmi tego hotelu. KATASTROFA.

Dominika

Najgorsze biuro podróży na świecie. Po przylocie na miejsce na lotnisku okazało się że nie ma miejsc w opłacon hotelu i na 2 noce jedziemy do innego hotelu. Znaleźliśmy się w 3 gwiazdkowym hotelu gdzie rezydent zniknął a obsługa nie miała pojęcia o naszym przyjeździe. Przez 7h czekaliśmy na zastępczy hotel w wykupionym standardzie 5*. Po paru godzinach dostaliśmy pokoje w których był syf, pył po remoncie, smierdzialo farba, przez 4 dni pobytu w zastępczym hotelu trwały prace remontowe, był ciągły syf i hałas. Po dotarciu do naszego opłacone go hotelu 4 dnia o 13, czekaliśmy znów na pokoje do 23 w nocy. W recepcji było pełno osób z różnych krajów, które tak samo jak my zostały zrobione w balona, niektórzy czekali na pokój do rana. Z 7 dni wypoczynku zostało nam 3dni. Żadnej rekompensaty, żadnego zwrotu ani odzewu na reklamację. Jak chcecie miec zniszczone i beznadziejne wakacje to tylko z eti.

Iza

Eti to najgorsze biuro z jakim w życiu się spotkałam! Niezgodność zamówienia ze stanem faktycznym. Żenująca obsługa. Zakwaterowanie w innym niż wykupiony hotel. Obsługa rezydenta poziom dno i wodorosty.... .skąd ta ocena??? 3 to max na co zasługują i to jak w szkole "na zachętę"! Nasza wycieczka na starcie dostała inny hotel, po długiej walce ten za który zapłaciliśmy, a na miejscu pokoje 4 osobowe z obcymi ludźmi. To biuro podobno "specjalizuje" sie w Egipcie...?! Ciekawe co by nas spotkało w innej części świata :) Biuro totalne dno, reklamację olewaja,kontaktu zero... Omijać szerokim łukiem, nie korzystać z tego, niech jak najszybciej idzie w piach....

Wyjazd z biurem Eti to jedna wielka porażka! O minusach można pisać godzinami. Zacznę od początku : wyjazd 8.09-15.09.2019. Po wylądowaniu kierujemy się do wyznaczonego autobusu, a tam pierwsze zaskoczenie : wszyscy, ok 50 osób jedzie do Grand Makadi! Pierwszy raz w życiu widziałem taką akcje, żeby hotel był, aż tak oblegany i cały autokar jechał do jednego hotelu. Za chwilę przemawia rezydent i informuje nas, że nie ma dla nas miejsc w Grand Makadi, więc kulturalnie pytamy dla ilu osób brakuje miejsca? odpowiedź brzmi : dla wszystkich!:) biuro podróży sprzedawało zdublowane wycieczki. Chcieli zapełnić samolot, a na miejscu się ludzi gdzieś upcha. Cały autokar solidarnie nie zgadza się na niższej jakości hotel ( w sumie patrząc na Grand Makadi strach pomyśleć co tam było). Zawieźli nas pod inny hotel, wyjęli nasze walizki i wyprosili z autokaru, strasząc przy okazji policją. Uparcie chcemy jechać do miejsca za które zapłaciliśmy, po 2 g podstawiają autokar. Jedziemy na miejsce i ta sama śpiewka, nie ma pokoi i nic nie poradzą. Zameldowali ludzi po 4 sztuki - 2 obce sobie pary w pokojach z dostawką. Miało to być doraźne działanie na jedną dobę. Okazało się, że w wielu przypadkach trwało to 3 pełnie dni i noce:) Po wielokrotnym upominaniu się o swoje dali wszystkim pokoje 2 osobowe. Eti przez cały czas miało to w poważaniu, rezydent jak mantrę powtarzał, że to nie jego wina i nie jego problem i wyszedł ze spotkania zostawiając ludzi z problemem. Reklamacja złożona do organizatora została uznana, za bezzasadną i zaproponowali parę złotych i voucher na 200 zł do wykorzystania z ich biurem:D Ty polecisz z yEti , Yeti poleci z Tobą ( w kulki) :D szczerze odradzam i omijajcie szerokim łukiem takiego "organizatora wycieczek". P.S. bym zapomniał , w trakcie naszego pobytu przyjechała wycieczka jak się nie mylę z Czech i też spędzili romantyczną noc na recepcji :) Yeti tak trzymać!:)

Bartłomiej

Wycieczka zorganizowana dobrze. Transfery i loty zorganizowane tak, że można wykorzystać tak urlop ile rzeczywiście dni ma w ofercie. Tylko pojedyncze rozbieżności z oferta zamieszczona na stronie. Rezydenci całkiem spoko, najlepsza Pani Ania z Grand Hotel :)

Barbara Szlosarek

Wszystko by bylo ok tylko zamiast morza mala kaluza bez dostepu do morza

Karol

Rezydent nie pojawił się na spotkanie w 1 dzień pobytu. Poza tym ok :)

Marian Kochelak

Brak organizacji. W dniu powrotu z wyjazdu do Egiptu tj. 06.10.2019 r. po przybyciu na lotnisko okazało się, że część osób mających wykupione wakacje otrzymała bilety powrotne, natomiast część około 26 osób nie, gdyż nie było nas na listach. Brak rezydenta na lotnisku, istna nerwówka, wmawianie nam, że ETI nie zapłaciło za nasz powrót. Po godzinie i przepychankach okazało się, że bilety dla nas są jak i miejsca w samolocie. Odlot z Hurghady planowany 4.15 w dniu 06.10.2019 r. Czy tak się postępuje z podróżnymi, a może jest to standard serwowany przez ETI

Bartosz

NIE POLECAM BIURA ETI !!!!!! Pół roku temu kupiliśmy wakacje w hotelu Sunwing Waterworld Makadi. Samolot do Egiptu był opóźniony o godzinę. Po przylocie do Hurgady trzeba było kupić wizy. Człowiek, stojący z tablicą biuro ETI próbował nam je wcisnąć za 28 euro, podczas gdy urzędowa cena to 25 dolarów. Pod lotniskiem przyszedł do nas rezydent biura ETI Pan Valid i oświadczył, że jedziemy do innego hotelu, bo w naszym nie ma miejsc. Po mimo naszych protestów zostaliśmy przewiezieni do The Grand Resort Hurgada, który nie miał nic wspólnego z hotelem z naszej rezerwacji Brak parku wodnego, brak plaży bezpośrednio przy hotelu, brak rafy koralowej i zero życia w wodzie przy najbliższej plaży, pokoje hotelowe o wiele mniejsze niż w docelowym hotelu ogólnie to stary hotel, przydałby mu się remont a głównymi turystami są emeryci. Drugiego dnia późnym popołudniem zostaliśmy przewiezieni do naszego hotelu. Na miejscu okazało się, że jest brak wolnych pokoi. Brak na miejscu rezydenta i jakiegokolwiek zainteresowania ze strony biura ETI. Po awanturze pokoje znalazły się wieczorem. To samo przydarzyło się grupie Węgrów, którzy przyjechali zaraz po nas. Co ciekawe dla niemieckich turystów pokoje były. Trzeciego dnia zaczęliśmy korzystać z hotelu, od innych gości dowiedzieliśmy się, że też mieli przymusowe zakwaterowanie w innych hotelach, czyli prawdopodobnie to standard w biurze ETI. Sprzedają wycieczki ale nie mają miejsc w hotelu, jak ktoś się awanturuje to próbują go wcisnąć do zapłaconego hotelu, jak nie, to zostaje w innym. Takie obniżanie kosztów pobytu to według mnie to OSZUSTWO!!! Sam hotel Sunwing Waterworld Makadi jest jak najbardziej godny polecenia. Po powrocie do Polski na lotnisku we Wrocławiu okazało się, że linia lotnicza AlMasria z którą lecieliśmy nie zabrała ani jednej walizki. Wszyscy pasażerowie nie otrzymali bagażu. Na lotnisku powiedzieli nam, że taka sytuacja miała miejsce nie po raz pierwszy, gdyż paliwo w europie jest droższe niż w Egipcie i pilot bierze dodatkowe paliwo zamiast bagaży, żeby nie tankować w Polsce.