6,8 / 10

Opinie o biurze ETI

ETI

Ocena na podstawie 113 opinii

Szczegółowe oceny
 • 6,7
  Ocena
  Organizatora

 • 6,4
  Ocena
  rezydentów

 • 6,9
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,9
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Domini

  Pobyt: Sierpień 2019

  Wszystko sprawnie brak opóźnień w lotach, hotel wyglądał tak samo jak na zdjęciach,nie było rozczarowania. Sympatyczni rezydenci.

  Opinia dodana:
 • 2,8 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Agnieszka

  Pobyt: Sierpień 2019

  Ładny ośrodek, ale fatalna obsługa i jedzenie. Wszystko robione minimalnym kosztem, więc jakość też była bardzo niska, a cena wyjazdu niekoniecznie. Nie planuję wyjeżdżać już z tym biurem.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  KAMILA

  Pobyt: Sierpień 2019

  Biuro godne polecenia. Niedawno wróciliśmy z Egiptu i jesteśmy bardzo zadowoleni i napewno skorzystamy z tego biura w przyszłym roku ????

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  MAGDALENA

  Pobyt: Lipiec 2019

  Biuro ETI oceniam bardzo wysoko ze względu na to , że rezydent cały czas był na miejscu w hotelu gotowy do pomocy, pokoje były zgodnie z ofertą do ostatniej chwili niezależnie od godziny wylotu, oferta hotelu zgodna z rzeczywistością. Jedyny bardzo duży minus którego nie byłam świadoma to wewnętrzne ustalenia sieci hoteli red sea hotel z ETI w kwestii wydawania suchego prowiantu na wycieczki kupione na zewnątrz, uważam , że są to jakiś standardy których wszystkie hotele się trzymają i nie karzą płacić, a uważam, że jest to moja prywatna sprawa czy jeżdżę na dodatkowe wycieczki czy nie i z kim, w hotelu mam wykupione all inclusive i suchy prowiant powinien być w cenie tak jak to się dzieje na całym świecie.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Barbara

  Pobyt: Lipiec 2019

  Super zorganizowany wyjazd, bardzo dobry kontakt z rezydentem , punktualność. Wysoki standard usługi.

  Opinia dodana:
 • 7,3 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Jolanta Szymonek

  Pobyt: Lipiec 2019

  Biuro Okey. Po przylocie straciliśmy dużo czasu na zakupienie wizy kolejki jak za komuny.. autokar stał przed lotniskiem trafiliśmy do dobrego hotelu na szczęście:) Natomiast co do hotelu Grand Resort5* to mamy pewne zastrzeżenia--> brak informacji o płatnym mini barze w pokoju. Za dwa piwa colę i sprite zapłaciliśmy 19$ co jest śmieszne skoro bierzemy all inclusive to wszystko powinno być za darmo... fakt Egipt to biedny kraj i troszkę dolarów poszło na napiwki inaczej nie będą Ciebie traktować profesjonalnie. Szkoda że nie można było brać alkoholu do pokoju to kolejny minus.. jedzenie dobre owszem co dziennie coś innego ;) rezerwacja lezakow od godziny 7 bo inaczej nie będziesz miał gdzie leżeć.. hotel ładny zadbany w stylu marokańskim. To nasze pierwsze wakacje za granicą ogólnie pobyt super jednakże hotel oceniam na 3*

  Opinia dodana:
 • 2,5 / 10

  aneta

  Pobyt: Lipiec 2019

  Wróciłam z wyjazdu 29.07. 19 będąc na lotnisku, biuro już chciało przyciąć 3 dolary więcej za wizę w Egipcie sprzedając ją za 28$ a nie za 25%. Po zapakowaniu nas do autkoaru okazało się, że nie ma miejsc w naszym wybranym hotelu Grand Resort5* i wiozą nas do Silva 3*, wyrzucili nasze bagaże więc trzeba było wysiąść z autokaru. Rezydentki nie widziałam na oczy... przez 3 godziny z walizkami przed hotelem, czekaliśmy i nie zgadzaliśmy się na zakwaterowanie nas w gorszej opcji. Facet zgarniał Polaków z Silvy i namawiał ich by opowiadali, że Resort to tragedia... po trzech godzinach kłotni i nerwów zawieźli nas do Resort, dostaliśmy kolację i okazało się, że nie ma miejsc.. po około godzinie zakwaterowali nas w Grand Palace...mieliśmy dwie opaski na korzystanie z Resort i Palace..o tyle dobrze, ale tyle nerwów, że nie do opisania. Nie polecam !

  Opinia dodana:
 • 2,5 / 10

  Isabel

  Pobyt: Czerwiec 2019

  Byliśmy w czerwcu z tym biurem w Egipcie poraz pierwszy i ostatni. Bałagan już na lotnisku. Chcieli wyłudzić od nas kasę za wizę drożej od ceny na lotnisku. Po przyjechaniu do hotelu następny bałagan w recepcji hotelowej. Pokoje rozdawane po ilości dolarów w paszporcie. Nie zwracając uwagi na to jaką mamy ofertę wykupiony. Mieliśmy opłacony superior de lux w zamian tego dostaliśmy pokój 20 m razem z rozlatujaca się łazienka. Pani rezydent polka Monika nic nie mogła załatwić biedula. Dopiero Egipcjanie Waldi uruchomił swój czar i moc i załatwił nam dodatkową opaskę do hotelu obok z którego atrakcji mogliśmy korzystać. Choć to wcale nie rekompensowalo naszych oczekiwań. Następny heit z wycieczką wykupiona u rezydenta - rajska plaża - snrkowanie. Byliśmy tam z Niemcami oczywiście niemioszki na taraz widokowy do góry Łodzi. Polacy pod pokład. Porażka. My tego tak nie zostawimy. Zapłaciliśmy za to i będziemy domagać się zadość uczynienia. Walczcie o swoje bo tak zawsze będą nas traktować. Pozdrawiam.

  Opinia dodana:
 • 9,0 / 10

  Mirella

  Pobyt: Lipiec 2019

  Chyba najlepsze biuro podróży jakie mogło nam się trafić a nasz rezydent Adam the best????bardzo pomocny i uczynny. Zawsze można było na niego liczyć. Zawsze uśmiechnięty i gotowy do pomocy. Jeszcze raz dziękujemy!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Jagoda

  Pobyt: Kwiecień 2019

  BIURO OK wycieczka świetnie zorganizowana Najlepszy Rezydent AHMED FAHMY super polecamy świetnie mówi po Polsku jest wesoły i bardzo pomocny dajemy mu miliony gwiazdek wrócimy na pewno

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią